2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam gencler

oyyyyyyyyyyyyyyy yorgun bu bacınız tey dün geceyi anlatırsam banlanırım dermişiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm ekşin ekşin ekşinnnnnnnnnnnnnnnn

sagol kagancım o senin bakışlarında ki güzellik canım

geçimsiz benim kızda gündüzleri 3 saat arayla 1 saat filan uyuyor gecede 3-4 kez uyanyoo sebepsiz:26:

ferda hiç yalnız degilsin bazen bende psikopata baglıyorum ama yapacak bişey yok bugün kzım sadece mama yedi çorba filan agzına almıyoo kahvaltı zaten yok yumurtadan da sıkıldı bende saldım çayıra valla ne yapim yıpranmaktansa mama yesin devam sütü içsin neyapim

burçak hayırlı olsun ciciler

ruza ne yapanız ?

ceylis,bituful ne yapanız ? bit sünnete az kaldı heyecan dorukta çük gidiyooooooooooooooo tey tey

offffffff yrn kışlık-yazlık kıyafetlerimizi ayıracam işim çok ve nefret ediyorum kışlık-yazlık işindennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Son düzenleme:

Iidir annem nolsun be yav,kocayla nehiri sallsmaca oynuoruz
Sende ne var ne yok bakem,kimse yok topikte iice issiz oldu buralar,yeni kanlar laxim
Asagidaki ziyaretcilere mi sarsak naapsak

Tobeguk ne dimek,cennetteki son yagmur damlasi yada gun işirken oluşan kizilimsi havaya filan bakan hatuna verilen ad mi

oglan evinden onlar oglan evinden erkek tarafı

kızz... o zaman bi halay çekelim hep beraber... sonra da ya yazın ya gidin beleşten okumayın yazdıklarımızı..
kızdım.

Iidir annem nolsun be yav,kocayla nehiri sallsmaca oynuoruz
Sende ne var ne yok bakem,kimse yok topikte iice issiz oldu buralar,yeni kanlar laxim
Asagidaki ziyaretcilere mi sarsak naapsak

bebemmm.... başka oyunlar bulun kendinize daha güzel oyunlar var.. bak sor add ablana anlatsın sana müsaait bi zamanda..

Tobeguk ne dimek,cennetteki son yagmur damlasi yada gun işirken oluşan kizilimsi havaya filan bakan hatuna verilen ad mi

hahahaa... her iki isimden birinin anlamı cennetten düşen çiğ tanesi, yağmur damlası falan bişey... olabülür bence..

Hehehe ruza cok pis guldum yaa,bnmki merak etti o kaar yani.. add anlatsa azcik feyz alsak,solemio ki hiccc

heeee mesela oyunlarımızdan bazıları : elim sende ara beni bul beni buldugun yerde beni uzun eşşek sen seç daha çok oyun var burçak seçim senin de ablana gel gel gel güzelim acımayacak

ferdaa... hoşgeldin yivrim... üzme kendini be ya.. alışır yer illa ki.. sen hiç 30 yaşında biberonla gezen birini gördün mü... ayyy bayatlamıştı bu espri sanırsam...

hahahaa... her iki isimden birinin anlamı cennetten düşen çiğ tanesi, yağmur damlası falan bişey... olabülür bence..

Ne zamn garip bi isim duysam.bole bol aciklamali bi anlami oluyo,ve bn her seferinde himmmm yapiorumm

heeee mesela oyunlarımızdan bazıları : elim sende ara beni bul beni buldugun yerde beni uzun eşşek sen seç daha çok oyun var burçak seçim senin de ablana gel gel gel güzelim acımayacak

gülmekten gözümden yaş geldi... allah iyiliğini versin inşallah...

Gelmiyonuz gelmiyonuz deli gibi konusuyom kendi kendime sonra hepiniz ayni anda geliyonuz, ne ayaksiniz olum siz????

Gidemde sagim yaparken gelem o zamana herkeşler gitmis olur ama neeeyse..

Gecimsiz gelmedi pasta borek isine girdi kesin yada aburcubur cekmecesine daldi cıkamadi:125:

ADD adamin senin gibi karisi olsun 100 milyar borcu olsun özel haşna vişna dersi alcam senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…