2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

aynen orası kuzum.. bnm de aklım kaldı zaten oyuncaklar pek şirindi

ayy güle güle kullanın demeyi unuttum... iyi günlerde kullanın canım. çok sevindim. tabi aldı mı uzun ömürlü kullanmak lazım.. ikinci çocuk var, üçüncü çocuk var, dördüncü... ver Allah'ım ver...

saol şekerım
ahahah aynı muhabbetı biz de yaptık kızz.. dedim damızlık alınmışım da haberım yokmuş,barı kedıler gb bi sefer de bı kac tane doğurabilsem de bitse bu çile

geçimsiz... yazsana kızz... nazlandın sen de he... o kadar smiley yaptık.. daha yapim mi.. :119::118::123::122::121::125::126::117::116::131::130: oldu mu tamam mı..

ohh ne güzel güle güle güzel günlerde kullansın yavru kuş hatta kuşlar

yok bnm normal yemedı ruzacan,sezeryan oldum 40. hafta bitmek üzereydi zaten,çok korktum normal doğumdan,epidural sezeryanle kapattık olayı
senin nasıldı?

çatır çatır diyebülürüm.. normalin de epidurallisi var ya, epiduralsizine çatır çatır deniyormuş, yeni öğrendim. 37 haftada. suyum geldi.

ohh ne güzel güle güle güzel günlerde kullansın yavru kuş hatta kuşlar
saol cnmm:)

çatır çatır diyebülürüm.. normalin de epidurallisi var ya, epiduralsizine çatır çatır deniyormuş, yeni öğrendim. 37 haftada. suyum geldi.

uwww hey maşallah valla özenıorum yapabilenlere,yapamadığımdan mütevellit:111: nehirin hiç dışarı çıkası yoktu valla,40. hafta bitmek üzereydi daha kafası bıle rahım kanalına girmemişti,takılıodu öle

Purcak gule gule kullanin masa sandalyenizi.
Ruza gitcem ayin birinde birdaha da g'elmeycem. Oysa ki ne cok sevmisim sizi. Bak mimik de yapamiyorum. Hem gecimsiz hem suratsiz hem atarliyim.operim seni
Canim borek istdi evde hazir yufka yok hamur actim aksam aksam. Firinin basinda bekliyorüm kedi gibi.

geçimsiz... yazsana kızz... nazlandın sen de he... o kadar smiley yaptık.. daha yapim mi.. :119::118::123::122::121::125::126::117::116::131::130: oldu mu tamam mı..

şşştttt geçümsüzzz nabıon oralarda,biz yazmasak kaç kere dürtmüştün kız sen

aynen epiduralsizi bildiğin çatır çatır. ikisini de iri doğurdum bir de düşünün artık çattırrrrrrtttt

Haydi hepinizi öperimm,geyik yapasım var ama enerjim yok,bu hayat çok zor,çokk
tatlı ve renkli rüyalar dilerim,belki bizim fare bi güzellik yapar da şöyle bi kaç saat uyanmaz,ben de her uyandıgımda nerdeyım ne oluyo salaklıgını yaşamadan hanımın odasına giderim

afiyet olsun kız... maşallah bu saatte hem börek aç, hem ye.. açmak kadar yiyebilmek de güzel... demek ki çıtır hatun sen de vave gibi.. senin daha zormuş doğumlar.. valla Allah nasıl bir dayanma kuvveti veriyor o acıya... ölmek istiyorsun o an, yok böyle bişi..

burçakım iyi geceler.. inşallahhh deliksiz uyur bu gece bütün bebişler de biz de rahat bi uyku çekeriz..

benim de gözler kapanıyor.. ben de yatıyorum artıkın. iyi geceler cümleten.. her nerede yaşanıyor ve ... unuttum.

yaşatılıyorsa
artık nereye çekersen çek
malum türkçemiz ADDD

Son düzenleme:
Erkekseniz girsenize benim gibi gecenin üçbuçuğunda Zombi oldum uleyynnnn yatmak gelmiyor içimden ahan da böyle

Biri şu çocuğu elimden alsın çıldırıciiiiiimmmm! Birbuçuk saatte üç kaşık mama...! Sürekli ağzında tutup ağlıyor yemiyor. Çorba verdim belki onu yer diye, üç dört kaşık aldı onu da bıraktı. Ağzındaki de olduğu gibi dışarılara aktı üstü başı yerler battı Bıraktım artık aldım Nutella kavanozunu yanıma oturuyorum. Saat on bir oldu hala kahvaltı yapmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…