2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
etek ve kollar kısa olmayacak ama ozamanda pek hoş durmuyor. oyüzden zorolacak bulmam

Canım o zaman şöyle bir tulum düşünebilirsin bence.

$Adsız.jpg

Merhaba Anneler,

Avrupa ve A.B.D.da kanguru deyince akla ilk gelen markalardan Ergo Baby Türkiyede.
Parenting dergisi tarafından son 20 yılın en önemli 20 bebek ürününden biri seçilen Ergo Baby, siz ve bebeğiniz için en uygun seçim.

Ergo Baby Organik Kanguru ürünlerini en iyi fiyat garantisiyle burada bulabilirsiniz.

Adres:
ERGO BABY KANGURU

Bizim için birazcık geç kaldınız galiba :KK34:

repu maşallah canım, eylemsevcan sana da maşallah.. kilo verebilmek ne güzel.. ben de bugün rejime başladım. sporla beraber iyi kilo verecğim umudundayım.. dün akşam son hamburgerimi yedim.. :KK30: ama o sondu. yemicem bi daha. :KK50:

oğlumun aşısını yaptırdım bugün. bir taneydi. çok ağlamadı Allah'tan. kızamık aşısıymış.bi hafta sonra döküntü yapabilir normal dedi. 10.400 olmuş. %90'lık persentilin üzerine çıkmış. :KK50: korkmaya başladım. hareketlendi de... ayaklanınca atar inşallah. boyunu unuttum da baş çevresi de 47 cm olmuş. bi dahaki aşısı da 1 yaşındaymış. bizdeki durumlar böyle..

cnm maşallh oğluşuna.. bızım mınık fare de coştukça coşuyor,daha 9 aylık olmasına 20 gun var bızde dun gece evde tarttık,10,200 cıktı:KK53: bıde bızımkı kız yanı,doktorun syledıgı öğünlerı verıorum sabah kahvaltıyı guzel yıyor,öğlen bı tahıl corbası (tarhana yayla gb,cogunlukla tarhana)arada yogurt yada meyve(artık evde ne varsa karpuz,ıncır,seftalı vs) akşamda karısık bı sebze corbası yapıorum.. genelde doğal beslenıyor,yalnız sebze corbası ya tavuklu ya etli oluyor,sadece sebzeyse kesınlıkle yemıyor,yedıgı ölçülerde 120-150 ml cıvarı.. tabı benı delıler gb emıyor gece gunduz farketmıo,hanfendı hiç süt bırakmaz..:KK76: genel olarak:nazar: maşallahlık olmasına ragmen acaba fazla mı verıorum dıye düşünüorum ,ailede babaanne harıc kılo problemı olan yok aslında aman ne bılıım ya böle müziksiz vıdeosuz şarkısız fılan kesınlıkle yemek yemez,bildiğin şebeklık yapa yapa yedırıoruz ya cocuk doydugunu mu anlamıo acaba:KK31: ama oyunsuz da kesınlıkle yemez kitler agzını öle bakar sana:KK53:

hakketten bacılar coşmuşsunuz valla herkesın çenesı düşmüş bugün:KK53::KK37: ehe gun içinde de okudum sızı de ,bn akıllı telefon özürlüyüm cvp yazamıorum telefndan:KK37: evde cvp yazarım dıorum evde de unutuorum:KK53: allahım acınacak haldeyım:KK53::KK37:

kagan1cım bu kp kv kıskançlığı,torunlarını evladı olarak görmeleri,gerksiz işgüzarlıkları olmazsa olmazlardan sanırsam:KK53::KK37: genelde kvmi sevmeme ragmen bazen benı cıdden gıcık edıyor:KK37: gecende görümcemdeyız,kızımı sevıor,kızım zaten ona o baktıgı için bı de genel olaark sevgı dolu bı kadın oldugu için,delı oluyor ona,hele eşarbını bağlarken görüyorsa coşuyor benı gezmeye götürcek dıe:KK53::KK37: aralarnda bağ olmasına sevınıorum hanı işe gıdınce gözüm arkada kalmıyor dıye,ama gecen gun baktım bnm kv ayarı kaçırmka üzere:KK37: kızıma dıor kı cnm bnm çok tatlısın sen,cok mu sevıosun benı sev tabı bn senın sütsüz annenım:KK53: bırden dumur oldum:KK28: eşimle gözgöze geldik, o da kızdı," dedım bnm kızımın bır annesı var zaten hem de senın deyımınle sütlü olanlardan,ama sütsüz de olsam o benım kızım ben onun annesıyım,bak senın oğlun burda kızın da içerde sen onların annesısın,bı daha sakın kızımın aklını karıştırma,sen babaannesisin:KK76:" ama çok sinirlendım,bn onu uyarınca hemen toparlandı," tabı kı kızımın annesı sensin,allh sizi ayırmasın,senın gb kımse olamaz dıe" toparlamaya çalıştı ama bi gerıldık tabı,2-3 gündür limoniyiz,eşime burcak bana cok kızdı galıba ben sevdgmden söyledım fılan demiş,o da sen de nıye anne fılan muhabbettıne giriosun kı babaannesi gb sevsene demiş.. allahtan genel olarak sevıorum onu,yoksa napardım kim bilir:KK33::KK37::KK53:
o bnm kızım o kdr,bak yıne sinirlendım:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Ruza, ferda, burçakkk ne yediriyorsunuz siz o bebelere???? Hele ferdaaa 11 kilo ne kızzz:)))
Bızım 6 aylıktan beri hala aynı kilo da sayılır yaaa :KK43:( 8.700 .sağlığı sıhhati yerinde çok şükür, çok ta hereketli ama 3 ay da 100-200 gr alınırmı yaa:KK43:(

Burçak k.v. Denin lafı çok enteresanmış gerçekten.neyse sen gereken cevabı yapıştırmışsın zaten aferim otur:)))):KK23:
Ruzaa sen bana küsmüsün şehirdaşımmmm?? Hiç pas vermiyorsun :KK51:

Ruza, ferda, burçakkk ne yediriyorsunuz siz o bebelere???? Hele ferdaaa 11 kilo ne kızzz:)))
Bızım 6 aylıktan beri hala aynı kilo da sayılır yaaa :KK43:( 8.700 .sağlığı sıhhati yerinde çok şükür, çok ta hereketli ama 3 ay da 100-200 gr alınırmı yaa:KK43:(

Burçak k.v. Denin lafı çok enteresanmış gerçekten.neyse sen gereken cevabı yapıştırmışsın zaten aferim otur:)))):KK23:
Ruzaa sen bana küsmüsün şehirdaşımmmm?? Hiç pas vermiyorsun :KK51:

Yedirmiycm bu gdisle minik hanimi:KK53:

Son düzenleme:
bu arada bızım mınık fare şarkılarda bildiğiniz tempo tutar halde ritmik sallanıyor:KK37: gecen magazın programı izliyorum sevgili koltugumda:KK53: ki bn hep belgesel izlerim aslında zaping yaparken denk geldi:KK52: hanfendiyi emziriorum bır yandan da izliyorum,bır baktım arka planda çalan müzğin başlamasıyla bizimki poposunu sallamaya başladı aynı zamanda da emiyor,sora popusunu sallamak yetmedı bu sefer kafasını sallamaya başladı tabı bu sefer süt genzine kaçtı,öksürmeye başladı ama hala popo sallanıyor:KK53::KK37: ya göbegını oynatıyor ya orasını ya burasını ,çok sevimliler yaa:KK52::KK52::KK33:

vaveyla dön bacım evineeee:KK37::KK37: arka arkaya mesajlar yazmaya başladım,hem de sıfır tepkıyle,kımsenın okuyup okumadgından emın bıle diilim:KK37::KK37:

Burçakım ben takipteyim sni:)) üzülme.baby tv de bi şarkı var çocugumla ben ve baby first diye çalıyor.bizimkinın ıkı eli kanda olsada tv ye götürtüyor kendını.kollarından tutuyorum deli gibi ayaklarını aşağa yukarı zıplatıyorrr, yorulmuyor da yaa.senın kızçene de maşallahhh..kimbilir nasıl tatlıdır tombiş tombişş , ısır onuu totosundan:))

Yaşasin k.v lerrrr kahrolsun gelinlerrr..gelecegin k.v si olarak kendime yalakalik yapmaya başladim:KK23::KK76:

O degilde algida secicilik yaratiyonuz sonra k.v nin laflari batiyo iyimi..sizi hain domdomlar:130::122::90:

Burçakım ben takipteyim sni:)) üzülme.baby tv de bi şarkı var çocugumla ben ve baby first diye çalıyor.bizimkinın ıkı eli kanda olsada tv ye götürtüyor kendını.kollarından tutuyorum deli gibi ayaklarını aşağa yukarı zıplatıyorrr, yorulmuyor da yaa.senın kızçene de maşallahhh..kimbilir nasıl tatlıdır tombiş tombişş , ısır onuu totosundan:))

sen de kokla miniğini bnm içinn:KK34:

Yaşasin k.v lerrrr kahrolsun gelinlerrr..gelecegin k.v si olarak kendime yalakalik yapmaya başladim:KK23::KK76:

O degilde algida secicilik yaratiyonuz sonra k.v nin laflari batiyo iyimi..sizi hain domdomlar:130::122::90:

gece gece bozmayalım aranızı yahu:KK76: herksın sacmalama hakkı var beybi onlar da yapabilir sonuçta,sen bize bakma:KK19::KK8:

Son düzenleme:
cnm maşallh oğluşuna.. bızım mınık fare de coştukça coşuyor,daha 9 aylık olmasına 20 gun var bızde dun gece evde tarttık,10,200 cıktı:KK53: bıde bızımkı kız yanı,doktorun syledıgı öğünlerı verıorum sabah kahvaltıyı guzel yıyor,öğlen bı tahıl corbası (tarhana yayla gb,cogunlukla tarhana)arada yogurt yada meyve(artık evde ne varsa karpuz,ıncır,seftalı vs) akşamda karısık bı sebze corbası yapıorum.. genelde doğal beslenıyor,yalnız sebze corbası ya tavuklu ya etli oluyor,sadece sebzeyse kesınlıkle yemıyor,yedıgı ölçülerde 120-150 ml cıvarı.. tabı benı delıler gb emıyor gece gunduz farketmıo,hanfendı hiç süt bırakmaz..:KK76: genel olarak:nazar: maşallahlık olmasına ragmen acaba fazla mı verıorum dıye düşünüorum ,ailede babaanne harıc kılo problemı olan yok aslında aman ne bılıım ya böle müziksiz vıdeosuz şarkısız fılan kesınlıkle yemek yemez,bildiğin şebeklık yapa yapa yedırıoruz ya cocuk doydugunu mu anlamıo acaba:KK31: ama oyunsuz da kesınlıkle yemez kitler agzını öle bakar sana:KK53:
Canım maşallah kızına:nazar: bence fazla yemiyor ama iyi emiyor bırak yesin ve emsin zaten sağlıklı besleniyor bence hiç azaltma

Bu arada biz yurüteç kullaniyoruz vinn vinn geziyo komik, zararli herseyi yapiyoruz kötü anne:KK37:

X