2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
purçak bizimle muhatap olmuyor oyun oynuyor hemen deşifre ederim

Ne candy c.mis ya herkesin elinde...hain purcak

kem küm azcık oynayıp buraya gelcektım zaten.. ahanda geldim
gecimsiz bacım bnm kız sabah 6.30 gb gune başlayıp,toplamda 3 kez uyuyor.. bı sabah 9 gb,bi öğlen 12 gb bi de akşam ustu 4 gb.. 8.30-9.00 da gece uykusuna gecıo.bol uyanmalısından 45 dk fılan uyuyor genelde bn de yanına uzandıysam 2 saatı buluo,gecende aldım yanıma 3 saat uyumuşuz öğlen,o günü bi yere not ettım,zira muhteşemdi

bn ıkı defa uyutmayı denedım de bızde olmadı o iş,çığlık çığlıga bagırdı uyutun beı dıe,bn de söz dinledim uyuttum

aylinduru yu ben de cıkaramadım bacım sen yeni mi düştün

kızmaz benim ki 1 saat takılırız ayrı ayrı sonra yatarız senin ki seni paylaşamıyor demek ki beni beni tınlamıyor

Yok be anam benimkide takmazda gec geliyo iki kelam edelim diyo..yoksa buraki bacilarinki gibi dusmuyo kiskanmaz karismaz, zaten kovayim ben sıkılirim yapamam öyle karisan adamla

sünnet yaklaşıyor bitiful :18: gün sayıyorum.. oğlumun çüçüsünü kescekler :18:

Ya bizde olcaz 1 hafta sonraa napcaz cok korkuyom iylesmesi zor olcak diye hep yuzustü takiliyo cunku sizinki ne zaman?
Çük kardesi olsunlar ne dersin

ahahaha iyi güldüm he geri geldim :86: olsunlar çük kardeşi ekimin 3 ünde bizim ki :18:

korkma bituful çabuk iyileşir inş.. bıraz dikkat edersiniz bi kaç güne toparlanır zaten..

ferdacan senın yazdıklarını okudum tee sabah hatta.. bacım ne sıkılıyosun yahu senın fare de bnmkı gb maşşalahı var zaten,bıızmkıler bı kac gun yemese bıle bişi olmaz yaglarından yakarlar en kötü bizimkinin de arada inadı tutuyor yemek istemiyor,ben de atlıyorum o öğünü.. düşünsene her öğünde 100 ml yeseler 5 öğün 500 ml oluyor,bildgn yarım kiloluk yükleme yapıoruz bebelere.. bu doktorlar bıze bıraz abartılı programlar verıolar bence de,napiim herkes öle verıo,vermeyınce kendımı kötü anne gb hıısedıorum dıe ben de bole takılıorum ama aslında çok da doğru dııl,bu kdr üstlerıne düşmemiz:26:
saykolocik destege ihtiyacın olursa her zaman burdayım ama,çok da pis empati yaparım,haberın olsun

bir sorum olacak;

bebişler gündüz kaç kere uyuyor ve kaç saat arayla ? benim ki 3 kere uyuyordu. 2 ye düşürüp biraz daha uyanık mı tutsam diyorum

benimki de 3 kere uyuyor genelde. 2 uyuduysa gece uykusuna akşam 7'de geçiyor. sabah da 5'te günaydın diyor.. o yüzden 3 defa uyuması bizim açımızdan daha iyi..

Ahanda kilo dedim eylem geldi dövcek beni

off.. valla kilo deme ya... oğlanın hastalığı falan derken spor da yalan oldu. iyileşsin hemen başlıcam.. şu yemeği de bi azaltabilsem iyi olacak.

burçak naber canım?

add hoşgeldin anlat bakalım neler oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…