2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
istanbuldayim :KK76: iyi bi uyku cektim bulusma tekliflerine acigim :KK19::KK19::KK19:

kagan1 ingilterede bulamadim yakinlarimda djarum. burda duty free de vardi ama black di. cherry yokmus. 10 paket birden sattijlari icin almak istemedim yanlis olur diye. eger olur dersen esim 15 gun sonra gelicek ona aldirayim :KK34:

Hosgeldin annem bak senin icin havayi isittik:)

Canim acili balik kraker cekti hep kendi kazdigim kuyuya kendim düsüyorum begendinmi yaptigini gecimsiz:KK59:

Sinsilik degil ya muhabbet hosuma gitmisti ordan kalmis aklimda, yorum yapcaktim hatta ama maydonoz olmiyim dedim herşeye..:KK53:

Celme nasssil takcan online mi? Hadi ordan durtersin anca o kadar:KK33:

Balik kreker acili cikmis yi bol bol gerci oraya gelmemistir daha, sahi sizin orda bakkal falan varmi market zaten yokta:KK37:

(Hep kiskancliktan bunlar hepp, sen azcik gel istanbula ben gelem ora omami??? )

oo ne diyon burada cok buyuk marketler war bim ve a101 gibi :KK53: ilk bu sehre geldigimde bir koydeydim 4 ay inek kopekten baska canli gormedim. Ona gore hem gorgusuz hem ezigim iyi davran bana :86:
Balik kraker zulama baktim acili kalmamis simdi bizim hipermarketlerde de yoktur sehre ininceye kadar bekleycem. Boyle yerlerde yasamak ta insana sükür veriyor hee , sehre iniş büyük heyecan yaratıyor insanda :86:
bu arada hem zeki hem güzelsin öperim

ferdamm canım üzme kendini olur birgün yer diğergün yemez di,yene bak :KK43:
ben de bazen tutamıyorum kendimi halbuki sabırlıyımdı önceleri
bana bişeyler oluyoooo

bir sorum olacak;

bebişler gündüz kaç kere uyuyor ve kaç saat arayla ? benim ki 3 kere uyuyordu. 2 ye düşürüp biraz daha uyanık mı tutsam diyorum

bir sorum olacak;

bebişler gündüz kaç kere uyuyor ve kaç saat arayla ? benim ki 3 kere uyuyordu. 2 ye düşürüp biraz daha uyanık mı tutsam diyorum

O hamarat ellerine kiyamammmmm...bende 2 ye dusurdum 3 olunca kus gibi uyaniyo hemen..4 saat arayla 2 defa uyuyu veriyi..iyice yoruyorum uykusunu getiriyorum.. sabah 6.30 da uyaniyo saat 11 de 1 saat uyuyo bide ikindide saat 16 da 1.5-2 saat yaklasik..sizinkiler nassiii???

O hamarat ellerine kiyamammmmm...bende 2 ye dusurdum 3 olunca kus gibi uyaniyo hemen..4 saat arayla 2 defa uyuyu veriyi..iyice yoruyorum uykusunu getiriyorum.. sabah 6.30 da uyaniyo saat 11 de 1 saat uyuyo bide ikindide saat 16 da 1.5-2 saat yaklasik..sizinkiler nassiii???

iyiymiş o zaman ya.. ben de 2 yapayım hakket.. benim ki sabah enkaz olarak 8.5 da uyanıp 10.30 yatıyor yarım saat uyuyor sonra mız mızz 2 ye kadar zaman geçirip yine yatıp yarım saat en fazla 1 saat uyuyor. akşama doğru 6 da ayağımda yarım saat şekerleme yapıyor. bugün 11 de uyudu sabah 1 de kalktı uykuyu alınca çok iyiydi. 4 ile 5 arasında da bebek arabasında dışarda uyudu. gece uykusuna kadar da uyutmadım iyi oldu sanki. hep sabahtan 2 saat uyusa iyi gidecek bu durum.. bakalım deneyecem görecem

2 defa iyi ya daha fazla uyuyolar..bizde öle oldu..

Millet c.tesi gecesi alemlere akti galiba:KK53:

Bende camış gibi yidim yigildim koltuga te bu saatte..kilo milo veremem ben

2 defa iyi ya daha fazla uyuyolar..bizde öle oldu..

Millet c.tesi gecesi alemlere akti galiba:KK53:

Bende camış gibi yidim yigildim koltuga te bu saatte..kilo milo veremem ben

ben de dışarda düğün war oraya aksam diyorum :KK53: öyle sosyete düğünlerinden değil hani davullu zurnalı :KK51:

sabahları 10 gibi uyanıyor hafta sonu için diyorum hafta içi zaten
uyandırıp götürüyom yavrumu sabahın köründe nenesine
sonra 1 gibi tekrar uyuyor2ye varmadan kalkıyor sonra 3-4 gbi tekrar uyyor
5e varmadan kalkıyor kuş gibi uykusu sonra ilerleyen saatlerde tekrar uyuyor
gene aynı azıcık sonra gece en son 11-12 gibi bir uyuyor sabah 10a kadar
ama gece bir kere emmeye kalkıyor o kadar

X