2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ne yapanız kızlar,

bende hazırlıkları tamamladım arkadaşları ayarladım mekanı ayarladım kız uyansın fön çektirmeye gidecem :21::21::21:

eşimede hadi gel sana yemek ısmarlayayım diyip evden çıkaracam önce başbaşa yemek yiycez sonrada hopppp arkadaşların yanına gidecez ve süpriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz eşim inş.begenir ve :KK53::KK53::KK53::KK53: bakakalır :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ruzacım geçmiş olsun canım antibiyotiğe devam et bence başlandıysa yarım bırakmak daha tehlikelidir

geçimsiz bituful ve burçak çok tatlısınız yaa yazmadan geçemedim yazılarınızı okurken keyfim yerine geldi :))))

dişi çıkan arkadaşlar hayırlı olsun maşallah yavrunuza

oğlumda 2 gecedir hem çok uyanıyor hem de uyanınca tekrar uyutamıyorum en az 45 dakika uğraşıyorum uyusa bile yatağına koyunca uyanıyor uykusuzluktan bittim:KK43:(( öncesinde de geceleri çok uyanırdı ama hemen tekrar uyurdu umarım bu durum çabuk geçer

ne yapanız kızlar,

bende hazırlıkları tamamladım arkadaşları ayarladım mekanı ayarladım kız uyansın fön çektirmeye gidecem :21::21::21:

eşimede hadi gel sana yemek ısmarlayayım diyip evden çıkaracam önce başbaşa yemek yiycez sonrada hopppp arkadaşların yanına gidecez ve süpriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz eşim inş.begenir ve :KK53::KK53::KK53::KK53: bakakalır :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kız addd sen ne romantık ne cilvelı bı hatunmuşsun yavrimm yaaa,yerım senı yerrr:KK51: bayıldım şiirine:KK76:
bızde bnmkıyle dışarı çıkcaz bu gece,bebeyı bırakcaz babaanneye,konuya böle girince sankı romantık bişiler yapcakmışız gb bi hissiyat verdım dımı:KK53::KK37: yok anam nerde sora minik fareye kışlık kıyafet ve mama sandalyesı alcaz,allaaaam çok güzel şeyler yapcez,heyecanlandım:KK52::KK52:
sölıcem bnm beye bana hemen bı dörtlük yazsın,bildiğin kıskandım,haset yaptım çatladım:KK76: bnm neyım eksikk uleynn:KK53::KK53:

kız addd sen ne romantık ne cilvelı bı hatunmuşsun yavrimm yaaa,yerım senı yerrr:KK51: bayıldım şiirine:KK76:
bızde bnmkıyle dışarı çıkcaz bu gece,bebeyı bırakcaz babaanneye,konuya böle girince sankı romantık bişiler yapcakmışız gb bi hissiyat verdım dımı:KK53::KK37: yok anam nerde sora minik fareye kışlık kıyafet ve mama sandalyesı alcaz,allaaaam çok güzel şeyler yapcez,heyecanlandım:KK52::KK52:
sölıcem bnm beye bana hemen bı dörtlük yazsın,bildiğin kıskandım,haset yaptım çatladım:KK76: bnm neyım eksikk uleynn:KK53::KK53:

sagol canım tşk ederim :21::21::21::21:

diyorum size bana inanmıyorsunuz bende her yol var her yol hayal dünyanızı sınırlamayın :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yazsın tabiii psikolojik baskı yap senin işin bu yap baskıyı yazsın şiiri :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ohhhh ne güzel gezin valla baksın babaannede işinin adı ney torun bakmak keşke bizimde bırakabilecegimiz birileri olsa ama yok :KK5::KK5:çok imreniyorum ne güzel maşallah nazar degmesin :nazar::nazar::nazar:

Ruzacım geçmiş olsun canım antibiyotiğe devam et bence başlandıysa yarım bırakmak daha tehlikelidir

geçimsiz bituful ve burçak çok tatlısınız yaa yazmadan geçemedim yazılarınızı okurken keyfim yerine geldi :))))

oğlumda 2 gecedir hem çok uyanıyor hem de uyanınca tekrar uyutamıyorum en az 45 dakika uğraşıyorum uyusa bile yatağına koyunca uyanıyor uykusuzluktan bittim:KK43:(( öncesinde de geceleri çok uyanırdı ama hemen tekrar uyurdu umarım bu durum çabuk geçer

O senin tatliligin:KK16:

Kendi kendime konusuyom deli gibim..evde zifiri karanlik beyfendi uyusun diye..50 defa yataginda dönup duruyo yatana kadar..pöff eskiden ne guzel köse yastigi gibi biraktigin yerde duruyolardi eyy gidi günler..

add kızzz çekici bayann füttfüüüü ne güzel olmuşsun fotolara baktım
uzun mutlu omür diliyorum eşinle beraber,
bugece işin çoktur senin wuhuuuuu
yani çamaşır bulaşık falan
:KK17:

ay bir saattir internet yok, sinir oldum.. daha yeni geldi. :KK47:

Yeni dişiniz hayırlı olsun cnm.. biz de dün gece bildiğin uyumadık,bi ara kestirebildim o kdr,sallamama ragmen hep mız mız söylendi,cidden bi derdi var ama anlayamadım,bakalım ne çıkacak..:KK25:
olur cm siz oğluşunla iyice toparlanın da,buluşuruz biz,yapıveririz bi ayarlama:KK34:
2.Geleneksel 2013 Ocak Anneleri Bursa Ayağı Buluşması'na tutkucan da davetlidir o zmn:KK51:

canım benim ya.. vardır bir sıkıntısı. :KK50:

inşallah canım. iyileşsin oğluşum da buluşalım.. özledim zaten.. :KK19:

ne yapanız kızlar,

ne güzel hadi bakalım bizi de haberdar et.. işlerin bitince tabüü... :KK53:

sağol canım. evet bırakmadım 3 gün oldu. 5 gün ver demişti doktor. pazara kadar devam edeceğim. uyku sıkıntısı hepimizde var herhalde. ben de mamasını yedirir bırakırdım yatağına uyurdu gece. şimdi sallamadan uyumuyor. :KK50:

benim yavru ayakta uyumuyor hemen yan dönüp kalkıyor :nazar:
ya emerken uyur yada çarşafla sallayarak uyutuyoruz
gerçi bu sabah erken kalkmıştı baya bi oynadı sonra yatırdım yanıma bende yattım biraz bakındı sonra bi baktım uyumuş :21: bu 2 oldu hep böyle yapsa süper olur:KK16:

benim de yan dönüp kalkıyor canım. tekrar tekrar yatıyorum. uykusu geldiğine eminsem tabi... uykusu tam gelmeyince hiç yatmıyor. emmediği için de ayakta sallamaya mecburum. kendi kendine uyumuyor çünkü.:KK50:

püüüü :63: :63 :63 gelmeycem bir daha :63:

şaka yaptım kızzz.... kıyar mıyım ben sanaa.... gel sen gel... :KK19:

Bituful bana dedin herhalde şekerim :KK9: Benim iş enteresan, sabah geç geliyorum genelde ama akşam geç çıkıyorum, yani süt iznini sabah kullanmış gibi oluyorum :KK52: Bizde mesai kavramı çok keskin değil, yani gerektiğinde iş varsa çok geç de çıkabilirsin, işin yoksa erkenden de çıkabilirsin. Duruma ve şartlara bağlı.

Sorma ya tam Hugo oldu :) Fotoğrafını çekmek için çok uğraştım ama çektirmedi beyefendi, ağzını açtırmıyor :KK53:

Tuğbacım bizimkinin de daha hiçbiri tam olarak çıkmadı, durdu durdu hepsi üst üste geldi :KK9:

Ruzam maaşallah yakışıklım bayağı ilerlemiş :) İnşaallah hastalığı da tam atlatır rahatlar.

Öptümm!

Sagol teyzesi.. inşallah.. sen de fotoğrafını çekebilirsen ekle de görelim.çok sevimlidir eminim.. bizim üst dişler iyice büyüdü bir de ayrık. koca adam dişleri gibi oldu.. :KK53: aynen böyle işte.. :KK53:

Ruza bebiş napak ayni aksamlari yolunu gozluyos..disi hayirli olsun demekki o yuzden hastalanmis benimkide gripliyken cikmisti disi bagisikliklari düsuyo o aşamada...

Abowww valla agirlastilar sallanmiyolar artik he belim ayagim topugum koptu:KK53:

ben de girmek istiyordum ama ancak bu akşam fırsatım oldu yavrum.. ama kimse yok herhalde.. hadi add'ın işi var siz de mi aşka geldiniz... millettt... nerdesiniz...

Sagol teyzesi.. inşallah.. sen de fotoğrafını çekebilirsen ekle de görelim.çok sevimlidir eminim.. bizim üst dişler iyice büyüdü bir de ayrık. koca adam dişleri gibi oldu.. :KK53: aynen böyle işte.. :KK53:

ben de girmek istiyordum ama ancak bu akşam fırsatım oldu yavrum.. ama kimse yok herhalde.. hadi add'ın işi var siz de mi aşka geldiniz... millettt... nerdesiniz...

bn burdayım yavrımm.. dışardan gelince,nehırı aldık babaanneden,eşim sen keyfıne bak ben yerıne yatırıp gelırım dedım,baktım ikisinden de ses yok,bizimki de kıvrılıp yatmış,velhasıl kelam aşka gelebilmem mümkün diil pcyle başbaşa kaldım:KK53::KK37:

geçimsiz aşağılarda ne takılıosun :KK37:
senı sahalarda görelim,haydi bir ki ısınıyoruz:KK76::KK76:

bn burdayım yavrımm.. dışardan gelince,nehırı aldık babaanneden,eşim sen keyfıne bak ben yerıne yatırıp gelırım dedım,baktım ikisinden de ses yok,bizimki de kıvrılıp yatmış,velhasıl kelam aşka gelebilmem mümkün diil pcyle başbaşa kaldım:KK53::KK37:

benimki de halı sahada. yorgun argın gelir şimdik.. :KK53: siz naptınız? aldınız mı nehir'e ciciler? bir de mama sandalyesi demiştin dimi.. buldunuz mu?

ben geçimsizi çok sevdim ya nedense... vave de kimmiş ulennn.... :KK47: atın gitsin forumdann... bizim geçimsizimiz var artıkın... :KK19: canım canımm... :KK19: :KK16: :KK9: :KK48: :KK52: :KK53:

benimki de halı sahada. yorgun argın gelir şimdik.. :KK53: siz naptınız? aldınız mı nehir'e ciciler? bir de mama sandalyesi demiştin dimi.. buldunuz mu?

aldık yavrucum.. kraftınkını aldık bız,nilüferde ebebek magazası varmış hiç gittin mi ,güzel şeyler vardı,ordan alıverdık,turkuaz aldık,aklımızca iktisat yaptık ikinci bebeye de kullancakmışız:KK76::KK76: ama biz gıttıgımzde saat 9 a yaklaşıodu o yuzden bı kactane de çıtçıtlı badi alabildim sadece insanlar evlerıne gımek ıstıolardır dıe kısa kestık alışverışı.. sadece biz vardık magazada.. kıyafetı için tekrar bi çıkmam gerkcek sanırsam:KK6:

aldık yavrucum.. kraftınkını aldık bız,nilüferde ebebek magazası varmış hiç gittin mi ,güzel şeyler vardı,ordan alıverdık,turkuaz aldık,aklımızca iktisat yaptık ikinci bebeye de kullancakmışız:KK76::KK76: ama biz gıttıgımzde saat 9 a yaklaşıodu o yuzden bı kactane de çıtçıtlı badi alabildim sadece insanlar evlerıne gımek ıstıolardır dıe kısa kestık alışverışı.. sadece biz vardık magazada.. kıyafetı için tekrar bi çıkmam gerkcek sanırsam:KK6:

e bebek' gidiyoruz biz de hep. carrefour'un oradan dönülüyor herhalde. yanında parti süs eşyaları falan satan bi dükkan var bir de tatlıcı.. :KK9: eğer orasıysa bizim hep gittiğimiz yer. çok güzel, oyuncaklarımızı oradan alıyorum ben. değişik markaların çok güzel oyuncakları var. fiyatları da uygun.. :KK55:

X