2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ben bu gibi durumlarda hafif çilekli nesquikle tatlandırdığım inek sutu veriyorum.
kokusu hariç tadı kendi sütüme benziyo biraz

Tek uykuya düşen arkadaşlar uyku saatlerınızi yazabılırmısınız? Sizinde gece erken kalkma olayı oluyormu? Yoksa bu durum açlıktanmı?

bişey sorcam neden tek uykuya düşürüyorsunuz iki kere uyuyosun az uyusun benim oğlum iki kere uyuyor 45 dakka yada 1 saat uyuyor akşam 9 yada 9:30 gibi uyuyor sabahda 6:30 -7 gibi ayakta

Tutku ne eziyet ediyosun kendinede cocugada ver gitsin.ilerde tekrar denersin.Burakta kansizlik vardi devam sutu ver istersen demir var ya icinde.sen bilirsin.

ben bu gibi durumlarda hafif çilekli nesquikle tatlandırdığım inek sutu veriyorum.
kokusu hariç tadı kendi sütüme benziyo biraz

İnek sütünü sulandırıyomusun?

bişey sorcam neden tek uykuya düşürüyorsunuz iki kere uyuyosun az uyusun benim oğlum iki kere uyuyor 45 dakka yada 1 saat uyuyor akşam 9 yada 9:30 gibi uyuyor sabahda 6:30 -7 gibi ayakta

Bizim kendi istedi tek uyku yani öğlen 12-1 e kadar zorlasakta uyumuyor 11 de sallamaya başlıyorum 12 den sonra uyuyor. Kalkmıyor ki uyudumu 2 saatten aşağı uyumuyor bugun uyandırın ses yapın dedim uyanmış 1 saat içinde ama çok mızırdamış sersemledi heralde kendine gelememiş. Şimdi ayağımda 2. Uykuyu yapcaz 6 gibi tekrar ses yapcam yoksa uyuyor :)

Tutku ne eziyet ediyosun kendinede cocugada ver gitsin.ilerde tekrar denersin.Burakta kansizlik vardi devam sutu ver istersen demir var ya icinde.sen bilirsin.

Evet kansızlık var demir eksikliği var. Devam sütüne devam edeyim en iyisi

Tutku 12de sut icip dortte acikip uyanmaz bence. Yorgunluktan uyuyamiyo.olabilir. Tek uykudan.dolayi. Ya ben de ara tatilde.bi duzen.oturtmustum. Gece uykulari da duzelmisti. Ama annem malesf cok uyutuyo. Aynen dedigin.gibi yoruluyo onlar da. Iki.uzun uyku uyuyo simdi. Tabii gece gene bozulmaya basladi. Toplam uyku suresi iki bucuk saat falan.olmali. Benimki gunduz dort saat uyyo. Annem uyandikca sallito

Saol yeldacım bakalım bugun 2 uyku yaptık 6 da uyandı şuan oynuyoruz 10 gibi uyutcam.umarım gece ıyı gecer annemde uyutuyo 1 saate uyandıysa tekrar sallıyo ama söledim artık sallama 1 saat uyusun dedim. Oynarken koşuyordu kafasını dudagıma vurdu dudagım patladı çok canım yandı gözlerim karardı :))) ben ağladım o ağladıı baya kan akıttık :)) neyse ona bişey olmasında

bıtuful boyu kilosu normal çok şükür ama en ufak öğünü atlasam hemen göz altları çöküyo sanki çok hareketli ancak enerjisine yetiyo bence.aslında iştahı iyi ama bulamaç türü yapınca nefret ediyo çocuk normal yemek istiyo akşam şu çocuk makarnalarından yaptım ıspanaklı domatesli şekilli filan bayıldı kendi kendine karnını doyurdu suyunuda içti kalktıinanamıyorum.Ama diğer herşeyide ayrı ayrı vermek çok yorucu birleştirip bulamaç yapınca hepsi aynı anda gidiyo rahatımada pek düşkünümtv pek bakmıyoruz bizz ama neti açtığım gibi hemen ağzını kendi kendine açıyo otomatiğe bağladı inş.psikolojisinde negatif bişeye sebebiyet vermez
Akşam yemeğinde salata aldım çatalıma ona yediricem sandı çatala ağzını uzatıyo sonrada kızıyo neden bana yedirmedin diye yeşillikler yermi acaba hiç denemedim pek düşkün gibi salata türüne belkide tadını merak ediyo neyyys.
Selerm varı Vave nerde kızların önemli miktarı burayı sık aksatmaya başladılar bende anlatıyorum burada paylaştıklarımızı bazen ablamda yeğenim için foruma takılmak istedi 2008 kasım anneleri 2 yılda bitmiş tükenmiş sayfa umarım bizim burası öyle olmaz.

tutku bu aralar uykularında değişiklik var herkesin ben hep dişe yoruyorum biz bu hafta 8 tane diş patlattık artık arkalar komple dolu sanırım 16 tane dişi oldu tam baktırmıyoda ağzını açıp görebildiğim bu.bizimki kaç gündür doğru dürüst uyuyamıyodu eli ağzında sürekli
iki gündür sabah 9-9:30 kalktı öğlen 13:0030 arası uyudu akşam uyumaya çalışıyo 18 gibi ama uyutmuyorum oyalıyorum 20:00 geçerken uyuyo sabah 9 a kadar 3-4 defa uyanıyo emerek uyuyo muratın uykuları baya düzeldi umarım benimkide düzelir

ya sorma bituful bi kaç tane kaşığına alabildi gerisini eliyle bir kaç kaşıkta ben yedirdim yani sonucunda böyle zahmetsiz çocuk doyuyomuş bunuda görmüş oldum umarım ilk ve son olmaz.aslında normal yemekler versem yiycek sanki ama bende blender bağımlığımı atamıyorum bi türlü üzerimden

Tutku geçmiş olsun canım cam kavanoz mamaları herobabynin muzlu yoğurtlu gezdiriyorum çantamda iki şişe dışarısı için yanımda bulunsun nolur nolmaz onu rahat yediriyorum diye aldı çantadan elindeydi ayağıma bi attı uzaktan Allahım sanki balyoz indi nasıl canım yandı hafif morarmış birde bi oyuncak almıştım çubuk ucunda teker var tahtadan sürüp duruyodu düdüt diye kaçtır kafama indiriyo atıcam en son gidicek.Pu sana eşşek dersemde direk saçıma saldırıyo yoluyo külliyen zarar sıpa

Neyy 16 dismi cok hizli yahu seninki..ondan huysuzlugu demekki. Yahu birak blendiri buda bi deli.cocuk yiyo ne guzel iste usenme.Biz bi puturlu vermek icin yirtiniyoruz.

Ahahaa aile ici siddet..elleride cok agir be bunlarin.

pütürlü olan bulamaca buda öğürüyo normal yemeğe hiç öğürmüyo ya bu geçiş dönemi bi bitsede herkes rahat etse dicem ama 5 yaşında yeğenim ablam sinir harbi yaşıyo karnı doyana kadar hadi elif yut elif yenisini ağzına al onuda yut sadece sarelle yeme yumurtadanda ye Allahım ben bile stres oluyorum kız doyana kadar güya kendi kendine yiyo nasıl oluyosa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…