2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Merhaba Arkadaşlar
Gebelik Nasıl Gidiyor ?
Uzun Zamandır Gelmiyorum Buralara..
Benim Cumartesi Günü İkili Testlerim Var..
Ondan Öncesinde Eğitime Katılacağız..
Doğum Öncesi - Doğum - Doğum Sonrası Olmak Üzere..
Hem de Eşimle Beraber..

Son düzenleme:
aaaa topik imiz açılmışşş. Sağol kazennn.. Korkuttun bizleri ama aynen devam kızlar değil mi ???

Bu mide bulantilari ve agiztadi bozuklugu ne zaman gececek acaba!! Bir de bas agrisi dun 3 tane minoset ictim ama dayanamadim(( catlicak gibi agriyo bir de is icin sehirdisindayim surekli toplanti off of. Yatip uyumak istiyorum gunlerce

Bu mide bulantilari ve agiztadi bozuklugu ne zaman gececek acaba!! Bir de bas agrisi dun 3 tane minoset ictim ama dayanamadim(( catlicak gibi agriyo bir de is icin sehirdisindayim surekli toplanti off of. Yatip uyumak istiyorum gunlerce

canım ben 12 olmadı 16. hafta gecer die umud edıyorum bakıcazz...bir de ba agrın ıcın bol bol su ıc cok ıı gelıo

merhabaa nerelerdsın :)

aa hangı hastanede eğitim ıstanbulda idin demı sne ?????????

ayşecim yedim valla dayanamdım çiiğ köfteyi ye sende 1-2 tane gözün kalmasın ya etsiz çiğ köftenin bi sakıncası yok die biliyorum

ayşecim yedim valla dayanamdım çiiğ köfteyi ye sende 1-2 tane gözün kalmasın ya etsiz çiğ köftenin bi sakıncası yok die biliyorum

canım eger dırek etle yapılmamıs soya katkılı ıse yemekte bı sakınca yok benım bıldıgım kadarıylaa

valla canım öle çok çekıokı kaç gundur yarın yerım sanıyorum :) fırsat olmadı yıyemedim bi türlü :)

afiyet bal şeker olsun cicim :)

merhabaa nerelerdsın :)

aa hangı hastanede eğitim ıstanbulda idin demı sne ?????????

İş Güç Koşuşturmaca Sitedeyim Ama Lak Lak Yapmaya Vaktim Olmuyor..
Eğitim İstanbul Anadolu Yakasında..
Aynı Gün Zaten Randevum Vardı..
İyi de Oldu..

Ya Ben Tuzlu Bir Şey Yemezdim..
Şimdi Canım Hep Tuzlu Cips İstiyor..
Şu An Önümde Ruffles Zararlı Ama Yiyorum..
Normalde Cipste Yemezdim.. :44:

arkadaşlar mrhaba ilk defa yazıyorum size ama arada okuyorum size bişey sorucam benim göğüslerim hiç acımıyo bu normalmi sizde durum nedir korkuyorum bebeğime birşey olacak diye

hımm anadolu yakası ters bana :)

benımde cnaım cips istio bazen ama arada sırada yemekte sakınca yok bence :)

o kadar da değil :) ama haftaalr ilerleıdkce ödem riski atracak o zamanalr belkı tamamen yaska olck :)

hımm anadolu yakası ters bana :)

benımde cnaım cips istio bazen ama arada sırada yemekte sakınca yok bence :)

o kadar da değil :) ama haftaalr ilerleıdkce ödem riski atracak o zamanalr belkı tamamen yaska olck :)

Canım Yemek Yemekte İstemiyor..
Havalar Isındıkça Su İçeyim Yetiyor Bana..

4. Aydan Sonra İlaçlara Başlayacakmışız..
Kan, Vitamin v.s.

arkadaşlar mrhaba ilk defa yazıyorum size ama arada okuyorum size bişey sorucam benim göğüslerim hiç acımıyo bu normalmi sizde durum nedir korkuyorum bebeğime birşey olacak diye

merhaba canım hoşgeldın :) evet cok normal illa herkeısn goğsu acıcak die bi durum yok :)

Canım Yemek Yemekte İstemiyor..
Havalar Isındıkça Su İçeyim Yetiyor Bana..

4. Aydan Sonra İlaçlara Başlayacakmışız..
Kan, Vitamin v.s.

ayy olmaz benım kanrım acıkıo devamlı :)

evet xxxxxx ve xxxxxxx türevi ilaçlar gelıo 16. haftadan sonra :) xxxxxx yutmayı hıc sevmıyorum

kocaman bı ılaccc neyse ben kacıom cok uykum geldıyaa hayırlı geceelr :)

Son düzenleyen: Moderatör:
slm arkadaslar 8 haftalk hamıleym acaba hangı besınlr bebege yarar yormlarınz ıcın sımdıden tskklr

VALLA UMARIM ETSİZDİR ÖYLE UMUD ED,YORUM zaten nereye sorsak etsiz diyolar etli çiğ köfte yok sanırım :)))

VALLA UMARIM ETSİZDİR ÖYLE UMUD ED,YORUM zaten nereye sorsak etsiz diyolar etli çiğ köfte yok sanırım :)))

etli çiğ köftenin satışı yasaklandı diye biliyorum ben. hem et de ucuz bişey olmadığı için adamların işine gelir niye te koysunlar ki dimi

günaydın annişler biz kaçgündür uyumayınca erken yatıp Sabah ta 5ten beri ayaktayız babişi yolladık çorbamızı içtik ya benim canım hiç bişey yemek istemiyor adamada 1şey yapmıyorum oda şunu yap demiyor kuzum da et istemiyor anasıda hiç sebze yapmazmış bunu ögrendik bebişle :)ay rabbime şükür yine yazıyorum ya bebiş diye

ayşecim sende ve tüm kızlar sağolun canım bugün dosyam açılsın yine listeye en yaşlı ve entontiş olarak gireyim ay hastaneye gidiyodum hep genç burdakiler hep genç moralim bozuluyodu ay tıp a bi gittim anam yaşlı hamiş yuvası herkez tontiş saçlar bem beyaz hem bebişi gördüm hem onları moralmanım super

canım çok sevindim

herkese günaydın kızlar dün hastanede randevum vardı öldüm bir o tarafa bir bu tarafa koşturmaktan tahliller felan derken ultrasyona girdim ayrıntılı bebişim kocaman olmuş prof. 12+6 dedi şaşırdım bugün de ikili test sonuçlarını alacağım inş bir sorun yoktur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…