2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam bebittolar...

ruza noruyon gece kusu

bacım gün gece hiç uyumadık. utku bey ayağımdayken ben de telefonda takıldım öylee..

bitufulum ben geçtim tek uykuya. yani utku bey uyumadığı için mecburen geçmiş bulunduk. öğle 2 gibi uyuyor. evdeyse 2-2,5 saat evde değilse en fazla bir saat.. gece de 8-9 ya da 10 da uyuyor. gece mama için 2 defa kalkıyor. ağrı sancı varsa hiç uyumuyor..

evet kimsecikler yazmıyor yine.. çok ayıp..

ben de kıvançla karşılıklı çay içmek istiyorum. olabilir mi bitufulll... olursa kesin geliriz.

sen de başkalarıyla kendini kıyaslayıp durma.. boşverrr....

Ruzacim seni seviyorum ya..ama kivanc rusyada cekimlerden dolaaayi, malesef bidahaki sefere.

Kagan aferin yivrim cok iyi yaptin baslamakla

Repucum zaten başladı ales e çalışmaya:)) çok sorun etmiyorumda bizim iş biraz enteresan yani yüksek öğrenım bitirirsem saha çalışanı olmuycam e malum adli tıp ta saha çalışanı zor oluyor masa başı olacak öle olursa. Bide maaş 1000. Fazla alcan bakalım oldugu kadar olmadığı kader
Kız bitifılll gerçekten tanıştırcanmı yaaa:))))sen gelme ama seni görüp kaçmasın çagatay. Kıvançla tanışmayada gelirim ruzammmm:)))
Tuba niye başladım
sıgaraya yawww( millet bırakmaya çalışıyıı.. Hepimiz uykusuz gecelerin kadınıyızzz biz buyuz artıkk kabul et bebemmm:)))

Bu sayfa bnm icin yeteri kadr ilgi gosteremdgmi dusundgm eski bi dost gb oldu artik her girdgmde daa ck yazmaliyim diye vicdan azabi cekiorum sonuc yine husran yine husran

Bu arada su kanat sevdamdan oturu sanirim desifre oluciim,bigun bi yerde cilginlar gibi kanat yerken onumde dev bir kanat yigini varken biri usulca yaklascak vee sen burcak86sin dicek bu arada burda sacmalamk ve abuk hayaller kurmk hala serbestti dimi
Bizde de uykusuzluk tam gaz devam edio,valla gszfi nazdi,disti virtti zirtti derkn omur gecio

Bu arada esimle sevgililk de dahil tam yedi yildir birliktyz ilk Defa sevgililer gununu kutluycaz sanirsam teklif ondan geldi. Napacak evlilikten skildigini mi aciklicak acaba ya da nedir derdi ust levela filan mi atliycaz meraktayim var mi sizlerde bi eksin bi plan bi de yuksrk lisans seysine yogunlastim yine pasom olucak yine yol parasino az oduycem yine hoca kaprisleryle ugrascam yine ders basina oturunca hayallere dalicam ogrenciluk bekle bni bu sefer seni bitiriciim uzman oliciim

Bahardan once ista gelicem bn ferdacan ve bitifulla gorusmei planliorum. Istda baska kimse var miydi bilemedim yoktu sanirim. Bitifila iki cift lafim var bulusmayi iple cekiorum

Burçakkk naber kuzummmm
Hayırlı olsun lisans şeysin:)
Hangi okuldu?
Ya bızım işyerinde biri dediki hiiç devlet ünileriyle uğraşma özel üni yaz yıllığı 10 bin felan devam zorunluluğuda yok hoca kaprisi de yok 2 yılda raat bitirirsin dedi.tabi eşime söleyince biraz garipsedi özel üni falan cart curt bılmıyom bakalım nölcek:) ferda ünide öğretim görevlisimiydi.. Benı mezun etse ya 2 yılda :) ben tek sınavlara gidem
Burçak uzman olunca ne oluyo siZde? Artıları neler yane.. Devlet işini bırakıp muayene mi açcan

Tee sen ozel uniye nere gitcen birsada ozel uni var mi kimya bolumu olan. Basi dumanli miss gn uludagi nie beenmion uludag uniyi dgsde zorla sora diger alternatfleri dusunursun ya bn uzun vadeye yatirim yapiom aslinda devltte bi katkisi yok da ilerleyen yillarda ozelde calismyi dusundgmde faydasi olcak bna.. doktora planim da var du bakem

Herkese merhaba
bizde hersey aynı ev buldum 1-2 hafta içinde taşınıyorum hadi hayırlısı
burcakcım sevgililer günü planımız yok Üçümüz birlikte bi yemek yeriz herhalde bizimki sevgililikle beraber 13 yıl olmuş anaaa epey olmuş ya
En son 3 yıl önce uzmanlık bitirme sınavına hazırlandım artık yeter dedim biraz hayatımı yaşıycam çalış çalış nereye kadar falan ama şimdi de ilkbahar ydsye başvurayım diyorum ama benim İngilizce çok iyi değil çalışmam lazım iş, taşınma, erdem derken nasıl hazırlanıcam bilmiyorum
bitifulum bazen öyle algılamamda sorun oluyo cnm
bide erdem gündüz haftasonu tek hafta içi 2 uyku uyuyo ama gece uykusunda fark yok yine çok uyanıyor akşam kaçta yatarsa yatsın 6:30 da uyanıyor

tutkus tabi ucunda masabasi ve bin tlcik extra varsa insan doktora dahi yapabilir bir yerde sonucta 2-3 yil daha harcayip omurluk rahat edeceksin.

ben de tekrar okumayi dusunuyorum bolumumle tamamen alakasiz eczacilik okumayi dusunuyorum burda oturum aldiktan sonra. aslinda hukuk okumak isterdim ama ilerde trye donme isim olursa isime yaramaz diye eczacilikta karar kildim.

fly vardi nerde o bana bi tavsiye ver bakiiyim eczacilik iyi mi

Dudku ve purcak muhabbet koyu bakiyorum..su konusmalari ben yapsam vave hemen gelir samiyetsiz falan derdi kesin:86:

Selermcim hayirli olsun bebegim isallah cok yorulmadan tasinirsiniz yardim edecek birileri varmi?

Purcak bak haftaya burda oldun oldun yoksa...öbur haftaya olursun farketmez. bu arada istanbulda bissuru kisi var yahu niye atladin yasemin var yelda var ela var gitmediyse daha fly var..sahi ya yaseminle fly nerelerde..cigdemde gelmiyo..canlari istemiyo galiba yazmak yoksa 5 dk ayirabilir insan:44:

Parisssss kuzu napiyo ya varmi gaz falan iyimi merak ettim.

Okul falan iyi idare ediyosunuz valla ya helal size..basarilar Allah zihin acikligi versin hepinize.sinavdan onca haber verin okunmus pirinc yutturayim ücer beser tene

iyi akşamlar yorucu birkaç haftadan sonra yazılanları okudum nihayet.
kızımın uykuları 2 bazen 1 oluyor oda eğer dışarıda isek.
öğlen 11-12 gibi yatar 1-2 saat bazen yarım saat bir de 3-5 arası yatar sonra her zamanki gibi akşam 9.30a kadar yatmış olur. yine kızımızı aramızda yatırıyoruz aşırı soğuk ve sürekli üzerini açıyor hasta olacak diye korkuyorum bu nedenle aramıza alıyorum ne yapayım başka çözüm yok.
8 dişimiz oldu 9. yolda sürekli salyalı geziyoruz. yeme işine gelince idare ediyoruz böyle. son olarak da aşırı soğuk buralar hazan okuyorsa anlar nasıl soğuk olduğunu

oglum cok inatci. birsey biryere sıkıstı diyelim onu ordan cekip alamazsa acayip sinirleniyo bagira bagira agliyor . kendi haline mi birakayim, yardimci mi olayim, dikkatini mi dagitayim karar veremedim

Bu twitter kuslarinin sirri cozulmedimi hala merak ettim bi soramda gelem.

cok begeni alanin cok kusu oluyo kusun uzerine gelince yorum yaziyo hakkinda
rep+- sistemi simdi begen de kusum oksuz kalmasin

Burçakımm bursada orhangazi üniv var özel.ve kim. Bölümü de var.sen beni okutsana yaa naapcan o kadar parayı
Burçak beni okula gönder
Repumm sonucu güzelde öncesi biraz sıkıntılı bi süreç oluyor ikinci öğretim okumam lazım gündüz iş akşam okula gitmem gerek e bide sınavlar bakalım nasıl olacak. Bi işim var sonuçta yavaş yavaş ilerlemeye çalışcam bakalım.
Senın orda okul şartları kolaymı? Mesela eczacılık için sınava gircekmisin? Devamsızlık hakkın varmı? Benım oğlanda biraz sinirli ben o şekilde kızınca sakince almaya çalıştığı şeyi veriyorum al annecim bak sıkışmış buraya deyip ağzına patlatıyom bitane
Şaka bi yana vurmuyorum da gecen bi kaç kere poposuna patlattım şimdi soruyoruz anne seni nasıl dövüyo diye eliyle yanağına yanağına patlatıyo baba nasıl dövüyo deyince de aynını yapıyo.yani dövme kelimesini duyduğu gibi aynı hareketi yapyor.
Selermn hayırlı olsun canım umarım taşınma işinde stressiz sakin geçer.
Bitifılll bitifilllll sende ayrı bişi var ya böle nasıl desem bi hava bi similtilik karışık ..hazırcevaplılığına ufkunun sınırsızlığına aklı ermiyorrr... Seviyom seniii

selermcım yenı evınız hayırlı olsun. inşallah bulmusundur gonlune gore bıryer

tutkus sınav var da oss kadar kazık degıl :27 ama parali hepsi. devletten ise baslayinca geri odemeli kredi alabilmem icin de vatandaslik gerekiyor

bu hesaba gore ancak 32-33 yaslarinda okulu bitirmis olucam.

sakin ol şampiyon ne sigarası benim oğlan bildiğin canavar gibi benim alkole başlamam icap eder :86: bir de diş çıkartıyor yine! öpüyorum seni ve kağan ı

Sagol repu ufkumu iki katına cıkardın eskıden mobil versiyon kullanıyodum begenı yapamıyodum şimdi büsbütün kaybolmuş bea çıkamadım içinden.

Dudku bi övüyosun bi yeriyosun bi hava diyosun bi sımılti değişik bi karaktersin ya..böyle çok meraklısın çeçeroNsun komiksin felan bende cok seviyorum seni. Yerin ayrı bende..senin ve kp nin

tulum giydirmiyor musun? ben sobalı evde tulum giydirip park yatagın yan ve üstten yarım kısmını battaniye ile kapatıyordum.üstünğ açsa bile sıkıntı olmuyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…