2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
slm annişler

burda yine üzüntülü bişeyler yazmak istemezdim ama annelerin içine doğuyor anlaşılan ben kötüyüm belirtiler azalıyor diyordum ve

bugün doctor amcamız baktı kesemiz 3haftadır hiç büyümemiş geçenki gibi kürtaj olmam gerekiyor ama hiç kanama olmadığı için istersen 1hafta bekle kanama olacakmı dedi haftaya pzt yine özele çıkarım kısmetse ikinci kürtajımı olucam üzüntümün en büyüğü kürtaj yüzünden kendi düşseydi kürtaj çok zor rabbim ki,mseye yaşatmasın ayşecim bizi listeden çıkart ama sana bisorum olacak sen hemotolojıye gititm demisting ya buna kürtajdan öncemi yoksa sonar gitsemde anlayabiliyorlAarmı benim öncekinde sade bebek yollanmış herşey temiz demişlerdi ne yapmam lazım bilgi verir sen sevinirim

İnşallah liste hiç azalmaz hepiniz sağlıklı sıhhatli doğumlar yaparsınız doctor hiç ümit vermedi ama yine de bekle dedi hani kese büyümüş kalp atışı görmesek ümidim olacaktı ama Rabbim başka dert vermesin ne diyebilirim kısmet hepiniz hakkınızı helal edin ve bana da dua ederseniz sevinirim rabbim hiçbir anne ve evladı ağlatmasın inşallah
İnan çok üzüldüm canım
Allahım en hayırlı zamanda tekrar nasip etsin inş.
Selam.bende ocak annesi olacagım inşallah.
Sat 20 nisan.bugün ilk kez doktora gittim.bebişi gördüm.sat a göre 8+3 olmam gerekiyordu fakat usg de 9 haftalık cıktı
sizin ölcümler sat ile uyumlumu acaba?

bizde 3. bebişimizle ocakta sevineceğiniz bizide eklermisinizzzz

hoşgeldiniz kızlar....

Günaydın kızlar ben güne biraz kötü başladım yaa

sabah sabah evin içindeki merdivenelrden yuvarlandım 20 basmaak fln var

sırt üstü kaydım neysekı ama yere düşünce sırtımı son basmaga vurdum nefes alamadım bi süre

kasıgımda agrı sızı yok sadece kolum bacagım ve sırtım morardı ve acaip ağrıyo dr gitmedım

kanama fln olmadıgı ıcın yıne de biraz tedirginim ama olmadı iş çıkısı giderım yaaa

ama bişey olsa kanama fln en azındna kasıkta agrı olurdu diyorum :26:

sakin olmaya çalışıyorum Allah a emanet ya pamuk ipliğine bağlı dğeil ya sonucta dımı kızalr bişi diyin yaa :KK25:

ay_she cim geçmiş olsun canım, aman dikkat et Allah korumuş seni ve bebeğini.. çık şükür kanaman falan yokmuş ama gene de doktora görünmekte fayda var derim

Çok geçmiş olsun cnm ya bişiy olmamıştır inş ama dediğim gibi görün yine Dr.na.Bunla geçmiş olsun hadi...

ayşecim çok geşmiş olsun rabbim korumuş allahın izniyle bebeğine bişey olmamıştır

Çok tes ederim canimm :)
dikkat et tatlım eğer kanaman Yada ağrın yoksa Bişey olmamıştır Allah'ın izniyle meleklerimiz Allah'a emanet ama için rahat etmezse ara doktorunu bı Canim

çok eskiye gidemiyorum alıntıdan okudum ,
Ayshe geçmiş olsun cnm, inşallah hiç bir zarar görmemiştir bebeğin...

bişey sormak istiyorum kızlar düşük olduğunda illa ki kanama olur mu ? hissetmeyince hergün acaba hala yaşıyormu telaşı alıyor beni ,imkan olsa hergün ultrasondan baksam o dereceyim :)

canım çok geçmiş olsun, herhangi bir sıkıntı olmadığına göre bebişin sıkı sıkı tutunmuştur sana sapasağlam duruyordur yerinde. Aklına kötü şeyler getirip onu da üzme annesi :)))

çok geçmiş olsunn canımmmm bişey olmamıştır dua et iyi düşün

geçmiş olsun ayşe inşallah bir sıkıntı yoktur . kızlar biz bugün doktora gittik doktorum herşeyin yolunda olduğunu söyledi ama benim kafama takıldı sata göre 7 + 5 olmam gerekiyor ama doktorum 6+6 dedi .bir hafta önce gittiğimde bir bebiş 5+6 dı diğeri 6+2 şimdi ikisi de 6+6 .

merhaba kızlar.uzun zamandır yazamadım ama tekip etmeye çalışıyorum.ayşe çok geçmiş olsun,aklına kötü bişey getirme bebişin iyidir.
yaramazpisi çok üzüldüm.bizim şer gördüklerimixzde hayır vardır öyle düşün.
rabbim en yakın zamanda tekrar nasip etsin.
bizim bebeklerimizide korusun inşallah.
görüşmek üzere..

kızlar hepinize çok teşekkür ederim kasık sancım artınca bı gozukeım dr a ya dedım dr gidinc eıyı kı gelmıssın cok ciddi düşimüşsün

dr da bıraz korktu kanrımdan muayene ettı elıyle once sonra ultrasonla baktı dedı maşallah çok sıkı tutunmus iyi dedi ama bugun ıse gıdemezsın eve gidip dınlenıceksın

rapor yazıyorum dedı progestanın dozunu arttırdı bebek buyudugu ıcınnyetersız geelbılrı dedı....bi de kanama alanım vardı ya o da kuculmus ağrım var dedım

bol bol dınlen bebegın bıseyı yok hersey yolunda dedi kızlar cok sukur...kafama takmamıstım pek iyiyidim ama kasık agrım artıpda

kzıkardesımde ısrar etti derken gittim dedıgım gıbı bısey yokmus çok sukurr hepınıze tesekkur ederımm.....Allah hepimizin bebekelrını korusun...hepsi Rabbime emanet...

serumumu yedim de geldim:KK37:

ah canım bu gunelrde gecıcek ınsallah :)

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar acımı paylsştığınız için güzel dualarınız ve dilekleriniz için..Allah hepinize bebeklerinizi sağ salim sağlıklı ve hayırlı şekilde kucaklamayı nasip eder inş...ben şimdilik iyiyim patoloji sonucunu beklyorum ama bır kac arkdstas burada yazmıs doktorumda dedı muhtemelen bebek anormalıdır vucut kabul etmemıstır dedı beklıyorum sonucumu Allah hayırlı zamanda hayırlı ve saglıklı baska evlat nasıp eder ıns o gun yazdıgım gıbı once kahve leke sonra kanama oldu gıttıgımde doktor kalbı durmus dedı neyse sakın sız bunlara bakıp bana da olur mu dıye korkmayın ya da her lekede aklınıza kotu ornek getırmeyın lutfen benım bebegımın nasıbı yokmus yoks aınsanlar kanama gecırıyor et parcası dusuruyor yıne de bebegını dunyaya getırıyor bır ıstırahat sonucu kım ne derse desın nasıp degılmıs oyle bakmak gerek Allah bu sınavdanda cıkmayı nasıp etsın sakın kotu seyler okumayın kotu dusunmeyın stres yapmaytın kım ne derse kulagınızı tıkayın mutlu gecırın bu donemı ...kımseylede kendınızı kıyaslamayın herkesın bunyesı farklı bol bol dınlenın gorusmek uzere sonucumu soylerse doktor yazarım dualarınızda yer almak dılegıyle hamılelerın duası kabul olurmus banada saglıklı sıhhtlı bugunlerı atlatmayı ve hayırlı zamanda yenı bebegı nasıp etmesı ıcın dua edın

canım benım ya ne güzel ne kadar doğru seyler yazmıssın işte böyle sağlam sapasağlam olmalısın anneler böyle güçlü olur...annelık bu histir işte

diğer yavrualrın doğacak olanlar ıcın ayakta durmaktır...dualarımdasın ınsallah ama ınsallah en kısa zamanda gene gelıcek bebegın çok gecmıycek gene gelıceksın ınsallah

lütfen ama lütfen tekrar hamıel kalınca haber ver bzie Allah ım sabır versın güç kuvvet versın en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bebekelr versın en önemlisi

kucaklamayı öpüp koklamayı nasıb etsın cumlemıze canım cümlemıze ınsallahh gel sık sık özleriz kendıen cok iyi bak.....

slm annişler

burda yine üzüntülü bişeyler yazmak istemezdim ama annelerin içine doğuyor anlaşılan ben kötüyüm belirtiler azalıyor diyordum ve

bugün doctor amcamız baktı kesemiz 3haftadır hiç büyümemiş geçenki gibi kürtaj olmam gerekiyor ama hiç kanama olmadığı için istersen 1hafta bekle kanama olacakmı dedi haftaya pzt yine özele çıkarım kısmetse ikinci kürtajımı olucam üzüntümün en büyüğü kürtaj yüzünden kendi düşseydi kürtaj çok zor rabbim ki,mseye yaşatmasın ayşecim bizi listeden çıkart ama sana bisorum olacak sen hemotolojıye gititm demisting ya buna kürtajdan öncemi yoksa sonar gitsemde anlayabiliyorlAarmı benim öncekinde sade bebek yollanmış herşey temiz demişlerdi ne yapmam lazım bilgi verir sen sevinirim

İnşallah liste hiç azalmaz hepiniz sağlıklı sıhhatli doğumlar yaparsınız doctor hiç ümit vermedi ama yine de bekle dedi hani kese büyümüş kalp atışı görmesek ümidim olacaktı ama Rabbim başka dert vermesin ne diyebilirim kısmet hepiniz hakkınızı helal edin ve bana da dua ederseniz sevinirim rabbim hiçbir anne ve evladı ağlatmasın inşallah

demetcım çok gecmıs olsun çok üzüldüm ama goruyorum kı karsımda guclu ve herseyın farkında bi anne daha var....yaramazpisiye yazdıgım gibi böyle sağlam karakterli

olmak ve sabretmek ne güzel...dilerim en ksıa zmaanda tekrar nasıb olur bebek ve kurtajında cok kolay gecer ınsallah....kayıp yasamak çok zor kolay bi yük değil

çunku onlara hemen ısınıyoruz ve kaybedınce kocaman bi bosluk oluyo snakı hayatımızda bunu cok ıyı anlıyorum defalarca yasadım kı çok zor....çok dua et canım

Allah ın hazinesi genıstır ve Rabbım hayırlı saglıklı sekılde tekrar nasıb edecektır ınsallah.....bence kürtajını ol sonra hematologa ve genetık bölümüne git

tahlıllerını yaptır ınsallahh çok ciddi bi sorun cıkmaz canım benım kendıne cok iyi bak senınde güzel haberlerını beklıyoruz en kısa zmanada ınsallah

yıne gel yıne konusalım canım dedim ya özlerşiz biz.....

Selam.bende ocak annesi olacagım inşallah.
Sat 20 nisan.bugün ilk kez doktora gittim.bebişi gördüm.sat a göre 8+3 olmam gerekiyordu fakat usg de 9 haftalık cıktı
sizin ölcümler sat ile uyumlumu acaba?

hoşgeldın canım hayırlı olsun.... ilk sayfada lıstemız var gereklı bılgılerı yazrasan ekleyeyeım :9

bizde 3. bebişimizle ocakta sevineceğiniz bizide eklermisinizzzz

hoşgeldın canım hayırlı olsun ekjelrım tabıı ılk sayfada lıstemız gereklı bılgıelrı yaz ekleyeyım ıns...

selam kızlar ,

çay içmek pek iyi değilmiş günde en fazla 2 fincan diye okudum hem demir oranını azaltıyormuş hem içinde bilinmeyen başka maddeler sebepmiş ..ama iş yerinde gel de içme ...şimdi ben günde 2 bardak içiyorum fincandan daha küçük miktar ama yinede içime sinmiyor ,
sizin durumlar nasıl çok ta canım çekiyor yaa ...

selam canım ben hıc ıcemıyorum valla acaip tıskındım çaydan koladan kahveden hepsınden bol bol meyve yıyıp meyve suyu ıcıyorum

Son düzenleme:
slm annişler

canım 4 kez kürtaj olmuş biri olarak inan ne diyeceğimi bilemiyorum.seni çok iyi anlıyorum.Allah hayırlısını versin,yar ve yardımcın olsun;sana en kısa zamanda sağlıkla anne olmayı nasip etsin.

ay_she cim geçmiş olsun canım, aman dikkat et Allah korumuş seni ve bebeğini.. çık şükür kanaman falan yokmuş ama gene de doktora görünmekte fayda var derim

kasık sancım artınca dr gozuktum canım bebeiş çok ıyıymıs :nazar: dr masşallah ustune maşallah çekti :)

üstüne üstlük kanama alanımda kuculmus :nazar: bı sorun yok eve gidip dınlen dedı rapor yazdı ıse gıtmedım eve geldım kardesım annem

sohbet muhabbet ettık uzandım dıneldnım gıttıler sımdıde bı sıze bakaım dedım :) sağolasın canımm

kasık sancım artınca dr gozuktum canım bebeiş çok ıyıymıs :nazar: dr masşallah ustune maşallah çekti :)

üstüne üstlük kanama alanımda kuculmus :nazar: bı sorun yok eve gidip dınlen dedı rapor yazdı ıse gıtmedım eve geldım kardesım annem

sohbet muhabbet ettık uzandım dıneldnım gıttıler sımdıde bı sıze bakaım dedım :) sağolasın canımm

ay_she cim çok büyük geçmişler olsun.çok şükür atlatmışsın.bebeğinle iyi olmanıza çok sevindim.Rab'bim tüm hamişlerimizi ve bebişlerini korusun.:nazar::nazar:

bir kere daha söylemek ısterım kı bebegını kaybeden arkadaslarım ıcın çok üzgünüm ama Allah ım yenılerını verecektir bunda hiç şüphem yok

kendinize çok iyi bakın ve üzülmeyın bize en kısa zamanda güzel haberlerınızı verın ınsallahh

şunu gördüm ki bazen bazı şeyelrın başlıca bi sebebi olmayabiliyo bazen sadece yaşamak gerekiyo belki de....

bi seferıdne dr a nasıl olur ya siz bebek kaybetmeyelım diye varsınız dediğimde

sen sağlıklısın sneı taburcu edicez ama sımdı ölsen bunu kım açıklayabılır demıstı bazen hersey sadece bukadar basit,

oalbiliyor maalesef....ama biz önlemelrı almak sebepleri arastırmakla mükellefiz sonrada tevekkül edicez hepinize Allah tan size sabır vermesını ve

yenı bebegınzıı sakince ve daha güçlü bi şekılde beklemenızı diliuyorum dua edıyorum ınsallah Allah ım kabul eder....

ay_she cim çok büyük geçmişler olsun.çok şükür atlatmışsın.bebeğinle iyi olmanıza çok sevindim.Rab'bim tüm hamişlerimizi ve bebişlerini korusun.:nazar::nazar:

canım çok tesekkur ederımmm evet atlattık bunu da şükürler olsun hoş neredeyse hastaneden cıkarken tekrar düşüyodum

merdıvenden kardesım tutttu eşim gelsınde bi okusun beni... :) amınnn canımmm ınsallah ınsallahh :)

Günaydın kızlar ben güne biraz kötü başladım yaa

sabah sabah evin içindeki merdivenelrden yuvarlandım 20 basmaak fln var

sırt üstü kaydım neysekı ama yere düşünce sırtımı son basmaga vurdum nefes alamadım bi süre

kasıgımda agrı sızı yok sadece kolum bacagım ve sırtım morardı ve acaip ağrıyo dr gitmedım

kanama fln olmadıgı ıcın yıne de biraz tedirginim ama olmadı iş çıkısı giderım yaaa

ama bişey olsa kanama fln en azındna kasıkta agrı olurdu diyorum :26:

sakin olmaya çalışıyorum Allah a emanet ya pamuk ipliğine bağlı dğeil ya sonucta dımı kızalr bişi diyin yaa :KK25:

çok geçmiş olsun allah beterinden korusun okudum çok üzüldüm ama sonlara doğru okudukça güzel haberi aldım maşaallah sağlıklı sıhhatli büyür doğarlar inş.hayrlısıyla:KK49:

Umarım herşey yolunda gidiyordur geçmişe pek bakamadım
ayşe çok geçmiş olsun canım..

Hamileliğin verdiği bir halsizlik ve sıcaklarında etkisiyle canım hiçbirşey yapmak istemiyorrrr
Temizlik yapmam lazım,oğlumla alışverişe çıkmam lazım hiç gözüm yemiyor:KK43:
Pazar günü akrabamıza bebek tebriğine gittik,bebeği kucağıma aldım oğlum karşıdan bana mutsuz bakıyor:KK43:
Babasının koluna yattı ve içim nasıl cız etti tarif edemem:KK43:(
Beni en iyi 2.bebeğini bekleyenler anlayacaktır.Tereddütlerimiz hep aynı çünkü
Oğlumun yanına götürüp hadi annecim sevelim,koklayalım vs dedikçe oğlumun yüzü gülmeye başladı
Doğumdan sonra dengeyi nasıl sağlıcaz bilemiyorum
Allahım yardımcımız olsun....

arkadaşım aynen yaa ev aldı başını gidio temizlemem lazım ama halsizim içimden hiiç gelmio,2gün önce güzel 1 temzlik yaptm ama camlar akşama kadar açık,hiç tmzlememişim gibi yine aynı oldu..benimde 2.ama oğlum istedi kardeş,onun isteğiyle düşündük yoksa bize kalsa bi 2 sene daha yapmazdık heralde :KK51:

slm annişler

geçmiş olsun canım hakkında hayrlısı neyse o olsun,gönlüne göre nice güzellikler versin rabbim inş.

sevgili ayşe öncelikle çoooook geçmiş olsun ben size özel msj atamıyorum burdan bilgilerimi gönderiyorum yaş 34 kg 58 BDT08 ocak 2013 cinsiyeti ? ismi ? yaşadığım şehir izmit umarım listeye eklenebilirim bugün baya bi uğraştım :)

hoşgeldın canım hayırlı olsun ekjelrım tabıı ılk sayfada lıstemız gereklı bılgıelrı yaz ekleyeyım ıns...

Kızlar birde hamilelerin kiraz sapı suyu içmesinde bir sakınca var mı?
İdrar yollarımda sıkıntı olduğu için o iyi geliyor da. Size de bir sorayım dedim.

Ayşe çok geçmiş olsun...sonra okudum iyiymişsiniz çok sevindim canım:)) Allah korusun bebişini de seni de:)

Demet35 ve yaramazpisi sizin üzüntünüzü inanın bende hissettim.Okuduklarımdan farkettimki siz çok güzel insanlarsınız. Böyle güzel insanların harika anneler olacağını biliyorum:) o yüzden Allah en kısa zamanda bebeklerinize kavuştursun sizi. Tüm kalbimle diliyorum bunu....

Kızlar bizim yarın kontrolümüz var bakalım ne durumdayız? İnşallah her şey yolundadır da burdan size yazarım:)))

bebeğini kaybeden arkadaşların adına çok üzüldüm ,inşallah en erken zamanda yeni sağlıklı bebeklerine kavuşurlar...

her kanama düşük demekte değildir bitanem.
benimda kanamam oldu bi gece hastanede kalmıştım..kese etrafındada kanama olabiliyor...
hissedincede telaş oluyor merak etme:)biraz oynamasın insan deliriyor neden oynamadı die..annelik böyle bişi sanırım hamileliğin her dönemi stresli doğana kadar hiç bi garantisi yok..

canım kanamam yok zaten sen soruyu yanlış anlamışsın,her düşük kanama sonucu verir mi dedim ben ,yani nasıl anlaşılır diye..

Ya bu tedirginlik öldürecek beni!
Her bir şey okuduğumda diken üstünde kalıveriyorum bıktım kendimden ya.
Sizde öyle misiniz? Her an tedirginlik var mı?
Ne kadar stresliymiş gerçekten hiç böyle olduğunu tahmin etmezdim.
Ağlayacağım şimdi.
Rabbime emanet cümlenin yavrusu.
Olmayanlara da en kısa zamanda nasip et Allah'ım...
aynı tedirginlik bende de var cnm işte o yüzden bilen var mı diyorum belirtileri ne olur diye,benimde kayda değer mide bulantılarım yok çünkü kasık ağrım oluyordu ama şimdi o da çok azaldı nadiren oluyor..en iyisi takmayalım yoksa zaman böyle geçmeyecek..
arkadaşlar ben de 2 hafta önce belirtilerim azaldı diye blantılarım geçti,kendimi hamile gibi hissetmiyorum diye bir panikle akşam dr umu aradım .daha önce iki düşüğüm olduğunu bildiği için dr um hemen çağırdı.bebek gayet sağlıklıydı.her şey yolundaydı yani...hemen aklınıza kötü şeyler getirmeyin.Allah bebeklerimizin acılarını göstermesin.

aman çok şükür iyimiş,inşallah sağlıcakla alıcaz cnm bebeklerimizi ,bundan sonra kötü haber almayacağız inşallah topiğimizde..

kızlarr merhaba
bebeğini kaybeden arkadaşlara çok çok üzüldüm Allahım bidaha yaşatmasın en kısa zamanda kollarınızı doldursun inşallahh..
ayşecm çok çok geçmiş olsun çok dikkat et olurmu kendine buarada kanama alanının küçülmesine ayrıca çok çok sevindimm :)) benimde büyük gün cumartesi inşallah sağlıklı sıhatli büyüyodur kuzummm :))

X