2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

cevabın için çok saol kardeş ozaman burun tıkanığıyla başlamıştı sonradan ateşi çıkmıştı şimdi görünürde bir şey yok ateşimiz var birde hiç bir şey yemiyor

hazan geçmiş olsun canım.. konu hakkında yorum yapamıyorum. her tahlili temiz çıkmış demişsin. boğazındandır muhtemelen. bazı çocuklar ağır atlatıyorlar hastalıkları.. Allah şifa versin.

bitufulum ve süpermeniimm çok tatlı çıkmışsınız fotolarda... öperim bol bol...

vaveyla afiyet olsun. sabahın altısında kimin aklına gelir kurabiye yapmak.. harikasın.

estarabim canım bence pişirip koy. ama koku olmuyor mu sonradan.. ben derin dondurucudan çıkardıklarımı pek yiyemiyorum. kokuyor gibi geliyor. bu arada saraçoğlunu annem söyledi bana eve gidince ben de bakiciimm..

ruza çok saol şimdide uykudan uyandı durmadan ağlıyor ve bir şey yediremiyorum ateşi şimdilik iyi ama çok ağlıyor

hazan geçmiş olsun açlıktanda ağlıyordur yemek yemediğinden tahliller temiz çıktıysa yapacak bi şey ateşini takip etcen kontrol altında tutmaya çalıcan

böreği pişirmeden koyuyorum çıkardığım gibi sudan geçirip fırına veriyorum o çok güzel oluyor hiç kokmuyor, kurabiyeyi de o yüzden sordum zaten koku açısından pişirsem mi pişirmesem mi diye... sarmayı pişirip koymuştum onu hiç beğenmedim onu da pişirmeden koy dediler sarmayı bi kez de pişirmeden deniycem bakalım.

ben baktım şimdi,ama benim oğlanın ense traşı zamanı gelmiş kuyruk saça karışmış gitmş bi şey anlamadım incecik tüyler :44:

hazan geçmiş olsun açlıktanda ağlıyordur yemek yemediğinden tahliller temiz çıktıysa yapacak bi şey ateşini takip etcen kontrol altında tutmaya çalıcan

saol ya normalde beni emmez emmediği içinde sütüm yok denecek kadar az gece bir defa anca emerdi şimdide emmek istiyor ama sütüm çok az bu saaten sonra çoğaltabilirimiyim bilmiyorum

hastayken hepsi öyle emmeye düşüyorlar. değişik menüler yapabilirsin denemişsindir gerçi ama

zaten yemiyen bir çocuk olduğu için daha önce neler denedim bir bilseniz reddetmediği tek şey kefir onu bile mama koydum içine yemedi

Selam guzel hatunlar..

Hazan gecmis olsun insan ne yapacagini sasiriyo dis falanda olabilir muhtemelen 38 i gecmiyosa.

Bizde dun asilarimizi olduk, cok huzursuzdu gece 11 de kustu biseyde yemedi hic uyumadi aglayip durdu..saat 4 de dayanamadim zorla agzina 3-4 kasik mama tiktim
Sabahta ise gec kaliyoduk kostura kostura ciktik babasinin kucaginda bi kustu bütún takim elbiseye zaten gec kalmistik cok sinirlendi..gitti tekrar hazirlandi ..Ilaci birakmistik bi haftadir tekrar basladik bugun

sizede geçmiş olsun 38 geciyor malesef zaten normalde hakikaten çok iştahsız 9.5 kilo geliyor oda 5 aylıkken anne sütüyle 8.5 kiloydu düşün 7 8 aydır 1 kilo almış

Hazan bizde ayni sekilde..dun dedim kilo almistir bi tartti hala 10 kilolardaydik..9 aylikkende 10 kiloydu gelisimi cok ondeydi bu kusmalari baslayinca hepsi durdu..güdük gibi boyumuzda 77 cm hala:86: Boyle kalmayacaklar. artik eskisi gibi üzmuyorum kendimi sende uzulme..gececek elbet

çok çok gecmiş olsun kusması niçin var reflü falanmı ben öleyim ozaman boyumuz 75

pazartesi biraz halsizdi dün sabah 6dan beri ateş var ama öyle sürekli değil nöbet şeklinde geliyor birden bire ateşi çıkıyor 1 saat falan sürüyor

Hazan boyu hic adam gibi olcmuyolar bi eksik bi fazla cikiyo goturmicem kontrole falan artik..hastalik disinda.Kusmalarinin sebebi belli degil reflu dediler o tedaviyi kullaniyoruz..birazda psikolojik yemegi gorunce oğürüyo velet.

darlingler tunaydin ( bu tun ne oluyo acaba hep merak etmisimdir )
hasta bebislere sifalar dertli annislere devalar diliyorum
optum
by

Bugra uyuyorken yapiim dedim o ayaktayken zor oluyor :)
Ben oglen kabartma tozlu yaptim sabahkiler olmayinca. Bir kismini buzluga kaldirdim. Posete degil saklamakabina koyuyorum. Kokusu olmuyor. Kizim surekli kek kurabiye istiyor birazini zula yapiyorum iste :) istediginde al sana kurabiye diye şak koyuyorum önüne :86:
Kurabiye de misir gevrekli cıkülatali bitirmeden ekleyeyim tariflere yapin tavsiye ederim nefiss

Hazan04 gecmis olsun

Bugra nin gecen hafta yine atesi cikinca istah azaldi. Kafasini saga soa salliyor bir de gülüyor

arkadaşlar merhaba. bizim 2 haftadır gece uykularımız çok değişti. 2 yada 3 kere kalkıyor emip uyuyordu önceden şimdi sallanarak uyumak istiyor. neden acaba? fikri olan var mı?? birde 8 aylıktan beri banyo yapmaktan korkuyor. tatile gittiğimizde kulaçlarıyla boğulur gb olmuştu muhtemelen o yüzden . nasıl geçirebilirim bu korkusunu. yardımcı olur musunuz??

peki herhangi bi tarif var mı buzluğa koyduğun kurabiyenin yoksa herhangi bi tariften yaptığımız kurabiye olur mu? ellerine sağlık ekle de bakalım,deneyelim. ben de kızın gibiyim akşam oldu mu hep kurabiye kek bi şeyler canım ister, altı üstü bi bardak çay içerim (tabi sıpamdan bi bardağı da pek bitiremiyorum artık da) yanında da bi şeyler ararım

klasik olacak ama dişten olabilir mi? benimkinin diş çıkaracağının en büyük belirtisi gece uykularının düzensizleşmesi...
banyo sorununu ben de merak ediyorum,benimki de yaklaşık 7- 8 aylıktan beri korkuyo,ben buraya gelince yıkama arası süresini uzattım ona bağlıyorum. ama tekrar sevdirmek için denemelerim başarısız oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…