2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

çok geçmiş olsunn canımmmm bişey olmamıştır dua et iyi düşün

slm annişler

burda yine üzüntülü bişeyler yazmak istemezdim ama annelerin içine doğuyor anlaşılan ben kötüyüm belirtiler azalıyor diyordum ve

bugün doctor amcamız baktı kesemiz 3haftadır hiç büyümemiş geçenki gibi kürtaj olmam gerekiyor ama hiç kanama olmadığı için istersen 1hafta bekle kanama olacakmı dedi haftaya pzt yine özele çıkarım kısmetse ikinci kürtajımı olucam üzüntümün en büyüğü kürtaj yüzünden kendi düşseydi kürtaj çok zor rabbim ki,mseye yaşatmasın ayşecim bizi listeden çıkart ama sana bisorum olacak sen hemotolojıye gititm demisting ya buna kürtajdan öncemi yoksa sonar gitsemde anlayabiliyorlAarmı benim öncekinde sade bebek yollanmış herşey temiz demişlerdi ne yapmam lazım bilgi verir sen sevinirim

İnşallah liste hiç azalmaz hepiniz sağlıklı sıhhatli doğumlar yaparsınız doctor hiç ümit vermedi ama yine de bekle dedi hani kese büyümüş kalp atışı görmesek ümidim olacaktı ama Rabbim başka dert vermesin ne diyebilirim kısmet hepiniz hakkınızı helal edin ve bana da dua ederseniz sevinirim rabbim hiçbir anne ve evladı ağlatmasın inşallah

çok geçmiş olsun
bence başka dr git kanaman yoksa yada başka bi sorun yoksa bebeğin büyümemesi niye hemen kürtaja götürsün seni
başka dr başka hastane dene
inşlah hakkından hayırlısı olur üzücü ama umutsuz değiliz
bir kaç ay sonra yine olur sıkma canını

Çok üzüldüm şu an gerçekten...
Belirtiler azalıyor derken ne gibi belirtiler canım?
Eğer alınırsa nasibi yokmuş diyeceğiz. Allah en kısa zamanda gönlüne göre verir inşallah.
Amin.

Son düzenleme:

cnm ya geçmiş olsun bir doktora daha görün nolur nolmaz. ama eğer doktorun haklı ve kürtaj olmak zorunda kalırsan kürtajdan sonra doktorundan ege ünv. genetik bölümüne sevk iste orda hem genetik hem pıhtılaşma testlerini yaptırırsın pıhtılaşma sonuçları 20 günde çıkıyor. ama inş. doktor yanlış görmüştür ya

demetcim hemen salma kendini kanaman bile yokmuş başka doktora da bi gitsen veren de allah alanda rabbim hayırlı olanı versin kürtaj olsan bile üzülme demekki hayırlı değilmiş ne olur ümidini yitirme

Çok üzüldüm şu an gerçekten...
Belirtiler azalıyor derken ne gibi belirtiler canım?
Eğer alınırsa nasibi yokmuş diyeceğiz. Allah en kısa zamanda gönlüne göre verir inşallah.
Amin.

gecen gün yazmıştı bulantılarım artık yok diye bikerede kesilirmi dedi de
ben hiç ihtimal vermedim olur dedim arada durur bidaha başlar dedim
fakat yinede başka dr gitmeden iyce emin olmadan hemen kürtaj olmasın derim

sen nasılsın fesleyen şubat hamişleri nasıllarmış
bende aralık annelerini takip ediyom

Son düzenleme:
Selam.bende ocak annesi olacagım inşallah.
Sat 20 nisan.bugün ilk kez doktora gittim.bebişi gördüm.sat a göre 8+3 olmam gerekiyordu fakat usg de 9 haftalık cıktı
sizin ölcümler sat ile uyumlumu acaba?

demet çok üzüldüm
eminim bunda da bir hayr vardır, üzülme Rabbim en hayırlı zamanda yenisini versin inş
kürtaj için de seni anlıyorum, görümcem de 3 kez zorunlu kürtaj oldu, ikincisi ve üçüncüsünde artık bebeklerini kaybettiğine değil tekrar o kürtajı yaşayacağına ağlıyordu(
Rabbim kolaylık versin, sabrnı direncini artırsın

Ama bak şimdi benimde kafam karıştı. Bulantılarım azaldı benimde...

demet35 cok gecmiş olsun.İnşallah kısa zamanda tekrar saglıklı bir bebege hamile kalırsın

demet cnm ne güzel yazmıssın herseyi. bizim bisey dememize gerek yok sen kendin herseyi acık net biliyorsun Rabbim yine verir inş. sağlıkla sıhhatle saglıkla cocuklarını kucagına almayı nasip etsin cok gecmiş olsun cabucak gecsin inş.

Ama bak şimdi benimde kafam karıştı. Bulantılarım azaldı benimde...

hiç öyle deme canım benim
benim 10. haftada resmen bitmiş gibiydi
11. hafta da hemen hemen öyleydi
ama şu son üç gündür resmen mafoldum eski günlerime döndüm, boğazlarım yırtıldı çıkarmaktan
internette de baktım herkes aynı şeyi söylüyor. Bu bulantılar geçtiği anda tekrar başlıyor

benimde 2 küretajım var kalp atışını alamadık ikisindede. şimdi bu 3.gebeliğim.pıhtılaşma varmış çok zor yenisi de eskisinin yerini tutarmı o düşündürür.doğunca unutturur herşeyi kesin bunu biliyorum.seni çok iyi anlıyorum demet.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun.geçmiş olsun...

Ya bu tedirginlik öldürecek beni!
Her bir şey okuduğumda diken üstünde kalıveriyorum bıktım kendimden ya.
Sizde öyle misiniz? Her an tedirginlik var mı?
Ne kadar stresliymiş gerçekten hiç böyle olduğunu tahmin etmezdim.
Ağlayacağım şimdi.
Rabbime emanet cümlenin yavrusu.
Olmayanlara da en kısa zamanda nasip et Allah'ım...

arkadaşlar ben de 2 hafta önce belirtilerim azaldı diye blantılarım geçti,kendimi hamile gibi hissetmiyorum diye bir panikle akşam dr umu aradım .daha önce iki düşüğüm olduğunu bildiği için dr um hemen çağırdı.bebek gayet sağlıklıydı.her şey yolundaydı yani...hemen aklınıza kötü şeyler getirmeyin.Allah bebeklerimizin acılarını göstermesin.

Amin canım... İnşallah. Hiç kimseye göstermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…