2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Uyma bir daha hee ben uyarim ama
Temizlik yapamaim napcem anam , saglik wersin allah herkese yapilir acelesi yok didim kendi kendime

Uyma bir daha hee ben uyarim ama
Temizlik yapamaim napcem anam , saglik wersin allah herkese yapilir acelesi yok didim kendi kendime

ya şekerim ben kavga sevmem zaten. ama bu konuyu açtım. bilmiyorum belki gerçek hayattada böyle insanların çok olması. mesela işte çalışıyor sanki parayı bana veriyormuş gibi yok ben çalışıyorum yok sen evde napıyosun sıkılmıyomusun zart zurt. kendileri fedakar oluyor biz ne oluyorsak artık. bu arada öyle olmayan çalışan bayanlara değil sözüm.ama çok var böyleleri.bende diyorum ki hepsi olmamakla birlikte benim çevremdeki çoğu çalışan kadın çalışmayandan daha rahat. ve burda belkide anlamaya çalıştım. ama yanlış yaptım. banane ne düşünürse düşünsün artık bu tarz insanlar.

Canım umarım hemen görevlendirmen çıkar da yavrundan hiç ayrı kalmazsın
bir de hiç üzme kendini inşallah Rabbim seni de yavrunuda zor durumda bırakmaz

ikisi de zor be arkadaşım çalışsın çalışmasın zorluk dereceleri yaşantı tarzına göre değişir...

tekrar ana konuya dönermişiz :86:

tubi kayınvalideden gelmedin mi yatıya mı kaldınız naptınızz hani benim tatlı ulen

nerde millet ben warım deye mi gelmiyonuz ruza da spor yapcam diye boşladı burayı zaten biz mi dedik sana git spor yap diye

Cnm stres yapma bu aylardan sonra bebekler meme emerken aldiklari hazzin daha cok farkina variyorlarmis.. o yuzden bn sana kavusunca ayni sekilde emmeye devam edecegni dusunuorum.. ayrica arkdslarin dedigi gb ayriyken de surekli sag o sutleri de verirsn bebegine,allah kolaylik versn sanayavrunun kismetine hemen git don..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…