2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

benim kız ekim 2009 dogumlu. yani 32 aylık. gec bile kaldık

anladım benimki 21 aylık ama tuvalete merakı var. cisinide söylüyor ama ben bulantılardan ilgilenemiyorum ya bir ay sonra baslayım inş. olursa olur olmazsa beklerim sorun degil yalnız gece işi cok zor olacak dimi kızlarrrr

gece sıvı tüketimini azalttır
birde belli aralıklarla wc ye kaldır
1-2 hafta böyle alışınca bu kez gece gelince kendi kalkıp söylüyor
canım ama çişini söylüyorsa bu günleri değerlendir bence
anlıyorum senide ama demekki hazır

wayy siz bayaa sey yapmıssınız
biz o 1 kerede fazlaca alkısladık, odul verdik ama devamı gelmedi
geceyi de baglamak istemiyorum ama gunduz bile altına yapan gece napar dusunmek istemiyorum...zira sabahki bezi dolu oluyo

merhaba kızlar günaydın mı desem tünaydın mı bilemedim :)

umarım herkes iyidir

umarım herkes iyidir face grubu süper olmuş bence onay bekliyorum katıldım ben de :)

deniz hakkında ben bi kere girdim temiz yerde çok fazla yüzmedim serinledim çıktım doktorum girebileceğimi ama bikinimi değişmemi söledi çıkınca ıslak ıslak oturma dedi o kadar yani girebilirsiniz ama temiz olması çok önemliii

ya bu arada ben bebişimi görmek istiyorum herşey yolunda demişti doktor geçen hafta ama ben yine gidip görmek istiyorum galiba dayanamayıp gidicem ailemin yanındayım kendi doktoruma değil başkasına gidiyorum o yüzden de sorun olmuyo sen yine mi geldin gibi :)

günaydın yeni annişler ve bebişler ,ya kızlar kaç gündür kafam karıştı tatile gidicez yüzmeye ama çevremdeki insanlar hayır falan diyorlar sizce tehlikelimi ben daha denize giremedim :)

offffff ben de memlekete gitmeyi, 2 ay oldu annemleri görmeyi, en önemlisi de denize girmeyi çoookkk istiyoruuuummm. Geçen sene burun ameliyatım yüzünden çok sevdiğim halde sandaldan atlayamamıştım, bu sene de hayırlısıyla gidebilirsem bebişim sağolsun onun yüzünden sandaldan atlayamam. Olsun artık dedesi, ananesi zaten tutar kolumdan bacağımdan atlamıyım diye :))))

Kayınvalidem ben habire denz dedikçe hopoturup hop kalkıyor, 1 sene bir yere gidemezsin diye :))) Korkuyor kadıncağız bişi olacak diye. Ancak dr. dan kendi kulağıyla duyarsa ok. verecekmiş. Yoksa otobüse binipde 10 saat bir yere gidemezsin diyor. :
Oyyy oyy dr. da inşallah onay verir de gitmeme bir stres atar gelirimmm. Zaten tüp bebek tedavisi sonrasında OHSS illeti falan derken gerildimm. Gerçi bebişim herşeyi sildi attı ama olsn kafayı ve vücudu biraz daha rahatlatım değil mi ama :)))

hoşgeldin canım aramıza iyi yapmışsın bende bakındım biraz diğer topiğe hatta dedimki neden iki ayrı ocak anneleri topiği varki sanki..birleşmeli bence çünkü aynı heyecan aynı kaygılar hepbirlikte tek topikte olmalıyız bence....bu arada o ağrılar nolmaldir canım banada oluyor birçoğumuza oluyor endişelenme

eheuehu cok guzel ya :)

tatıl çok ıyı gelır tabıı canımm ama dıkkatlı olmakta fayda var tabıı

pembetokacım benim kızda 2009 mayıs doğumlu aynıymışsınız bundada aynı olucaz inşallah bu arada ben 2 yaşını 1-2 ay geçe 1 hafta gibi kısa bir sürede alıştırdım geceleride bağlamadım hiçbirzaman korumalı çarşaf serdim 2 defa kaldırıyordum çişe arada yaptıda...ama son aylarda artık kendi uyanıyor anne çişim geldi diye öyle yani...

bende de kasık ağrısı oluyor bazen özellikle yorulduğumda daha fazla oluyor sizlerde de aynısı galiba? idrar yolu iltihaplanması ve ya mantar yaşadın mı canım gebelk sırasında

canım aslında oğlumun doğum tarihi 2 mayıstı yani hamileyken 2009 mayıs annelerine yazmışlığım vardı
tabi nickim başkaydııı
ama dr.umun kongresi yüzünden 22 nisanda alındı oğlum

erken alıştırmışsın wc ye ne güzel
oğlum anca hazır olabildi ve şükür ki 2.bebişe kadar öğrendiler yoksa zorlanırdık

Ben humada Alper beye gidiyorum Canim bende Mesut beye gitmek istedim ama çok dolu hep 3 hafta sonraya fln verdi randevuyu ama şimdide memnunum doktorumdan

memnunsan bi sıkıntı olmaz tatlım önemli olan doktorla uyuşmak. Gerçekten çok yoğun mesut bey de 3 haftadan önce hiç randevu veremiyor ne yazık ki.
İkili testinde iyi çıkmış gözlerin aydın olsun darısı da başıma inş. Cinsiyetle ilgili bişi söledi mi bi tahmin yaptı mı?

canım benim de aynı şekildeydi.iş arkadaşlarımla paylaştığımda bazıları önemsizdir olur herkeste dedi.kimisi kanama boyutuna vardırdı, hatta kırmızı sinyal verrip moralimi alt üst ettiler. ben onları dinlemeyip doktorumu aradım, gelmeden görmeden bişey diyemem dedi. gittiğimde ultrasonda baktı ve kanama alanı başlamış, önlem alalım dedi, progestan verdi, dinlendim biraz. şimdi iyiyim çok şükür. sen de git görün doktora. için rahatlasın. kötü bişey yoktur inş,sen içini ferah tut canım:)

bende idrar tehlili verdim bol bakteri çıktığı için yeniledik bakalım ne olacak. şu üç ayımızı doldursak yorgunluk yemek yiyememe hissi geçer mi acaba.:

merhaba canımm ınsallah cok ciddi bişey deıldır ....

ben de öle umud edıyroum zira artık çok zor olmaya basladı

Son düzenleme:

Saol Canim darısı hepinizin bebisine sağlıklı sihhatli ins yok Canim ya daha ben hiç Bişey demeden cinsiyet için erken dedi bakalım artık 15 Temmuz'da randevum var o zaman öğrenirim ins gerçi inan cokta üstüne düşmüyorum sağlıklı oldun yeter ama iste bı yerde merak bırakmıyor insanı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…