2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
:105: :105: :105: çok ilginç en son yazdığım mesajla kalmış sayfa :KK53:

ben her daim buradayım no problem, gelenlere çay içiririm birkaç lokma bişey tıkarım ağızlarına bir iki de cilalı laf söyledim mi tamamdır :86:

şu partiler mutluluk dağıtan şarkılarla gezmese, pazar günü de gelse gitse stres oldum gürültüden :105:

Slm kızlarr
Vaveecikk iyiyim sen nasılsın .? Pasta böreklere devam mı:)))
Repuuuu ayrı yatırmak için çok çabalayacan :))) ufaktan başla bence.
Yeldacım hayırlı olsun adımlarınızz. Bn geldim topik ölmüşşş nirdesinizzzz anneciklerrr
İçimde garip duygular var bi kaç zamandır çalışmak istemiyorum ama para kazanmak istiyorum:)))

baltasar hala ayni yatakta yatiyoruz. yurume belirtileri basladiysa yurume de baslar yakinda :) ondan sonra da kolay gelsin diyorum :KK53:

tutkuc

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

tutkucum ayri yatmak suan imkansiz gibi geliyor :KK53: oglanin besigini kurumus camasir sepeti olarak kullaniyorim :KK33:
memeden kesmeden ayrilmak mumkun gozukmuyor. siz naptiniz oglanin odasinda yatmaya devam mi?

oglum yari yasindan sonra biberonu sever oldu. aslinda sagip verebilirim ya da tamamen inek sutune mamaya falan gecebilirim ama emerken goZlerime bakisini, agzima parmaklarini sokusunu, diger gogsumle oynayisini, benimi koparmaya calismasini :p falan ozlerim diye birakamiyorum. bir de sebep ne olursa olsun aglama krizine girdiginde memeyi verir vermez duzeliyor. biraz bencillik yapiyorum snairim 2 yasina kadar emzirmeyi birakmamayi dusunerek.

gunaydin naber bizim kizlar?

biz ogluslA uyandik kahvalti ediyoruZ. gireyim bakayim dedim ne goreyim en son yazdigim mesajla kalmis.

uzerinize olu topragi mi serptiler. yasemin duzenli uykulara mi gectin? burcak kocanla ikinci balayina mi ciktiniz?

hadi bakalim durum bildirimu yapsin herkes. en az 144 karakter

günaydınlarrr:KK16::KK16: repucan bugun yemek yıycektık ekti benı deprasyandayımm:KK53::KK53:

işyerındeyım öğle tatılı bitmek üzere,kımsecıkler kalmadı tükkanda ben de görüşmecımı beklıorum gelse anlatsa raatlasa da ben de evcağzıma gitsem:KK14: köyde oturduğumuzdan köyün nüfusunun 600 kişi olmasından bunlardan zaten bi cacık olmaz alt tarafı 600 oy canım diyişleinden olacak ki bizim köye seçim arabası filan uğramıyor :KK37: halbusi merkeze çok yakınız insan şöyle gecerklen ugrayıverır yahu darıldım:KK37::KK37: hafta sonu istanbula gidiverdim de o zaman farkettım memlekette cidden seçim oluomuş:KK36::KK36: babam bozmuş kafayı politikacı amcalardan biriyle adam ekrana çıkınca ilanı aşk edıyor seçim bitse de hayat normale dönse:KK53::KK53: bahar ayı geldiği için heralde bu aralar keyfim çok yerınde kvyle ılk tarlaya gidişimi bile yaptım nehır desenız artık koşup duruyor,şapşik şapşik yürüyor sürekli düşüyor ama ağzı hep kulaklarında,çok mutlu bişe oldu artık yüzüme sarılıyor sokuluyor babasını özleyince telefonu elıme getırıp baba alo filan dıyor:KK16: babasına çok düşkün kucağına gıttıgınde hep göğsüne yaslanıp arada kafasını kaldırıp babacımm dıo,hayranız o hallerine ailecek:KK16::KK16: geceleri artık daha iyi uykuları epey düzeldi,kendı odasında kendı yatağında arada çıldırdığı geceler olmasına rağmen güzel uyuyor.. gündüz uykuları da uzadı,gündüz uykularının uzaması ,eşimin gittiği bir kurs nedeniyle gec gelmesi,ben de nehırı bekletıorum babasını görsün diye falan fıstan artık uyuması gece 11 ı buluyor,tek kötü taraf bu. eşimin kursu bitse benım gece sıkılmalarım geçse de hayat normale dönse :KK34: bizde durumlar böyle :KK66:
hepiciginizi öper hasretle kucaklarım :KK16::KK16:

Slm kızlarr
Vaveecikk iyiyim sen nasılsın .? Pasta böreklere devam mı:)))
Repuuuu ayrı yatırmak için çok çabalayacan :))) ufaktan başla bence.
Yeldacım hayırlı olsun adımlarınızz. Bn geldim topik ölmüşşş nirdesinizzzz anneciklerrr
İçimde garip duygular var bi kaç zamandır çalışmak istemiyorum ama para kazanmak istiyorum:)))

he tutkucuk tabi ki devam benim işim buuu :KK53: hem denin dediğini de yaptım bak gizli tutmuyorum nefis ten üst sıralara tırmanıyorüm :KK37:

slm arkadaslar cok önce yazdıgımdan alıntı yapamıyorum gecmiş olsun diyen arkadaşlara teşekkür ederim cevap yazamadım cünkü cantam içinde telefonumla birlikte calındı. Telefonumun daha taksidi bile bitmemişti. Cantamı pusete asmıstım alısveriş yaparken saniyeler içinde ortadan kayboldu. 2 gün şokunu atlatamadım benim başıma gelmez sanırdım. Sizi de uyarmak istedim özellikle istanbulda yaşayanlar dikkat etsin polisler benzer olayların cok yasandıgını söylediler paranoyak oldum o günden beri oglumu parka bile götüremiyorum muhtemelen beni parkta telefonla konusurken görüp izledi.

zeynep gecmis olsun. cok uzuldum. ben cok dikkatsiz bir insanim. kulagima kupe olsun.

burcak hayatin kulaga cok hos geliyor. niyeyse gozumde tasasi az bol gunesli bir sahne canlandi.

slm arkadaslar cok önce yazdıgımdan alıntı yapamıyorum gecmiş olsun diyen arkadaşlara teşekkür ederim cevap yazamadım cünkü cantam içinde telefonumla birlikte calındı. Telefonumun daha taksidi bile bitmemişti. Cantamı pusete asmıstım alısveriş yaparken saniyeler içinde ortadan kayboldu. 2 gün şokunu atlatamadım benim başıma gelmez sanırdım. Sizi de uyarmak istedim özellikle istanbulda yaşayanlar dikkat etsin polisler benzer olayların cok yasandıgını söylediler paranoyak oldum o günden beri oglumu parka bile götüremiyorum muhtemelen beni parkta telefonla konusurken görüp izledi.

geçmiş olsun. istanbul yaşaması zor bir şehir ne yazıkki

selam annecikler...
nasılsınız, zeynep sare geçmiş olsun canım, repu ve tutku dün bahsetmişsiniz ben de dün tam bu sebeplerden kilo almıyor diye gittim ve bu ara iştahsızlaştı bi de. kan aldılar kansızlık yokmuş ama demir düşükmüş, zinco mega verdi ve bi de demir. bi de 6 tane diş çıktı 3 aydır da çıkmıyo dedim olabilir çıkar daha dedi biz de haberler böyle. bir de ders saatim biraz azaldı 2 buçukta geliyorum mutluyum :) oğluş bu ara legolar kuleler küplerle oynamaya başladı yüzüne bakmıyodu onların.oturup onunla oynaması çok zevkli geliyo:emir_bebek: repu, burçağı okuyunca bana da aynı his geliyo:KK34: sanki hep baharda yaşayan bir hayatı var gibi maaşallah:nazar:

gideyim de mutfak dolaplarımıniçini elden geçireyim,sizler neler yapmaktasınız hatunlarr:KK54:

esterabım repucan yazdıklarınızdan mutlu oldum ama aslında hersey sıradan herkesınkıyle aynı da bn hakketten bıraz gamsız bı ınsanım,ondan enerjim de yüksek sanırım,bir de birine bozulmuşsam hemen söyluyorum bu yüzden biriktirmeden öfkeleri devam edıyorum,bu iyi geliyor ruhuma sanırım,bu kadar:KK34:

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım olan mala olsun cana zarar gelmesin ama tabi böylelerini de Allah ıslah etsin uzak tutsun

Repu ben de ole dusunuyorum.derdi ne olursa olsun memeyle susuyo. Bi de emmeleri cok tatli ya en keyifli animiz. Benimki amuda kalkip emiyo. Beni yatiryo kdndisi popoyu havaya dikiyo.
Bugun bi on adim falan atti ama daha yurumuyo. Heralde ama bi hafta icinde yurur. Desenize eee yurucek de nolcak. Takinti iste. Takcak bi sey ariyorum illa.
Bi de biz de beraber yatiyoruz. O da ben de uyyyoruz boylece. Dogru mu hayir diil. Ama bi onemi yok:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam annecikler...
nasılsınız, zeynep sare geçmiş olsun canım, repu ve tutku dün bahsetmişsiniz ben de dün tam bu sebeplerden kilo almıyor diye gittim ve bu ara iştahsızlaştı bi de. kan aldılar kansızlık yokmuş ama demir düşükmüş, zinco mega verdi ve bi de demir. bi de 6 tane diş çıktı 3 aydır da çıkmıyo dedim olabilir çıkar daha dedi biz de haberler böyle. bir de ders saatim biraz azaldı 2 buçukta geliyorum mutluyum :) oğluş bu ara legolar kuleler küplerle oynamaya başladı yüzüne bakmıyodu onların.oturup onunla oynaması çok zevkli geliyo:emir_bebek: repu, burçağı okuyunca bana da aynı his geliyo:KK34: sanki hep baharda yaşayan bir hayatı var gibi maaşallah:nazar:

gideyim de mutfak dolaplarımıniçini elden geçireyim,sizler neler yapmaktasınız hatunlarr:KK54:

ders saatinin azalmasina sevindim. oglusun da sevinmistir :) ben legolari kaldirmistim sadece dagitiyor diye. bir daha cikarayim bakalim ne yapacak. ama son bir ayda cok degisti. sandalyenin onune minder getirip uzerine tirmaniyor dun.

gulmesi bakmasi hep manali oldu. artik kucuk arkadasim can yoldasim diyorum bazen :KK53:

X