2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ay maş. canım benim erken çıktı galiba dişleri bizim kızda yok daha birşey ama salya fazlalaştı

canım onu hiç takma kafana benim kızımda asla üstünü örttürmez zorla örtsekte illaki açar ve 2.5 yaşında hiç hasta olduğunu bilmem diş hariç turp gibi maşallah gece giydirip uyutuyoz o kadar

Gunaydin canlar ...

Ne yapaniz valla ben yogunum kosusturmacaya devam

Ruza cok gecmis olsun cnm oglusa nazar degdiiii :2:

Offfff havada istda fena yav bigun sicak bi gun sguk:26:

Eeeeeee byuk bulusma neznm yavvv.

canım onu hiç takma kafana benim kızımda asla üstünü örttürmez zorla örtsekte illaki açar ve 2.5 yaşında hiç hasta olduğunu bilmem diş hariç turp gibi maşallah gece giydirip uyutuyoz o kadar
aman aman hasta olmasınlarda endişeleniyorum canım annelik böyle birşey olsa gerek

Gunaydin canlar ...

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
iyiyiz sen nasılsın kuzun nasıl
yorgunluğu hiç sorma inan cuma olsunda tatile çıkayım diye can atıyordum çok şükür oldu
benim cadı bu hafta çok sıkıntılıydı
gece uyku yok sabah erken iş öldüm bittimmmm

Günaydın yivriler hayırlı cumalar..

Valla yine yaz geldi heralde 2 gündür ne gözel havaa..

Add kolay gelsin sana canım, buluşma salı falan netleşcek benim açımdan tabe..

Ferda sen bilirsin Florance naytingel varya gayrettepedeki çağlayana taşınıyomuş kaldım belirsiz bi şekilde, o yüzden buluşmayla alakalı net bişey diyemiyorum, salı günü taşınmış olurlar gitcem işallah, akşamındada söyleyebilirim ama siz bana bakmayın buluşun ne zaman isterseniz izin veriyorum

Son düzenleme:

belli bi dönem oluyo canım öyle sabırlı olmak lazım benim kızda 2 hafta önce öyleydi şimdilerde daha iyi gibi yani gecede 3-4 kez uyanıyoooo

hımmm olur tatlım da benim kızın kreşi haftaya başlıyo alıştırma olarak başlatacaz yani iki saat filan kalacak kreşte tabiii bende yanında olacagım güven duygusu zedelenmesin diye terkedilme duygusu olmasın diye ama kreşte işimiz bitince yine gelirim siz yeri ve zamanı belirtin kordinatları verin bana yedirmem ulen çikilataları sizeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ben de evvelki gün biraz baktım eski sayfalara. Fbetüly'yi gördüm, içim sızladı. Allah rahmet eylesin, yavrularına güzel bir kader nasip etsin

Canım ben de yiğitlik yaptım erken çıkarım diye ama bu hafta sempozyumum var ve maalesef beş gün sabahın köründe evden çıkmam lazım. Akşam da bizim hocaların durumuna bağlı, erken kaçabilir miyim bilmiyorum. Şak diye bir görev verebiliyorlar böyle işlerde. Pzt salı zaten ihtimal bile yok, diğer günleri de bilmiyorum açıkçası

Artık olmazsa yapacak bişey yok repunun şansına herkesin işi çıktı, zaten onun için buluşmak istedik biran önce..

Repu sen ne iş yapıyodun canım ya ne kadar geç çıkıyosun öyle süt iznin falan hikaye olmuş..

Tuncel kurtiz ölmüş çok üzüldüm ya canım dayım benim

ferda hayırlı olsunmaşallah
bizim alt iki daha tam büyümedi de yolu yarıladı

Gunaydin canlar ...

sağol hayatım...

kızlar bizim beşinci dişimiz de çıkmış. dün gördüm. onun da sıkıntısı vardı herhalde. 6. da bugün yarın patlar gibi duruyor. yavrum benim. hepsi bir araya geldi. daha iyi ama çok şükür. Allah kimsenin evladına kötü gün göstermesin.

Özledim sizi.. giremiyorum akşamları. halim kalmıyor. okulda da işler yoğun..

burçakım.. buluşma da yalan oldu.. haftaya buluşalım inşallah... belki tutku da bize katılır.. ne yaptıysa yazmadı bayadır..

off vavee.. gel artık be ya.. özledik.. ortalığı boş bıraktın geçimsizlere kaldı...

add, bituful, kağanın annesii napıyosunuz bacular...

ferdacım dişiniz hayırlı olsun. sırayı bozmuş senin oğlan. yerim onun inci dişlerini..

Son düzenleme:
Bituful bana dedin herhalde şekerim Benim iş enteresan, sabah geç geliyorum genelde ama akşam geç çıkıyorum, yani süt iznini sabah kullanmış gibi oluyorum Bizde mesai kavramı çok keskin değil, yani gerektiğinde iş varsa çok geç de çıkabilirsin, işin yoksa erkenden de çıkabilirsin. Duruma ve şartlara bağlı.

Sorma ya tam Hugo oldu :) Fotoğrafını çekmek için çok uğraştım ama çektirmedi beyefendi, ağzını açtırmıyor

Tuğbacım bizimkinin de daha hiçbiri tam olarak çıkmadı, durdu durdu hepsi üst üste geldi

Ruzam maaşallah yakışıklım bayağı ilerlemiş :) İnşaallah hastalığı da tam atlatır rahatlar.

Öptümm!

ben de cok uzulum yaa

Benim oğlumda üsteni acıyor hep yazın sıkıntı olmadı da simdi havalar serinledi bende çareyi uyku tulumunda buldum

Ay evet repu yazmisim ya neyse sabah gec gidiyosan sorun yok erken gidiyosun sandim gidip patronunu piçaklicaktim

Ruza bebiş napak ayni aksamlari yolunu gozluyos..disi hayirli olsun demekki o yuzden hastalanmis benimkide gripliyken cikmisti disi bagisikliklari düsuyo o aşamada...

Abowww valla agirlastilar sallanmiyolar artik he belim ayagim topugum koptu

benim yavru ayakta uyumuyor hemen yan dönüp kalkıyor
ya emerken uyur yada çarşafla sallayarak uyutuyoruz
gerçi bu sabah erken kalkmıştı baya bi oynadı sonra yatırdım yanıma bende yattım biraz bakındı sonra bi baktım uyumuş bu 2 oldu hep böyle yapsa süper olur

Yeni dişiniz hayırlı olsun cnm.. biz de dün gece bildiğin uyumadık,bi ara kestirebildim o kdr,sallamama ragmen hep mız mız söylendi,cidden bi derdi var ama anlayamadım,bakalım ne çıkacak..
olur cm siz oğluşunla iyice toparlanın da,buluşuruz biz,yapıveririz bi ayarlama
2.Geleneksel 2013 Ocak Anneleri Bursa Ayağı Buluşması'na tutkucan da davetlidir o zmn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…