2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

hadi gözün aydın canımmm... çok sevindim...

vave Allah rahmet eylesin çok üzücü arkada bi de çocuklar kalınca bi tanıdığımızın bir yaşındaki çocuğu da soğuk havale geçirmiş. annesi farketmişte hemen hastaneye yetişitirmişler.ateş falan yok uykuda baygınlık geçirmiş çocukcağız. acildeki dr böyle demiş.sonra çocuk nöroloğu da (peditus ilacını kullanıyomuş bebek ) ilaçtan olmuş bi daha soğuk algınlığı için ilaç kullanmasın demiş. son durum kesin olarak ne öğrenicez de bu peditus çok kullanılan bi ilaç değil mi??

bituful, eylem doğumgünleriniz kutlu olsun nice mutlu yaşlara inşallah..

bituful iş meselesini halletmene de sevindim hayırlı olsun.

soğun algınlığı ilaçları havaleyi tetikleyebiliyormuş. geçende fatih grip olduğunda doktora götürmüştük. orda doktor söyyledi havale geçmişi olduğundan soğuk algınlığı ilacı veremem dedi

Soğuk havale nasil oluyor :26:
annesi baktığında ateşi yokmuş ama baygınlık geirmiş çocuk ve dili içeri dönmüş dr a götürdüğünde soğuk havale demiş.

tamam,tetiklediği için demiştir o zaman...

bitiful karisi seninle muhatap olmadan deran i min. Dogum gununu kutlarim. Saglikli mutlu gunlerle dolu bir hayat dilerim.

Eylem kucuk beyin de dogum gunu kutlu olsun. Allah saglikli uzun omur versin.

Selerm hosgeldin canim
Hosbuldum canımmm
çok sevindim canım yaa hayırlı olsun sana ve derancığıma
bitemeyen kitap hangisi merak ettim ben yaa sanırsam bi tek de ben merak ettim
En meraklı benmiyim neyim
bu profildeki kuşlar da ne oluyor?
işte ben bide bunu merak etmiştim de vavecim bi ben mi merak ediyom bunları diye düşünürken yazıyı gördüm rahatladımm

baltasar ben onu oksuruk icin dedim canim, bu soguk havale ic atesinin yukselmesinden kaynaklaniyor galiba.
peditus degil de herhangi bir ates dusurucuden de olurdu heralde. :44:
bir de hali hazirda atesi olan bebege islak bezle ic ates dusurmeden(ilac kullanmadan) takviye yapilirsa havale olabilir. mis...

Repu anlamadim. Atesi olunca once islak bez dusmezse mi ilac vrilmeliymis. Ne demek istedin:)

Selerm ilahi alemsin oyle bi kitap yok oyle bi cercevede. senaryonun bi parcasi onlar:86:

Vavenin tavsiyesi ilen kardesimin hikayesini okuyorum suan guzel tavsiye edilir

Gunaydin ahalii

Selerm cok tatlisin yaa merak etmeye dewam :))

Sabahin 6 sinda kurabiye yapip kabartma tozunu koymayi unutunca tepsinn basina gecip oturdum agladim. Aglarken bir bakmisim kurabiyeler yok. Sonrasi kocaman bir bosluk yine :111:

arkadaşlar mrb ben bir ocak annesiyim bir kaç kere yazmıştım şimdi sizlere bir şey sorcam oğlum 3 gündür tam belli bir sebep yokken ateşi 38 üstüne çıkıyor bir sürü test yapıldı ve bir şey çıkmadı sadece boğazı çok az kızarmış biz bir ara çok kötü ve uzun bir bronşit gecirmiştik onun belirtilerimi diye çok korkuyorum dr ilaç olarak soğuk algınlığı ve atibiyotiğede ateşi devam ederse ver dedi zaten çok iştahsız bir bebekti şimdi 3 gündür benin az az emer ve kefir içe bunlar dışında imkanı yok bir şey yediremiyorum haliyle çok ama çok üzgünüm varmı bir fikriniz

Gunaydin ahalii

Selerm cok tatlisin yaa merak etmeye dewam :))

Sabahin 6 sinda kurabiye yapip kabartma tozunu koymayi unutunca tepsinn basina gecip oturdum agladim. Aglarken bir bakmisim kurabiyeler yok. Sonrasi kocaman bir bosluk yine :111:

sabah 6 ve kurabiye süpersin,nerden esti sabah sabah:) ben de buzluğa atmak için börek yapıcam birazdan. kurabiye de atayım diyorum ama kurabiyeyi hiç koymadım. nette pişirip koyanlar da var pişirmeden koyanlar da hangisi daha iyi? fikir bekliyorum...

geçmiş olsun canım...bi fikrim yok ama, bronşitiniz başlarken de mi bu şekilde başlamıştı. inşallah değildir. boğazında kızarıklık varmış muhtemelen onunla ilintilidir. Allah şifalar versin..

az önce trt de ibrahim saraçoğlu vardı. çocuğun saçının arkasında kuyruk oluyoya o kuyruk ve dibindeki minik saçlar dokunduğunda kalıyorsa ikinci çocuğun erkek olacak; aşağı doğru dümdüz oluyorsa kız olacak demekmiş bi yerin geleneğinde böyle tahmin ediyolarmış cinsiyeti. oğlum uyandığı gibi saçına bakicim doğmamış çocuuum için ultrasonik ölçüm yapıyım şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…