2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
uyumama nedeni büyük ihtimalle dişinden galiba. köpek dişlerimiz baya bi belirginleşmiş az kalmış gelmesine. ama çok şükür bu gece 2 saatte bir kalktı ve de sallanmadan emdi uyudu. banyo olayı çok zor. hani derlerya sevdği bir nesne ile sokun banyoya. sevdiği topu vardı onla girdik olmadı balonuyla girdik olmadı. normalde banyodan çıkmak istemez. ama soyupta banyoya götürdüğümde çığlıklar başlıyor. taki havluya sarınana kadar. neyse hayırlısı bu da geçer inşallah.

Denman benim ilk doğduğu günden 5.aya kadar öyleydi hergün yıkıyodum hergün ağlıyodu..Sonra alıştı çok şükür seninkide alışır merak etme.

Sicak suya ya da soguk duya girmis olabilir mi denman. Benimki de cok.severdi. Bayramda annemlerde ben suyu ayarlayamadigim icin bi sicak bi soguk su oldu. Korktu cocuk. Ama simdi sarilip beraber giriyoruz. bayramdan sonra iki uc kez agladi gecti. Simdi gene seviyo. Benimki banyoda bile emiyo. Istersen alisana kadar emzirmeyi de dene. Kendini guvende hisseder.
Hazan. Ne oldu bebeginin atesi. Bi arkadasimun kizi aynen oleydi. Atesi vardi ve bogazi kizarikti. doktorlar test istediler. Ama bigu sonra disi cikmisti.

selammm....

denman beraber mi giriyorsunuz banyoya.. biz beraber giriyoruz çıldırıyor sevincinden banyoya girerken.. su falan yutmuştur belki ondan korkmuştur. zamanla alışır düzene girer merak etme..

estarabim ben de bayıldım o küçük kıza... çok sevimli..

Günaydın arkadaşlar bir sorum var. Gündüz tek uykuya geçen varmı aranızda? bildiğim 2 kişi var onların dışında merak ettim varmı diye. Varsa zormu akşam kaçta yatıyolar.Aslında 1 ay önce geçecektim tek uykuya ama sabah çok erken kalktığı için hep erteliyodum. Ama ikinde vakti uyutmak işkence oldu artık uyumuyor bende 2 saat boşuna salladığımla kalıyorum.Napsam dirensemmi geçsemmi acep? Gerçi tek uyku benim için daha iyi olur daha fazla görürüm kuzumu

Benim kızım genelde iki kez uyuyor bazen tek ama o zaman sapitiyor mizmiz oluyor cok. Kuzenim ise uc kez uyutuyor hala nasıl beceriyor bunu bilmiyorum. Gerci cocuk 1 yasinda ama en fazla 2-3 saat uyanık durabiliyormus hemen uykusu geliyor iki sallayinca da uyuyuveriyor nasil cocuksa

günaydın biz hala 2 uyku düzenindeyiz. öğlen 12 ve akşam 5 sonra akşam 10- 11 gece uykusu akşam daha erken yatarsa sabah 5-6 da kalkıyor ama bence tek uyku için daha erken

Bi arkadaşım ise 1 yaşından önceden beri tek uykuya düşürdü ama çocuk akşam 8 de gece uykusuna yatiyormus sabah 10 a kadar uyuyormus ole olsa ben de tek uyku uyuturum

merhaba kızlar
hayırlı cumalar
uzun zamandır yazamıyordum telefondan çok zor oluyor ama arada okudum sizleri
geçmiş doğum günleriniz kutlu olsun hayırlı olsun inşş.
bizde bi yaramazlık yok herşey yolunda çok şükür bazı geceler uykusuz ve sancılı geçiyor ama sağlık olsun napalım
oğlum bilinçli olarak dede baba diyor sadece diğer sölediğim herşeyi anlıyor ama sölemiyor:)) terlikleri getir diyorum koşa koşa getiriyor bu arada yürümeyi baya aştık koşuyo dört nala
annem ve babam bakıyor annemın saglık sorunlrı var dizleri falanda çok agrıyor biraz zorlanıyor buraga bakarken . Allahtan babam var Rabbim herkese şifalar versin inş.
kv tekrar işe başladı iyi oldu sanırsam:) kp ile ayrıntıları geniş bi vakitte ele alıcam.
bende bi ara tek uykuya düşürdüm ama şimdi 2 uykuya döndük yine. uyudukça buyurler diye düşündüm:))
ruzaaa burçak vavee bitifill ferda repu selerm fulya yelda estarabim kağan esra ela glyncm ve daha ismini yazamadıklarım hepinizi çok öpüyorum

Anladım kızlar sağolun biraz daha direniyim olmadı geçeriz yapcak bişey yok..Belki geç çıkmaya başlamamla alakalı bi durumdur.

Tutku özledim seni kp maceralarından uzak kaldığımdan beri hayat çok sıkıcı lütfen anlat biara. Men dakka dukka hepinizi öpüyorum:97:

Burasıda çok ruhsuz böyle giderse girmeyecem bidaha benim için bi sosyal medya sayfası daha kapanmış olacak ebediyen.

Hava çok güzel içim kıpır kıpır h.sonu için bol gezmeli doğal ortamlı plan yapmalı.

Bursa tayfası bahara az kaldı İstanbul yolcusu kalmasın.:103:

Bitifılll istanbula gelince nereye götürecen bizi:)?? Bebekte bi kahve ısmarlıyayıp kanyonda çağatay ulusoyla görüştürme sözü veriyonnu
Sıkılma annem niye sıkılıyon hem 3,5 çıkmaya da başlamışsın ohh vallaa
Benım nisanda bitiyorr(
Burda doğum izninden tartıştığım bi kadın var dı ya o DGS ile bi üst öğrenimi bitirdi bi havalar bi taftalar allam yaa kpss kazanım memur oldum kurtuldum dedim. Yine bi yarış başladı şimdi DGS hazırlan kazan okul bitir bu kadından aşağı kalmamaya çalışş offf offff

ferda nerelerde ya goremedim ne zamandir?

tutkus bosver yavrum akisina birak ilerde kadin yuksek lisansa karar verir mazallah yine kendini mecbur hissedersin

bituful senin avatar da beni kendi fizigimden sogutuyo ben napam :2: :84::84:

yine kendimden geçmiş vaziyette yazıyorum bu satırları sizler,
herkese selam olsun...
çünkü oğlum geceleri uyumuyor en son bahsetmiştim ay olacak nerdeyse hala aynı maalesef,
dolayısıyla ben de uyuyamıyorum gündüz de başım ağrıyor sigaraya başladım tekrar
benden bu kadar öpüyorum sizleri

Tutku güldürdün beni yine Sendeki şu azim bende olsaydı şimdi Oscar ödül törenine hazırlanıyo olurdum helal sana çalış annem çalışGel tabi çağataylan tanıştırcam yeterki gel, gezerük kanyon Nişantaşı, ulus bebek Ortaköy ruza içinde sosyete pazarı, Purçak içinde kanatçı haydar usta

Repuu aaa monicama laf etme benide kadınlığımdan soğutuyo ama çok aşığım napım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…