2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Herkese merhaba
bizde hersey aynı ev buldum 1-2 hafta içinde taşınıyorum hadi hayırlısı
burcakcım sevgililer günü planımız yok Üçümüz birlikte bi yemek yeriz herhalde bizimki sevgililikle beraber 13 yıl olmuş anaaa epey olmuş ya
En son 3 yıl önce uzmanlık bitirme sınavına hazırlandım artık yeter dedim biraz hayatımı yaşıycam çalış çalış nereye kadar falan ama şimdi de ilkbahar ydsye başvurayım diyorum ama benim İngilizce çok iyi değil çalışmam lazım iş, taşınma, erdem derken nasıl hazırlanıcam bilmiyorum
bitifulum bazen öyle algılamamda sorun oluyo cnm
bide erdem gündüz haftasonu tek hafta içi 2 uyku uyuyo ama gece uykusunda fark yok yine çok uyanıyor akşam kaçta yatarsa yatsın 6:30 da uyanıyor

selerm gözün aydın, Allah kolaylık wersin

Nehir iki gundur aksam ustu gec saatlerde kalkio bu saate kaldik yine:KK20: tutkuyla bitifilin aski sinirime dokunuo:KK53:

Bizimkıde yatmadan yine kustu bende isyeaannlardayım.erken yatcam bu gece bi ilk yapıp herseyi bi kenara atıp:KK53:

Hımym 16.bölümünü izledim te anca kadının söylediği sarkı içime işledi cok romantik oldum ben ya:KK24::KK43:

Haftasonu oldgu icin kendimi disari cikmk zorunda hissediorum galiba yarin nere gtsem die dusunurkn yakaladim kendimi:KK24:

Tutku burs vercemm sana okutcam seni 25000 tlyi bitiremiom zatn cok gelii:KK53:

Bizimkıde yatmadan yine kustu bende isyeaannlardayım.erken yatcam bu gece bi ilk yapıp herseyi bi kenara atıp:KK53:

Hımym 16.bölümünü izledim te anca kadının söylediği sarkı içime işledi cok romantik oldum ben ya:KK24::KK43:

Bn de yutuptan sarkinin orjinalini dinledim 84 kez.. cok guzel cidden:KK4::KK4:
Bi de barniye uzuluon kanser de olcekmis gb gelio evlenio adam yaa..

Dürtsene ne yatırıyon sende.
Bırak acık hevesimi alayım ya seviyom ben men dakka dukkalarımı:KK14:

Durttum hic orali diil,haha add gb hissettim kendimi,add stayll:KK53:
Dakka dukkalarin da seni cok sevii de bole alem icinde ilan-i asklar hos diil,seni daa cok seven var kil olan var,var da var:KK53:

Durttum hic orali diil,haha add gb hissettim kendimi,add stayll:KK53:
Dakka dukkalarin da seni cok sevii de bole alem icinde ilan-i asklar hos diil,seni daa cok seven var kil olan var,var da var:KK53:

Bende zor uyutuyorum zor uyAndırıyorum tutuyorum ayaklarından başaşağı silkeliyorum.:KK1:
2.cümleni görmemezlikten geliyorum.

X