2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Lcw nin bazi kaliplari buyuk geliyor 22_23 giyiyor. Nasil bulamadin al sana link :) http://www........................./u/emine26/

Youtube yasagi da kalkmis mi ne aciliyor videolar

eşin ayarlarla oynamış olmasın çünkü evvelsi gün her yerde youtube kapandı diye okuyorum ama aynı anda bakıyorum youtube açılıyo biz de, meğer eşim fener maçı için geçen ayarları değiştirmiş ondan açılıyomuş, dün akşam açılmadı ama

aneeee pc yi açtım burdan açılmıyo youtube tabletten açtım ben ay ne kadar güzel bu arada benim eşim hiç anlamaz o ayar işlerinden

bugüne o kadar umutsuz başladm ki daha neler göreceğiz allahım nasıl bir ülkede yaşıyorum evladm için endişe ediyorum. artık fikrim o kadar kesinleşti ki 2. bir çocuk bu düzende bu şartlarda mı asla....
saygılar anneler.

kızlar konunuzla alakası yok ama tecrübelisiniz diye sormak istedim adetim 1 gün gecikti test yaptım negatif çıktı ama hamileymişim gibi geliyor bana www.bebekbakiyorum.com diye bir forumda erken yapmışsın dediler bir de burda sorayım dedim, erken olduğu için çıkmamış olabilir mi lütfen yadım eder misiniz çok istiyorum

Günaydınlarrr..

Aslında anlatacak çok şeyim var ama yoğunluktan dolayı yazamadım..iş yerinde yazamayınca evde hiç giremiyorum zaten(

Şu rehaveti üstünüzden atında gelin bakiyim karşılıklı konuşalım

bugun gunesli bir gun, nedensiz mutlu hissediyorum. nisan ayi mutlulugu heralde. yakinda dogum gunum var. esime liste yapip vermek istiyorum bunlari al diye. yoksa her yil yaptigi gibi agzimdan saka maka duydugu bir seyi ya da uyduruk bir takiyi alir gelir.

gunaydinn
dur kahvemi yapip geliyorum dinlemeye. bir yere kaybolma ha.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Günaydınn kızlarrrr
Bitıfılll benımde konuşacak çok şeyim var ama susuyorummm. Hepinizi öpüyorum.
Ders çalışmam lazım ama zamanım yoğğğ yawwww.
Aramızı keskin hatlarla çizmeyinn hepimiz kardeşizzzzzzz
İçimden geldi yazdım

uzulme bu ulke neler gordu neler, boyle kararlari ulkeye gore degil de kendi yasantina gore vermek gerek. biz de esimin keyfi duzeni bozulmasin diye tek cocukla kalacagiz. ogluma uzuluyorum kardessiz nasil olacak. amca dayi bile olamayacak. belki bencilce ama esimin tersine ben de 3 yasina geldikten sonra bebek sahibi olmayi hic istemiyorum. tam hayatimi yoluna koyacakken yeniden baslamak gibi geliyor. ona gore birini buyutup okula veriyim sonra oburunu buyuteyim. iki cocukla evi aksatirim mazallah!

Repuuu seni ayrı seviyorum benle de konuş lütfennnn
Yurt dışından arkadaşla yazışıyorum diye hava atıyorum mıllete

Repu dalga geçme hislerımleee
Bu ülkenin bana ihtiyacı var gelemem
Bugün 1 nisan neşe doluyor insannnn

tutkus oyle deme burada da senin gibi bi fistiga ihtiyac var :)

bituful kahvem soguyo hadii

Hehe naber repu soğusun yaparım bi kahve daha..

Derdimi anlatmaya çalışıyorum sosyal medyadan çok sıkıntılıyım şuan.

gecen gun anneler gunuydu burda
oglum her gecen gun yaramazliklarina yenisini ekliyor

oglus ve kuzenleri

Hehe naber repu soğusun yaparım bi kahve daha..

Derdimi anlatmaya çalışıyorum sosyal medyadan çok sıkıntılıyım şuan.

kahve feda olsun senin sıkıntın hafiflese yeter ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…