2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Günaydın kızlar ben güne biraz kötü başladım yaa

sabah sabah evin içindeki merdivenelrden yuvarlandım 20 basmaak fln var

sırt üstü kaydım neysekı ama yere düşünce sırtımı son basmaga vurdum nefes alamadım bi süre

kasıgımda agrı sızı yok sadece kolum bacagım ve sırtım morardı ve acaip ağrıyo dr gitmedım

kanama fln olmadıgı ıcın yıne de biraz tedirginim ama olmadı iş çıkısı giderım yaaa

ama bişey olsa kanama fln en azındna kasıkta agrı olurdu diyorum :26:

sakin olmaya çalışıyorum Allah a emanet ya pamuk ipliğine bağlı dğeil ya sonucta dımı kızalr bişi diyin yaa :KK25:

geçmiş olsun canım Allah korumuş seni dikkat et kendine Allahın izniyle hiçbir şey olmaz ama sen yine de iş çıkışı bir doktora görün..

sırt üstü kaydım neysekı ama yere düşünce sırtımı son basmaga vurdum nefes alamadım bi süre

kasıgımda agrı sızı yok sadece kolum bacagım ve sırtım morardı ve acaip ağrıyo dr gitmedım

kanama fln olmadıgı ıcın yıne de biraz tedirginim ama olmadı iş çıkısı giderım yaaa

sakin olmaya çalışıyorum Allah a emanet ya pamuk ipliğine bağlı dğeil ya sonucta dımı kızalr bişi diyin yaa :KK25:

Çok geçmiş olsun inşallah bişey olmamıştır yinede ultrasona bi baktır bence yeri normalmi diye

Çok geçmiş olsun canım. Biz ne kadar dikkat etsekte olacağı varsa oluyor işte...
Allah korusun bişey olsa, dediğin gibi bir kanama falan olurdu. Demekki bebiş iyi. :)

günaydın herkese
benim mide çok fena:KK37:

Günaydın canım. Ah bu mideleri ne yapmalı.
Benim varya iştahım çok açıktı. Hep kendimi frenlerdim az yiyeyim diye. Ay şimdi bir mızmızım yemek konusunda...
Ama hafifledi benimkiler :nazar: bulanıyor ama kusma isteğim yok...

aynen canım ya şu tatiller 3güne çıkrılsa ne olur demi

Tek izin günümüz pazar olunca bütün işlerimiz o zamana kalıyor. Koca gün 1 saat gibi hızlıca geçiyor. Ne yapalım...

sağıol canım

dikkat etmem mi nası dikkat ediyorum nası oluyo anlamıyorum ama bir bir iniyodum

merdivenbelri hoop düştüm ama çok kötü düşmedim sırt üstü kaydım ınsallah ya bende bısı olsa

kasıkalrım agrırdı kan gelrıdı dıyroum ama bıseyım yok cok sukur azcık kendımı sıktıgım ıcın kasıkalrım gergın ama

agrı değil...oooo çok fena düşmüş baş üstü daha kötü ama işte Rabbim koruyacak ya

inşallah benım bebısıme de korusun Allah ım hepimizin bebıslerı korusun

Ay_shecim benimde rahmimde bir gerginlik var garip bir duygu hani adet olacakmışım gibi ama tam olarak öyle de değil bilmiyorum işte.
Niye oluyor acaba?

bizim sülalede su an amcamın kızı yetzemın kızı ve ben hamıleyım :) amcmaın kızı ha doğrudu ha doğuracak ta

bakalım :) en kucuk bebıs benımkı gene :) hayırlsıı olsun ama ne cok hamıs var dımı maşallahh :)

günaydın canım amınn ınsallahh

ay sorma bana da dün gecmek bilmedi nedense evde cok mıdem bulanıyo benım ya

iş yerınde daha az bulanıyo :)

Benimde iş yerinde artıyor :KK70:

gunaydin kizlar...
ayse cim cok gecmis olsun
benim kasik agrim hep var dayanılmicak gibi degil ama rahatsız edici

Tek ben değilmişim...
Tarif eder misin fikirdelisi nasıl bir ağrı ya ben tarif edemiyorum. Ağrı gibi de değil.
Bana bişeyler oluyor mesajı veriyor heralde :)))

kızlar 9. haftamdayım şimdiye kadar rahattım ama bu hafta aşırı bulantılar başladı kızımda daha erken 6.haftada başlamıştı bunda olmayınca sevinmiştim...kaynanam yine kız doğuracan dedii :KK43: dün hiç kalkamadım ev perişan ben perişan....

canım Allah yardımcın olsun ben 5+3 den beri çekıyorum bulantıyı valla çok zor....

kusura bakma kayınvalıdene de çok kızdım "gene kız" diyenlere kızım olcakmış deyince "olsun o da evlat

bi dahakine" diyenelre acaip bir nefret beslıyorum ıcımde :KK19:

Çok geçmiş olsun ayşecim.Sen sıkma canını Allah korusun bir şey olmuş olsa bence de ağrı veya kanama olurdu diye düşünüyorum.
Yine de kontrol amaçlı doktora gitmende fayda var.İçin rahatlar en azından.Allah hepimizin bebeğinin sağlıklı sıhhatli doğmasını nasip eder inşallah.

sağol canım ilk baş baya ağaldım korkudan ama su an sakinim ve iyi hissediyorum

sonucta Allah a emanet inşallah hersey yoludnaır yoludna olmasa sımdıye bi tepkı verırıdı zaten

dr arayıp dordum da bi kontrole gelsen ıyı olur dedi....bilmiyorum belkı akşama bi ugrarım zaten evıme yakın

ya daha cts günü dr da idim onun ıcın gıtmek sıtemıyorum pek ama neyse bakalım :) amın canım ınsallahhh

ayyyyyyyyyy aman Allahım cok gecmiş olsun yaaaaaaa tüü görüyormusun
kasıgında agrı yoksa hiç korkma canımmm ay verilmiş sadakan varmıs sen yine ver Allah korumus

sağol canım ya valla daha kötü düşebilirdim neysekı ucuz yırttım :)

kızlar bulantı için careleriniz pratik cözümleriniz yokmu kuzum? öneri lütfennn

canım benım bi önerım yok vardı ama ıse yaramıyo artık naapsam bulanıyo :) nbaapsam istifra ediyorum

geçmiş olsun canım Allah korumuş seni dikkat et kendine Allahın izniyle hiçbir şey olmaz ama sen yine de iş çıkışı bir doktora görün..

sağol canım evet cok sukur bakalım ıs cıksıı dr gıderım belkı :)

Çok geçmiş olsun inşallah bişey olmamıştır yinede ultrasona bi baktır bence yeri normalmi diye

sağol canım ınsallah yaa Allah a emanet.....

Çok geçmiş olsun canım. Biz ne kadar dikkat etsekte olacağı varsa oluyor işte...
Allah korusun bişey olsa, dediğin gibi bir kanama falan olurdu. Demekki bebiş iyi. :)

Ay_shecim benimde rahmimde bir gerginlik var garip bir duygu hani adet olacakmışım gibi ama tam olarak öyle de değil bilmiyorum işte.
Niye oluyor acaba?

Benimde iş yerinde artıyor :KK70:

Tek ben değilmişim...
Tarif eder misin fikirdelisi nasıl bir ağrı ya ben tarif edemiyorum. Ağrı gibi de değil.
Bana bişeyler oluyor mesajı veriyor heralde :)))

canım sağol ınallah hersey yolundadır :)

canım eger hamıel olmasaydın regl olcan gun gelmısse belkı bundan kaynaklı agrıda oalbılrı ılk ayalrda

ama rahım buyyodur bu da sancı yapabilir belkı çok çeşitli ağrı şekli var valla :)

canım doktor bize ikinci bi emre kadar yasakladı :)

kesinlikle olmıycak dedi..eşim de bu performansla dağcı olur eheueehue :KK9: :KK9: :KK9:

ekeyeyeım canım :)

ne güzel canım gecmıs doğumg unun kutlu olsun :) nice yıllara

evet canım daha öncekınde de vermsıtım sonra almsıtım geri ehehe :)

çok gecmıs olsun canım yaa ben de sıtıfra edıyorum ama hıc o boyuta gelemdı benım

buşanılar cok fena bi gecsede rahatalsakk

doktorlar genelde serbest bırakıyor ama bence de ilk 3 ay sakıncalı gibi geliyor, neyse biraz daha sabredeceğiz :KK1:

ayşeciğim çok geçmiş olsun ama bence doktora gitmelisin, düşmek bir travmadır ve ilk önce bir şey anlaşılmaz ben de bebeğine bir şey olmadığını düşünüyorum ama sende bir şey olabilir ve üstünde durmaz zorlarsan ilerde çok sıkıntı çekersin Allah korusun hamilelik uzun bir yol kilo aldıkça kemiklerimize yük binecek bir ezilme falan olduysa önlemini al bence, git mutlaka doktora...

doktorlar genelde serbest bırakıyor ama bence de ilk 3 ay sakıncalı gibi geliyor, neyse biraz daha sabredeceğiz :KK1:

ayşeciğim çok geçmiş olsun ama bence doktora gitmelisin, düşmek bir travmadır ve ilk önce bir şey anlaşılmaz ben de bebeğine bir şey olmadığını düşünüyorum ama sende bir şey olabilir ve üstünde durmaz zorlarsan ilerde çok sıkıntı çekersin Allah korusun hamilelik uzun bir yol kilo aldıkça kemiklerimize yük binecek bir ezilme falan olduysa önlemini al bence, git mutlaka doktora...

canım içerde kan göllenmesi oldugu ıcın dr keısnlıkle yasak dedi...yanı bi sorunu olmayanalra serbesttır

zaten bızım kaderımzı ıkıncı bebıstede dr 16. haftaya kadar yasaklamsıtı artık sabır tası oldu kociş ben hormonalr

dolayısıyal rahatım tabıı pek canım ıstemıyo :)

canım aslında haklısın çok sert usmesım ama gozukmekte fayda var neysem olmadı ıs cıkısı bı gıdeyımm :) sağol canım

kızlar yaa benim 3 gündür başım çok ağrıyor aslında takvime göre normal bugün için baş ağrılarına soğuk kompres iyi gelir yazmışlar ama iş yerinde nasıl yapayım ben kompres falan :KK1:
vallahi kızlar evde olanlar kıymetini bilsin bence de...

canım Allah yardımcın olsun ben 5+3 den beri çekıyorum bulantıyı valla çok zor....

kusura bakma kayınvalıdene de çok kızdım "gene kız" diyenlere kızım olcakmış deyince "olsun o da evlat

bi dahakine" diyenelre acaip bir nefret beslıyorum ıcımde :KK19:

ah bide bana sor inşallah hayırlısıyla erkek olurda biter şu stresss :KK43:

kızlar yaa benim 3 gündür başım çok ağrıyor aslında takvime göre normal bugün için baş ağrılarına soğuk kompres iyi gelir yazmışlar ama iş yerinde nasıl yapayım ben kompres falan :KK1:
vallahi kızlar evde olanlar kıymetini bilsin bence de...

canım bol bol su ıc benımde cok basım agrıyodu dr su ıc dmeıstı hem halsiz kalamzsın hemde basın agrımaz dmeıstı

cidden de ıse yarıyo....mıde bulantım var cok zor ıcıyorum suyu ama zorla ıcıyorum

su şişeisne soğuk su doldur basıan tut veya soğuk kompress ii gelıosa

ah bide bana sor inşallah hayırlısıyla erkek olurda biter şu stresss :KK43:

canım ınsallah hayırlı evlat olur erkek - kız farketmesın canım sen takılam kımseye o senın evladın

cinsiyetsız doğan o kadar cocuk varken hasta özürlü doğan o kadar cocuk varken ya kzı olurs adiye düşünüp

millete takılıp canını sıkma...neler var su dunyada herseyın hayırlısı olsun ne olrus aoslun canından kanındna parça o

kız olsun erkek olsun hayırlı sağlıklı vatana mılelte faydalı evlat olsun...

canım bol bol su ıc benımde cok basım agrıyodu dr su ıc dmeıstı hem halsiz kalamzsın hemde basın agrımaz dmeıstı

cidden de ıse yarıyo....mıde bulantım var cok zor ıcıyorum suyu ama zorla ıcıyorum

canım ınsallah hayırlı evlat olur erkek - kız farketmesın canım sen takılam kımseye o senın evladın

cinsiyetsız doğan o kadar cocuk varken hasta özürlü doğan o kadar cocuk varken ya kzı olurs adiye düşünüp

millete takılıp canını sıkma...neler var su dunyada herseyın hayırlısı olsun ne olrus aoslun canından kanındna parça o

amin canım saol inşallah hepimizin evlatları hayırlı evlatlar olurlar

canım benım çok geçmiş olsun çok üzüldüm dikkat et kendine rabbım senı ve bebeğini korusun nazar inan ben inanıyorum canım sen hep ihtimale karşı temkınlı davran ve git doktora allahım her ikinizide korusun canım benım :nazar::nazar::KK54:

canım benım çok geçmiş olsun çok üzüldüm dikkat et kendine rabbım senı ve bebeğini korusun nazar inan ben inanıyorum canım sen hep ihtimale karşı temkınlı davran ve git doktora allahım her ikinizide korusun canım benım :nazar::nazar::KK54:

canım sağolasın :) dıkkat edıyorum ma agene de oldu ıste amınc anım cumlemızı ve bebsıelrı korusun Rabbim

hepsi Allah a emanet....ınsallah ıs cıksıı gıdıcem canım

Çok geçmiş olsun cnm ya bişiy olmamıştır inş ama dediğim gibi görün yine Dr.na.Bunla geçmiş olsun hadi...

soğuk su şişesi iyi fikir denemeye değer ve evet cnm ben evde pek su içmiyorum o da etkili oluyordur iş yerinde alıyorum önüme 1.5 lt suyu gidene kadar bir şişe içiyorum en iyisi su içmek...

tubilubba

canım benim lütfen sağa sola bakıp erkek olsun diyip Allah ı kızdıracak isteklerde bulunma bir oğlun olur ama hayırsız olur ömür boyu ağlarsın o beğenmediğin kızların yar olur sahip çıkar sana erkek evladın dönüp bakmaz burnunun direği sızlar. Benim teyzeme de neler neler yapmışlar erkek doğurmadı iki kızı var diye kadın piskolojik sorunlar yaşadı ne sıkıntılar ama sonunda bir oğlu oldu evet ama kimse oğlu kadar ağlatmamıştır onu ne varsa kızlarda var. Hayırlısı olsun sen yanlızca böyle dua et diğerlerini boşver...

kızlar bulantı için careleriniz pratik cözümleriniz yokmu kuzum? öneri lütfennn

yok tatlım yok yok yok
hiçbişey fayda etmiyor
neredeyse 2 aydır çekiyorum denemediğim hiçbirşey kalmadı
yok geçmiyor, ilaçlar serumlar bile geçirmiyo benimkini

X