2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın tatlı hamişler herkese güzel birgün diliyorum Demet35 çok geçmiş olsun öncelikle Rabbim sana doğru zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin hayırlısı böyleymiş demekten başka birşey gelmiyor elden...

kızlar birkaç gündür kasıklarımda özellikle sağ tarafımda ağrı çok oluyor içinizde benim gibi olan var mı aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum ama insan korkuyor işte yarın da ikili test için hastanede randevum var inş bir sorun çıkmaz dualarınız esirgemeyin lütfen...hamişlerin duası kabul olurmuş lütfen birbirimiz için bol bol dua edelim...

canım benimde sağ kasıgımda hafif hafif agrı oluyo ara ara ama dr a söledım bişe yok bebek ii oalbilir dedi

inşallah canım bişey yoktur :)

canım ben de 2 bebek kaybedınce yapıldı arastırma bi bebegım ilerki haftada oldugu ıcın

böle istisnalar oalbılıyo deidğin gibi senın de yaş var yaştan dolayı da 3. beklemeye gerek kalmaz arastırma ıcın

Günaydın kızlar

aman aman her tarafım agrıyo mosmor olmus sırtım zor yattım dün akşam

bi kaç gune gecer ınsallah...dr sakın agrı kesıcı krem jel sürme zararlı dedi...sizin de aklınızda bulunsun.... :)

Dağlıca da 8 şehit vermişiz Allah ım ailelerine sabır versin

Allah en kısa zamanda sana ve tüm kayıpları olanlara gönlüne göre versin inşallah. Hayırlı, sağlıklı, topaç gibi bebişler inşallah Yarabbim.
Sizde kendinize iyi bakın...
Allah hepimizin yardımcısı olsun canım.

günaydın canlar,
cumadan ptesiye kadar bulantım olmustu dün aksam kesildi bugün yok masallah tü tü tüüü bu bulantıya ne neden oluyor acaba ilerde bulunur belki. Cocuklarımız torunlarımız hiç bulantı yasamaz kimbilir.
nasılsınız? havalar sıcak dikkat!

Bebeğini kaybeden annelere çok geçmiş olsun.İnşallah ne kısa zamanda yeniden hamile kalır ve sağlıklı bir şekilde bebeklerinizi kucağınıza alırsınız.

listeyi güncelledim 79 tekil gebelik 2 ikiz gebelik - 81 annemiz 83 bebişimiz var Allah ım hepsini sağlıkla nasib eder inşallah

listeyi güncelledim 79 tekil gebelik 2 ikiz gebelik - 81 annemiz 83 bebişimiz var Allah ım hepsini sağlıkla nasib eder inşallah

canım ellerine sağlık bu arada ben kilomu söylememişim galiba 52 kiloyum. Sana da çok geçmiş olsun dikkat et kendine lütfen.
benim bulantılar hala devam ama neyseki az da olsa bişeler yiyip içebiliyorum.
Allahım şehitlerimizin ocağına ateş düşen ailelerine de sabırlar versin ne diyeyim.

günaydın kızlar nasılsınız ??

ayshecim benim kilom değişmiş onu değiştirebilirmiyiz cnm

cuma günü doktora gittim bulantılarım çok fena 5 kilo vermişim 63
çok şükür bebişimiz iyi bu hafta içi 2li testimizi yaptırıcaz

cnm çok geçmiş olsun .
benim ilk kayıptan sonra yapıldı bütün testler çok şükür birşey çıkmadı ama hemen yaptır cnm geç kalma rabbim hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasib etsin en kısa zamanda iyi haberlerle gel cnm

düzelttim canım....sağol çok sukur bi sorun yokmus sadece vurdugum eyrın agrıarı var ıste

amın canım amminn..Allah ım sabır versin

kızlar karnı büyüyen varmı benim ğöğüslerim çok büyüdü ): karnımdan ziyade bide sanki basen kısmım

karnım gittikçe küçülüyo benim :) kilo verdiğim için sanıyorum baska bı yerımde bısı yok

canım tavuklu mevlüt pilavı çekti yaaaaaa

acaip şekilde :S

canım günaydın

listeye yazdıkalrımzı başlangıç kiloları yani doğuma kadar değiştirmıycez :)

başladığımız kıloyu gorebılelım diye

ben de 5,5 kg vermısım ama degiştirmedım canım...

Son düzenleme:

tamam cnm sanırım benim oda yazmıyor :) 68 yazalım cnm sanırım halada verriyorum ben kilo doktor hiç takma dedi ama birşey yiyemiyorum şurup verdi ama hiç işe yaramıyor

tamam cnm sanırım benim oda yazmıyor :) 68 yazalım cnm sanırım halada verriyorum ben kilo doktor hiç takma dedi ama birşey yiyemiyorum şurup verdi ama hiç işe yaramıyor

DÜZENLEDIM CANIM BEND R A SÖLEMEDIM KILO VERDIGIMI

GUZEL BI SKEIDLE YIYORUM YANI ÖĞRME OLUYO AMA ÇOK SIK İSTİFRA ETMIYORUM

ZATEN BEBIS DE II GELISIO COK SUKUR SORUN YOK

YALNIZ PROGETSAN COK FENA KAFA YAPIYO YAA

slm kızlar göbek deliği ağıran varmı ve 2 li test yapan varmıdır.ben önüzmüdeki hafta doktora gidicem acaba 2 li test ne zaman yapılır

demet35 dilerim yakın zamanda yeniden hamile kalırsın ve saglıklı bir sekilde dogum yaparsın

herkes kilo veriyo ben alıorum :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…