2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
VALLA UMARIM ETSİZDİR ÖYLE UMUD ED,YORUM zaten nereye sorsak etsiz diyolar etli çiğ köfte yok sanırım :)))

etsızdır canım ya etlıler özel yapım oluyo artık sanıyorum herkes etlısını yıyemıyo sınucta :)

günaydın annişler biz kaçgündür uyumayınca erken yatıp Sabah ta 5ten beri ayaktayız babişi yolladık çorbamızı içtik ya benim canım hiç bişey yemek istemiyor adamada 1şey yapmıyorum oda şunu yap demiyor kuzum da et istemiyor anasıda hiç sebze yapmazmış bunu ögrendik bebişle :)ay rabbime şükür yine yazıyorum ya bebiş diye

ayşecim sende ve tüm kızlar sağolun canım bugün dosyam açılsın yine listeye en yaşlı ve entontiş olarak gireyim ay hastaneye gidiyodum hep genç burdakiler hep genç moralim bozuluyodu ay tıp a bi gittim anam yaşlı hamiş yuvası herkez tontiş saçlar bem beyaz hem bebişi gördüm hem onları moralmanım super :KK53::KK33:

canım çok şükür ya inan nası sevındım anlatamam :) :) :)

canım lısteye tekrar ekleyelım senı tekrar bılgıelrını yazrasan on numero olur :)

herkese günaydın kızlar dün hastanede randevum vardı öldüm bir o tarafa bir bu tarafa koşturmaktan tahliller felan derken ultrasyona girdim ayrıntılı bebişim kocaman olmuş prof. 12+6 dedi şaşırdım bugün de ikili test sonuçlarını alacağım inş bir sorun yoktur...

günaydın vuhuu maşallahh sübhnallah bebiş kocama olmus cdden 12+6 :nazar: :nazar:

ınsallah ıkılı tetsınde temız cıkar canım :)

günaydın,
sahra hadi gözün aydın cnm inş. iyi haberler alırsın

günaaydınnn :)

ayşheeeeeeeeeeee teyze hadi bu anne doktora uyup beni gözden çıkardı sen niye bu anneye uyup beni listeden çıkardınnnnnnnnnnn :KK49::KK49::KK49:

Çok sevindim canım ya, çok sevindim. İçime çok batmıştı. Allah hepimize hayırlı sağlıklı kucağımıza almak nasip etsin inşallah.

kızlaar canım çok çiğ köfte istedi kocişe aldryrum valla 3-4 tane yicem yemek istemmyrum ama dayanmıcam sanırım

Muhtemelen etsizdir gamzecim ama yine de sorun alırken.
Çiğköfte, mayonez, çiğ gıda barındıran şeyler yasakmış bize.

Herkese günaydın kızlar bu arada :))

Bugünün şarkısı geliyoooooooor..

Candan Ercetin - Bahar - YouTube

Sen bana müjde misin umut musun bebeğim
Kim demiş geçti mevsim ufukta göründü kar
Bu kaçıncı bahar sakın sorma bebeğim
Benim yorgun gönlümde aşkının telaşı var
Benim olgun gönlümde aşkının telaşı var

Bahar geldiğinde mi ben böyle olurum
Yoksa böyle olduğumda mı gelir bahar
Ayrıca bunun seninle çoooook :) ilgisi var
Tabiki ben böyle oldugum için bahar
Çünkü sana değdiğinden beri ellerim
Bütün kış dallarında tomurcuklar var

Son düzenleme:
Çok sevindim canım ya, çok sevindim. İçime çok batmıştı. Allah hepimize hayırlı sağlıklı kucağımıza almak nasip etsin inşallah.

Muhtemelen etsizdir gamzecim ama yine de sorun alırken.
Çiğköfte, mayonez, çiğ gıda barındıran şeyler yasakmış bize.

Herkese günaydın kızlar bu arada :))

Bugünün şarkısı geliyoooooooor..

Candan Ercetin - Bahar - YouTube

Sen bana müjde misin umut musun bebeğim
Kim demiş geçti mevsim ufukta göründü kar
Benim yorgun gönlümde aşkının telaşı var
Benim olgun gönlümde aşkının telaşı var

Bahar geldiğinde mi ben böyle olurum
Yoksa böyle olduğumda mı gelir bahar
Ayrıca bunun seninle çoooook :) ilgisi var
Tabiki ben böyle oldugum için bahar
Çünkü sana değdiğinden beri ellerim
Bütün kış dallarında tomurcuklar var

Günaydın canım ne güzel bi şarkıı :KK69: :KK69: :KK69:

herkese günaydın kızlar dün hastanede randevum vardı öldüm bir o tarafa bir bu tarafa koşturmaktan tahliller felan derken ultrasyona girdim ayrıntılı bebişim kocaman olmuş prof. 12+6 dedi şaşırdım bugün de ikili test sonuçlarını alacağım inş bir sorun yoktur...

masallah canım bebısıne:nazar:

kızlar bende bugun gıdıcem 2lı test icin randevumu beklıyoum saat 11:40 da
cok heyecanlıyım bebısımı gorucem dıye :)

kızlar ya bazen kasığımdan aşağı dizime doğru bacaklarımda ağrı sızı oluyor akşam uyuyamadım sizde de oluyor mu.

kızlar ya bazen kasığımdan aşağı dizime doğru bacaklarımda ağrı sızı oluyor akşam uyuyamadım sizde de oluyor mu.

benimde sol kasığımda bıçak batması gibi oluyor bazen endişeleniyorum.bu neden oluyordur ki acaba.

kızlar benim pantolonlarımın düğmesi kapanmıyor.benim göbeğim çıktı sanırım.çok mu erken ki.ama kapanmıyor pantolonlarım ya :/

hımm valla bilemeıdm kı canım nedne olur acaba :26:

benimde sol kasığımda bıçak batması gibi oluyor bazen endişeleniyorum.bu neden oluyordur ki acaba.

Kızlar benim pantolonlarımın düğmesi kapanmıyor.benim göbeğim çıktı sanırım.çok mu erken ki.ama kapanmıyor pantolonlarım ya :/

bıcak batması gıbı bende de oluyo dr gittiğimde de söledım normal dedi yanı

benım hala oluyo elbıseleırm canım belkıde erken cıkcıaktır göbüş :)

kızlar benim pantolonlarımın düğmesi kapanmıyor.benim göbeğim çıktı sanırım.çok mu erken ki.ama kapanmıyor pantolonlarım ya :/

tek ağrısı olan ben değilmişim kasığımda olmadığı için endişelenmiyorum cnm ama merak ettim olan var mı diye. benimde göbeğim çıkmaya başladı :KK1:

bıcak batması gıbı bende de oluyo dr gittiğimde de söledım normal dedi yanı

benım hala oluyo elbıseleırm canım belkıde erken cıkcıaktır göbüş :)[/QUOTE]

ya düğmelerimi kapatıyorum.bir batıyor bir sancıyor sıkışıyor anlıyorum hemen açıyorum.baktım olucak gibi değil.olmuyor kısaca bana pantolonlarım daha 2. aydan hayırlısı.9.aya gelene kadar patlamazsam iyidir :KK70:

benim gibi olan varmı ki.daha şimdiden hamile kıyafeti mi giycem yahu:KK70:

Benimde çıktı göbeğim.Pantolonlarda ayaktayken sorun yok ama oturunca sıkıyor :)

selam kızlar.
ben bebegin hareketini hissettim.doktorun usg ye baktıgı yerde dün bi hareketlilik bi kıpırtı oldu.cok güzeldi
başka hisseden varmı

selam kızlar.
ben bebegin hareketini hissettim.doktorun usg ye baktıgı yerde dün bi hareketlilik bi kıpırtı oldu.cok güzeldi
başka hisseden varmı

selam canım hevesını kırmak ıstemem ama 8 haftalıkken bebegının hareketını hıssedemezsın :)

18 haziranda dr gittim ,tahlillerimi gösterdim bana kan ilacı verdi ,2 li testimi ne zamna yaptırıcam dedim ,gerek yok ben ölçümlerimi yaptım ,3 lü issticem dedi,bende hangi hastanede yaptırıcam diye gerilmiştim :)))ben özel muaynaneye gidiyorum ,sigorta olmadığı için biraz tuzlu ,ama teste gerek yok deyince sevindim :)))
şimdi 1 ay sonra falan gidicem ,3 lü test itick :))
ve cinsiyetini öğreneceğim :))))zaman geçmiyor

slm kızlar bende ocak annesı olacam ınsallah bennde katılablr mıym sıze...

hoş geldın canım hayırlı olsun nerde kaldın kız biz nerdeyse doğurcaz :KK9: :KK9: :KK9:

18 haziranda dr gittim ,tahlillerimi gösterdim bana kan ilacı verdi ,2 li testimi ne zamna yaptırıcam dedim ,gerek yok ben ölçümlerimi yaptım ,3 lü issticem dedi,bende hangi hastanede yaptırıcam diye gerilmiştim :)))ben özel muaynaneye gidiyorum ,sigorta olmadığı için biraz tuzlu ,ama teste gerek yok deyince sevindim :)))
şimdi 1 ay sonra falan gidicem ,3 lü test itick :))
ve cinsiyetini öğreneceğim :))))zaman geçmiyor

hadı hayırlısı olsun ınsallah canım :) evet zaman accık agır işlio sankıı :)

Günaydın canlar.Valla 12.30da sınav görevim var,size uğramadan ve yazmadan çıkamadım.İyi haberler alan tüm anneleri kutluyorum.Ben de bgn akşam doktora gideceğim 2.kez.İlk hamile kaldığımı öğrendiğimde gitmiştim.O zaman sadece keseyi görebilmiştik.(5 haftalıktı.) Allahın izniyle bugün hem bebişimi hem de kalp atışlarını görmeyi ümit ederek gidiyorum.Benim için de dua eder misiniz?

X