2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
burcak ben de oyleydim bir zamanlar nedense artik herseye sinirlenen mutlu olmasi zor olan bir insan olup ciktim. benim de birine danismam lazim aslinda. belki eski halime donerim :)
Repu ben de ole dusunuyorum.derdi ne olursa olsun memeyle susuyo. Bi de emmeleri cok tatli ya en keyifli animiz. Benimki amuda kalkip emiyo. Beni yatiryo kdndisi popoyu havaya dikiyo.
Bugun bi on adim falan atti ama daha yurumuyo. Heralde ama bi hafta icinde yurur. Desenize eee yurucek de nolcak. Takinti iste. Takcak bi sey ariyorum illa.
Bi de biz de beraber yatiyoruz. O da ben de uyyyoruz boylece. Dogru mu hayir diil. Ama bi onemi yok:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

10 adim attiysa yakindir canim 1-2 gune.

biz nasil ayiricaz bu yataklari ya? artik normali bu oldu sanki. kendim de uyuyamam gibi geliyor o yatakta yokken :KK33:

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Selam hayırlı cumalar:KK16:

Size söylüyorum bu purçak sevgi pıtırcığı diye dünya yansa umranda değil ohh ne güzel:nazar::nazar: seviyorum seni:KK54:

Estarabim daha adam akıllı bi yazlık alamadım, kaliteli terletmeyecek bişey almak lazım..Babamız spor almış bitane ama 23 numara büyük.Bu numaralarıda oturtamadık zaten 22 giyiyor bazısı oluyo bazısı olmuyo çok zor.Zaradan aldım bitane yazlık 22 geçen düştü kafayı kaldırıma vurdu ucuz atlattık çok canım sıkıldı bidaha giydirmeyecem onu..

Yeldacım yürüyo işte aman boşver ne kadar geç yürüse o kadar iyi hergün bi vukaat yaşıyoruz:KK53:

Hala tv ile yemek yiyoruz bide youtubeyi kapatmışlar sinir oldum.Ordan pepe falan izliyoduk yerken..Tv siz kesinlikle yemiyor nasıl alıştırcam en ufak bi fikrim yok.

Neyse kendinize iyi bakın internette gider falan vedalaşayım şimdiden sizi tanımak güzeldi:86::KK49:

Size söylüyorum bu purçak sevgi pıtırcığı diye dünya yansa umranda değil ohh ne güzel:nazar::nazar: seviyorum seni:KK54:

Estarabim daha adam akıllı bi yazlık alamadım, kaliteli terletmeyecek bişey almak lazım..Babamız spor almış bitane ama 23 numara büyük.Bu numaralarıda oturtamadık zaten 22 giyiyor bazısı oluyo bazısı olmuyo çok zor.Zaradan aldım bitane yazlık 22 geçen düştü kafayı kaldırıma vurdu ucuz atlattık çok canım sıkıldı bidaha giydirmeyecem onu..

Yeldacım yürüyo işte aman boşver ne kadar geç yürüse o kadar iyi hergün bi vukaat yaşıyoruz:KK53:

Hala tv ile yemek yiyoruz bide youtubeyi kapatmışlar sinir oldum.Ordan pepe falan izliyoduk yerken..Tv siz kesinlikle yemiyor nasıl alıştırcam en ufak bi fikrim yok.

Neyse kendinize iyi bakın internette gider falan vedalaşayım şimdiden sizi tanımak güzeldi:86::KK49:

artık benı eskısı gibi sevmediğini düşünyordum bu iyi oldu:KK19:
yakında kkyı kapatabilirler kadın milleti burdan çok şey öğreniyor,azcık sussun dıe fılan:KK53:
ben de güzel insanlar tanıdım burda :KK19::KK19:
bu arada ben de bazen reklamlarda yediriorum özellikle akşam sütünü kesın tvle içiriyorum çünkü artık uykusu gelmiş oluo huysuz oluo filan tv imdadıma yetişiyor,ben genel olarak eger tv izlettirilmeyen bir çocuksa ,iletişim kurulan bir çocuksa saatlerce tv karşısında bırakılan bır yavru değilse tv olayına o kdr soğuk bakmıorum.. nehirle hep iletişim halındeyız zaten o yüzden tv ızlettırmemım sıkıntı olcagını zannetmıorum.:KK34:

ben saatlerce tv izletilerek büyüyen bir çocukmuşum bu arada anam sağolsun bi paket mısır patlatırmış,yere de bir sofra bezi,dökermiş önüme,kuş gibi didikleye didikleye saatler geçirirmişim başında,bu arada tam böyle anlattığım bi şekilde fotoğrafım bile var:KK35: çamaşır yıkarmış asarmış evi temizlermiş ohooo:KK53::KK53: bakın bişe olmamış turp gibiyim diyemıorum haha çünkü bozuk taraflarım var:KK37::KK37: erkek kardesım hiç tvyle ilgilenmemiş mesela annem onun bir garıp olduğunu söylerdı hep gercı bu durumda garip sıfatı daha cok bana yakışıyor ya neyse:KK35:

Aynen burcak oyun oynaniyosa konusuluyossa azcik tv de izlesin cocuk. Ben de reklamda yediriyorum. Tvdekileri begenmezse youtubedan tahanin sevdigi reklamlari aciyordum dune kadar. Youtube kapali.
Son zamanda bizimki de cok fark atti. Annane demeye basladi.
Kizlar on ay sonra burda insan kalmayabilr. Memeden nasi kesceksiniz. Ben cok dert ediyorum ya. Cunku emmezse cildiriyo hemen. Ben soyle duymustum. Bi psikolg onermis. Cocugunuzla beraber doktra gidin. Memeniz aciyo diye ilac surup bandajlatin. Kiziniz emmek isteynce aciyo diyin bandaji cikarmayin. Zamanla unuturmus. Sizce nasil. Aci bi sey surmeyi en sona birakmak istiyorum.yani en kotu ihtimal.

herkese hayırlı cumalar. ben 2 yaşına kadar emzirmeyi düşünüyorum kendi bırakmazsa. bıraktırırken de ablam son care salça sürmüştü kendi bıraktırırken:)

Herkese hayırlı cumalarrr
Zeynep geçmiş olsun Canın sağolsun
Estarabim bizimde dişler 6 tane de kaldı 3 aydıt çıt yok maalesef. D vitamini ve kansızlık çıktı ilaç kullanıyoruz şuan. İştah yerinde çok şükür ama kilo alımı yok.
Burçak burçakkk burçakkkkk hiç bi zaman senin gibi gamsız bi insan olamıcam. Eşim dün dedi ki işe gitme bende gitmiim işim var de dedi. Daha söyler sölemez içim raatsız oldu.ben şimdi ne dicem ya kızarlarsa çağırırlarsa görürlerse diye başıma ağrı girdi .vazgeçtik:KK53::KK53::KK53: halbüsü sen olaydınn yerimde 2 gün izne çıkardın:)))
Bitıfılll bende baktım zara da
ba yıl dım çok tatlılar yaww içim gitti. Havalar ısınınca alıcam bende şuankiler çok rahat 21 numara tam oluyor.
Fulya hiç yazmıyor nerelerde aceppp
Yelda benim bi arkadaşım da bebği meme isteyince sürekli başka şeyle meşgul edip unuttumuş öle öle bırakmış.her bebek bir olmaz tabi..
Biz emmiyoruz hala sağıp veriyorum o yüzden bıraktırma derdim yok şükürrr
Repummm bende senin ordaki yaşantını çok merak ediyorum. Ya benım çocukluktan beri yurtdışında yaşayanlara karşı merağım var:KK53::KK53: mahallede almancılar vardı yazın onlar gelince etraflarında pervane olur onların ne kadar havalı ne kadar zengin olduklarını düşünürdüm.onların da bzim gibi insan olduklarnı idrak edemiyordum sanırım.evden para alıp alıp onlara dondurma alırdım benı yanlarıda gezdirsinler de beni de yabancı sansınlar diye:)))
Hatta parka gider saçma sapan konuşurdum yalan söler biz almanyadan geldik derdim:))))

hahah tutku uzun mesaj yazmisin alinti yapilmiyo :KK70:

ben gicik olurdum almancilara yaa. gelip almanca kufur ederlerdi bize :KK53:

hatta bi kere almanla evlenmis bir adam gelmisti kadinin onceki kocasindan kizi varmis boyle sarisin guzel bir sey acayip uyuz olmustuk hic turkce bilmiyodu. guzel diye kiskandik galiba bir de :KK53:
hic dusunmezdim gurbetci olacagimi. hatta kucuk memleketimi birakip buyuk sehire tasinacagimi bile. bazen nerdeyim napiyorum diyorum hayat cok tuhaf geliyor.
ucaktan korkar hacca gidemem diye dusunurken 8-10 saatlik aktarmali ucuslar yapar hale geldim. son malezya ucagi olayinda lanet ettim kalsaydin koyunde b*k mu var di diye. korka korka geldim inan ki :KK5:

Selam cicişler :KK33::KK33: :KK54::KK54:

Repucum geç oldu ama hoşgeldin. Anneyi çabuk satıyor bunlar ya, şımarmaya çok müsaitler. Alışır bir iki güne :KK34:

Zeynep_Sare çok geçmiş olsun, Allah fırsat vermesin bu uğursuzlara. Zaten yolda neyle uğraşacağımızı şaşırıyoruz, insan biraz vicdan yapar, acır da yanaşmaz. Bebekli kadına yazık :KK20::KK20:

Baltasar valla beraber uyumanın tadı bir başka :KK34: Öyle kedi gibi sokulup uyuyorlar ya yavyuummm :KK16::KK16:

Burçak, Tutkuş, Bituful ve diğer arkadaşlar; selam eder gözlerinizden öperün :KK54:

Bizimki dün "anne" dedi; babası anne nerde diye sordu, o da bana dönüp anne dedi, çok mutluyum çünkü artık konuşması için iki yaşını beklemeye başlamıştım :KK16: Gerçi arada hece hece veya bilinçsizce söylediği şeyler oluyordu ama doğru ve bilinçli ilk kelimesi :KK16: Bir de emerken meme demeye başladı :KK9: Lamba (abbaa) ve saat (daa) delisi; nerde göre gösteriyor :KK1: Yürümemiz de bayağı gelişti, kendi kendine evde dolaşıyor artık. Havalar iyice ısınsa da çimenlere salsam diyorum. Repunun dediği gibi, bir iki haftadır hareketlerinde değişme başladı, bazı şeyleri daha bilinçli yapıyor artık. Kapağı kapalı şeyleri aç diye uzatıyor, boş bardağı su doldur diye veriyor. Bayağı bekledik, birden açıldı bu kadar; her şeyin bir vakti varmış cidden. Yalnız azılarımız çıkmadı; sanırım o ara ara huysuzluk yapıyor; geçen gece ateş yüzünden iki kere hastaneye gittik.

İveet bizde durumlar böyle. Hörmetler ederim efem :KK42::KK42::KK42:

Tutku bnm esim bana oyle bi teklifte bulunmaz cnku bni alistiracagindan korkar. Bu anlamda elini verse kolunu kurtaramaz cnku:KK53: gecen dio ki nisanin son hftasi izne cikayim mi dedim olur bna uyar bn de rapor alirim:KK33: bayagi gulduk sora:KK53::KK53:

Zeynepcim geçmiş olsun bu arada unuttum yazmayı çok üzücü dilekçe falan ver savcılığa bulunabiliyor sinyallerden ben bulmuştum valla hiç umudum yokken, bide taa kaç sene önce.Bi dene hemen bi telefon alma bence.

Purçak niye öyle düşündün annem gözbebeğimsin :KK54:

Tv konusunda evet çok katı olmuyorum bizim jenerasyonun hepsi tv ve reklamlarla büyüdü çünkü.Hele purçak gibi sevgi pıtırcığı olcaksa bütün gün izletiyim popcorn eşyiğinde:KK53: Konu tv değil pek, tv izlerken yemeğin farkına varamama durumunun bendeki yarattığı vicdan azabı sadace.He açıyo ağzını yemekmi yiyo ne yiyo hiç farkında değil.Hoş bulamaç yiyo farketse ne olur farketmese ne olur:/

Yu dudkum sen çok yaşa emi benide güldürdün topladın sevap bonuslarını:)) Artık seninle ilgili taşlar biraz daha oturdu kafama.İnsanlarla rekabet etme durumun tee eskilerden geliyomuş ya la:KK53:

Zeynepcim geçmiş olsun bu arada unuttum yazmayı çok üzücü dilekçe falan ver savcılığa bulunabiliyor sinyallerden ben bulmuştum valla hiç umudum yokken, bide taa kaç sene önce.Bi dene hemen bi telefon alma bence.

Purçak niye öyle düşündün annem gözbebeğimsin :KK54:

Tv konusunda evet çok katı olmuyorum bizim jenerasyonun hepsi tv ve reklamlarla büyüdü çünkü.Hele purçak gibi sevgi pıtırcığı olcaksa bütün gün izletiyim popcorn eşyiğinde:KK53: Konu tv değil pek, tv izlerken yemeğin farkına varamama durumunun bendeki yarattığı vicdan azabı sadace.He açıyo ağzını yemekmi yiyo ne yiyo hiç farkında değil.Hoş bulamaç yiyo farketse ne olur farketmese ne olur:/

Yu dudkum sen çok yaşa emi benide güldürdün topladın sevap bonuslarını:)) Artık seninle ilgili taşlar biraz daha oturdu kafama.İnsanlarla rekabet etme durumun tee eskilerden geliyomuş ya la:KK53:

Gecmiş olsun dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Dilekçe verdim canım inşallah benimki de bulunur eski telefonum duruyodu onu kullanmaya başladım zaten diğerinin taksidi bitmeden yeni bişey alamam.

yelda hayirli ugurlu olsun az dusmeler size :)

olmaz mı yeni ne ararsan var :KK53:

ayakkabıyı lcw nın siteden aldım ben yine bir bak istersen
eşim karsa gidince almış ordan 23 numara büyük geldi. yaza giyer ama herhal çok hızlı büyüyo ayakları bunların ya :) ben bulamadım ya bu sefer tariflerini..

ders saatinin azalmasina sevindim. oglusun da sevinmistir :) ben legolari kaldirmistim sadece dagitiyor diye. bir daha cikarayim bakalim ne yapacak. ama son bir ayda cok degisti. sandalyenin onune minder getirip uzerine tirmaniyor dun.

gulmesi bakmasi hep manali oldu. artik kucuk arkadasim can yoldasim diyorum bazen :KK53:

ben de kaldırmıştım üç beş bırakmıştım baktım oynuyo tekrar yaydım hepsini. evet ya artık bildğin her şeyi anlıyolar bi şeyi kafasına koydu mu kısa bi süre düşünüp hemen eylemi gerçekleştiriyolar bayılıyorum ve çok şaşırıyorum,Allah'a şükürler olsun. sabah komidinin üstüne ulaşmak için park yatağını çeke çeke yerini değiştirdi resmen ve ulaştı amacına minik farem evin her köşesinde :)

he ya youtube kapatılacağına faceden oyun istekleri, e okul ve kocamın pes oyunu türkiye çapı yasaklansa ne kadarrr mutlu olurum:KK33:
aynen bizde de o durum var 23 almış eşim büyük geldi. ama evdeki 22 de ince çorapla ancak oluyo biraz sıkıyo sanki netten alıcam numarası karambole artık, ya tutarsa:KK52:

Yuruyooooooooo

hayırlı uğurlu olsun,yürüsün koşsun top oynasın o minnak ayakları ile :emir_bebek:

bu arada hayırlı mutlu haftasonları :KK24: dün güneş bugün kar yağmur karışık bahar geldi sandıydım ben, gelmemiş meğersem buralara. kendime şu şarkıyı armağan ediyorum :p
[video=dailymotion;xvdl0l]http://www.dailymotion.com/video/xvdl0l_sezen-aksu-kutlama_music[/video]
tutku burçak çocukluğuna insin bence :KK52: anın çok komikmiş süpersin,:KK34:.

eşim karsa gidince almış ordan 23 numara büyük geldi. yaza giyer ama herhal çok hızlı büyüyo ayakları bunların ya :) ben bulamadım ya bu sefer tariflerini..

ben de kaldırmıştım üç beş bırakmıştım baktım oynuyo tekrar yaydım hepsini. evet ya artık bildğin her şeyi anlıyolar bi şeyi kafasına koydu mu kısa bi süre düşünüp hemen eylemi gerçekleştiriyolar bayılıyorum ve çok şaşırıyorum,Allah'a şükürler olsun. sabah komidinin üstüne ulaşmak için park yatağını çeke çeke yerini değiştirdi resmen ve ulaştı amacına minik farem evin her köşesinde :)

he ya youtube kapatılacağına faceden oyun istekleri, e okul ve kocamın pes oyunu türkiye çapı yasaklansa ne kadarrr mutlu olurum:KK33:
aynen bizde de o durum var 23 almış eşim büyük geldi. ama evdeki 22 de ince çorapla ancak oluyo biraz sıkıyo sanki netten alıcam numarası karambole artık, ya tutarsa:KK52:

hayırlı uğurlu olsun,yürüsün koşsun top oynasın o minnak ayakları ile :emir_bebek:
Lcw nin bazi kaliplari buyuk geliyor 22_23 giyiyor. Nasil bulamadin al sana link :)
Youtube yasagi da kalkmis mi ne aciliyor videolar :KK53:

Son düzenleme:
X