2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Fulya bakabilecekse çok iyi fikir bence idare etsinler sende kafanı dinle bir gün bari.kocanada sanada en güzel hediye

Yasemin hoşgelmişsin canım geriye gitme derken canım :) yemiyorki hiçbişey yediği ek gıdalar tüm gün 1 su bardağını doldurmuyor buna içtiği inek sütü dahil. Anlayacağın gerininde gerisindeyiz şu an :))

Kayınvalideme bir çıtlatacağım canım sıcak bakarsa bırakıcam galiba ama nasıl olurki falan derse bir yere yazacağım :) kötü gelin fulya

geriye derken sende yazmışsın canım kilo ve gelişim olarak diyorum eğer geriye gitmezse gerçekten ne yerse yesin ama zayıfladıkça insan panik oluyo bide bizimki acaip mızmız oluyo aç kalırsa tam doyarsa şarkı filan söyler gibi keyifli keyifli geziyo hoşum agidiyo

Eğer daha önce bıraktıysan duruyosa bırak hiç düşünme yok çok tedirgin olacaksan zaten gittiğin yerden bişey anlamazsın aklın hep evde kalır

Sonradan farkettim canım uykulu uykulu oğluşu sallıyorum anlamam zayıf kusura bakma bende yemesi için geri diyosun sandım . Ya aynen karnı doyunca uysal sakin bi tatlıki sorma kuzu gibi ama açken mızmız huysuz kurt oluyo resmen . Israr etmemeye başladığım ilk günler ağlıyordu durduk yere bildiğin şimdi alıştı galiba açlığa akşam saçma bişeye dakikalarca güldü oynadı :) artık kiloyu takmamaya çalışıyorum son bir ayda hiç almadı . Tek sıkıntım şu an kaka yapmıyo bişey yemediği için kabızlık endişelendiriyo beni

Gündüz bıraktım da birkaç saatliğine gece hiç bırakmadım . En kötü arayıp çağırırlar diye düşünüyorum . Geliriz eve en geç 1 saat içinde. Güzel kalpli yasemin kalbin güzel herkesi de güzel iyi görüyosun canım benim :)

estağ.fulyacım sen dene bakalım bişey olmuyosa bizde tv izletenler grubu olarak senin tecrübelerinden faydalanırız artık

Tamam canım paylaşırım . Bir arkadaşımız da burda eşi ve çocuğuyla . Çocukları da 18 aylık , arkadaşım da çok şikayet ederdi iştahından hala da ediyor gerçi ,kahvaltıda beraberdik kızına kollu bir önlük giydirdi kahvaltı tabağınıda mama sandalyesine koydu, kızı maşallah herşeyden döke saça mıncıklaya eze eliyle azar azar yedi kendi tabaktan 16 tanede dişi var gerçi . Evdede öylelermiş uiyeceklerle salonda geziyomyş kızı :)) ah bende öyle olabilsem keşke temizlik takıntım var benim Gördüğüm kadarıyla ısrar etmeden baya yol katetmişler benide belki onlar cesaretlendirdi.
Şu an nefesini kontrol ediyorum sık sık aseton kokmadıkça no problem karbonhidrat alımı yeterli demekki . Şimdilik almadım en yemediği günlerde dahi

Günaydın iyi haftalar..

Kızlar kaynatmışsınız bol bol. Yasemin seninkinin gelişimi iyi boyu kilosu falan.Neden zorluyosun ters tepki yapmasın sonra dikkat et.Yorumların içinde sağol bebişim ama inan herkes hemen hemen senin durumlarında.Çık o sendromdan hemen.

Fly yakın bi yerlerde yaparsın organizasyonunu..Tel açarlarsa hemen gidersiniz yapın bişeyler iyi oluyo

Bende ağustosta senelik izin kullancam Allah kısmet ederse. Taşıncam tatile gitcem oğlanlada ilgilenmek istiyorum. 5 arkadaş gidicez tatile, siz kaşındınız bakarsınız çocuğa dedim. Canımıza minnet dediler.Bakalım ne olcak.Oğlum için heycanlanıyorum denizle tanışcağı için..Varsın bi bakalım sidikli deniz suyunun tadına

Ben hamileyken ve emzirirken saçımı 2 kere falan boyadım.Pimpirikliyim bu konuda biraz.Sütü bıraktığımdan beri yeniden doğmuş gibiyim.Hiçbişeye dikkat etmiyorum artık.hemen saçımı boyadım, Diyete girdim, kimyasalların dibine vurdum.Bıkmıştım 2 sene dünya varmış dedim.:86:

Bu arada şu tv mevzusu her açıldığında ruhum daralıyor.Ben maalesef öyle yediriyorum ve onsuz yedirmem imkansız onu anladım bu h.sonu bidaha..Napiyim aklı erene kadar konuşup anlaşana kadar böyle gidicek.Gelişimi geriye gitmesi daha üzer beni zaten 4 aydır aynı.Eline hiçbişey alıp yemediği için kendi kendine yeme durumuda hiç olmayacak.Hiç öyle acıkmaktan huysuzlandığı bi zamanı hatırlamıyorum.Hiç acıkmıyo 12 saat bile aç bıraktım banamısın demedi. Çok enteresan bi çocuk.Çikolata ve şekerleri bile elinin tersiyle itiyo.Hiç bana çekmemiş değişik sıpa

canım ya inan kendim yazmış gibi okudum tek hark tv ye bile ağzını acıp yemez arkadaş miletin çocuklarına bakıyorum anaları vermez onlar yemek için ağlar anne yemek diye acaba birgün bizlerinde anne acıktım dicekmi birde sizden durumum daha kötü aynı şekilde birde 4.5 yaşında bir kızım var oda bu yaşta bile zorladımmı ya öğürür yada kusar çok sıtresliyim bu durum beni çok yıpratıyor

Hazan Allah yardımcın olsun 2.çocuk he valla kolay değil..Bide İkisinin de iştahsız olmasına üzüldüm..Milletin çocuklarını boşver.Seni üzmekten başka bi işe yaramaz.Biz ne yapabiliriz ona bakalım..Sevdiği bi videoyu açıyorum genelde şarkılı şeyler oluyo baby tv nin müzikleri falan. o esnada yediriyorum..Ama yeme dışında onları hiç açmıyorum ki bıkmasın diye. Bide öyle dene istersen..Bide yemek aralarını 3,5-4 saat den aşağı yapmıyorum acıkmıyor çünkü.Sık verdiğim zamanlar çok sıkılıyodu yemiyodu..Emziriyosan oda tok tutabilir gerçi. Bizimki hiç sütü içtiği zaman öyle ara öğün gözüyle bakmıyodu. Yine 3 saat bişey yemezdi tutuyodu.Niye geçmiş zaman kullanıyosam.hala öyle.süt veriyorum yemeği 3 saat sonra yiyo.:95:

Slmm kızlarr
Herkese güzel haftalar olsun inşşş
Yasemincim bu süreç çok zor gercekten Allah hepimizin yardımcısı olsn.
Bitıfıll bizde baby tv izlerken veriyoruz aslında hafta sonları resımli kitabıı var ondaki nesneleri sölerken baya yiyor.
Ama hafta içi annem uğraşamıyor tv izletip verıyor. Doktora tv olmazsa yemıcek dediğimde bırak aç kalsın bişey olmaz demişti ama o zaman da kilo gerilicek boy zaten 75 :)). Kilo aylardır 10 .
Uyku konusunda tek uykuya düşmüştük 12 gıbı uyuyor 2.30 gibi kalkıyo ama başladığından beri gece 4 te uyanıyor ve sabah kadar ayağımda tututyorum uyumuyorda bakınıyor 7 ye doğru 15 dk dalıyor sonra kalkıyor. Çok zorlanıyorum 5 gundur 4 te kalkıyo( gece ilk kalktıgında 12 gibi 120 süt sonra tek su veriyorum acaba bu mu etkiliyor uykuyu?? Fikri olan varmı? Yabi açlıktanmı tek uykudanmı 4 ten sonra uyumuyor.
Az önce annemi aradım bugun ıkı uyku yapalım dedim 12.30 da uyumuş şimdi ses yap uyansın 5 gibi tekrr uyturum dedim annem hııı dedi:)) oda yoruluyo sanırsam çocuk uyuynca dinleniyo kanımca... Offffff yaaaaa çalışınca çok zor gerçekten şimdi evde olsaydım kendım yapardım istediğim gibiii(
Neyse akşam bebek görmeye gittik burak bebeği görünce çıldırdıııı illa tutucakmış 5 günlük bebek anneside doğal olarak bişi olmasın dıye kolluyo burak saldırıyoo öpmek istiyooo. Bebek gözlerini açıp ağladıkça daha da çok istiyor tutamadık akşam bebeğin yanına yatıcakmış durmadı mecbur eve geri döndük sanırım daha kardeş kavramına hazır değilllll...

selam herkese,
canım akşam kaçta uyutuyorsun erken mi uyuyor acaba 4 te kalkınca yanına alıp sende uyuyormuş gibi yapıp uyutsan sonra yerine koysan uyumazmı acaba benimkide çok kalkıyor ama emip uyuyor 2 saat arayla kalkıyor olan bana oluyor gündüz leyla leyla dolaşıyorum.
ruzacım nasılsın canım
bituful resimlerin çok hoş artık kilom var deyip durma anlattığın kadar fazlanda yok :)

Asyacım öğlen 2 gibi uyandıgı için 8- 8.30 gibi uyuyor. Yanıma alıyorum zaten sürekli mızırdıyor yüzümü çiziyor babasına tekme atıyo su biberonu var sürekli onu gösteriyor veriyorum yıne istiyo uyuyorum saçımı cekıyo:)) sonr ayagıma alıyorum lambaya bakaaa baakaaaaa sallanıyorr. Bırakınca ine mızırıyor. O saatte kalkıp süt sagamıycama göre devam sütümü mantıklı yoksa inek sütümü?

Tek uykuya düşen arkadaşlar uyku saatlerınızi yazabılırmısınız? Sizinde gece erken kalkma olayı oluyormu? Yoksa bu durum açlıktanmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…