2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
iyi geceler sizi yesin kör kediler :KK53::KK53:

dügün bitti bende bittim valla fotomu da koydum hıhıhıh tam oldu hamınızı öptüm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Fıstık fıstık maaşallah :nazar:

Gunaydın analarrrrrr
Hala uyuyormusunuz bakimmm:))
Ben anneme geldim kahvaltıya, onlar oğlanla iligilendi ben de rahat,uzun keyifli bi kahaltı yaptımmm ohh missss:))))

Günaydın canım, ben de bizim ufaklığı uyuttum şimdi, bir bakayım dedim ne var ne yok diye. Oh afiyet olsun, süper valla ! Ben de işlere döneyim :44:

Fıstık fıstık maaşallah :nazar:

Günaydın canım, ben de bizim ufaklığı uyuttum şimdi, bir bakayım dedim ne var ne yok diye. Oh afiyet olsun, süper valla ! Ben de işlere döneyim :44:

Saol cnm sana da Kolay gelsin bakalım.sonbahar temizliğimi yapıyorsun:))

Gunaydın analarrrrrr
Hala uyuyormusunuz bakimmm:))
Ben anneme geldim kahvaltıya, onlar oğlanla iligilendi ben de rahat,uzun keyifli bi kahaltı yaptımmm ohh missss:))))

afiyet olsun şeker :) biz de memleketteyken annem bakardı ben uzun uzun yer bol çene yapar idim :KK24:

sözde bugün ayrıntılı temizlik yapacaktım.. eşim de oğlana bakacaktı.. ama arkadaşı dün kalp ameliyatı oldu ağır geçmiş, refakatçi olarak kalacakmış yarına kadar.. yazık eşi de perişan küçük çocukları war benimkiler gibi. bakacak kimseleri de yok adama. mecbur arkadaşları ile dönüşümlü kalacaklar başında :KK5: hastalık doğum vs. uzakta olmak bir yakınının olmaması ele mecbur olmak çok zor gerçekten..
bu arada oğlum babasına acayip düşkün oldu. kapıdan çıkınca kapıya oturup babbaa diye ağlıyor.. ewe gelince bacağına yapışıyor odadan odaya peşinde geziyor :KK37: bakıcıyım ya ewde bana aynı şeyi yapmıyor ben kimim ki :KK53:

sözde bugün ayrıntılı temizlik yapacaktım.. eşim de oğlana bakacaktı.. ama arkadaşı dün kalp ameliyatı oldu ağır geçmiş, refakatçi olarak kalacakmış yarına kadar.. yazık eşi de perişan küçük çocukları war benimkiler gibi. bakacak kimseleri de yok adama. mecbur arkadaşları ile dönüşümlü kalacaklar başında :KK5: hastalık doğum vs. uzakta olmak bir yakınının olmaması ele mecbur olmak çok zor gerçekten..
bu arada oğlum babasına acayip düşkün oldu. kapıdan çıkınca kapıya oturup babbaa diye ağlıyor.. ewe gelince bacağına yapışıyor odadan odaya peşinde geziyor :KK37: bakıcıyım ya ewde bana aynı şeyi yapmıyor ben kimim ki :KK53:

olsun canım darda olana yardımcı olmak güzel şey temizliğin sonu yok valla.derine inme bi sürürge bi vileda yallah:))
Benım oğlanda öyle yaww yere koyup karşısına geçiyoruz hadi gel gel yapıyoruz çogunluk babaya gidiyor.istanbuldan gelince bile babaya doğru iteliyo kendını anlamadım gitti. Çocuk beni kim sanıyo acaba:))

İstanbulda dev akvaryum varmış oraya nasıl gidilir?? Haftaya oraya gidelim diyoruz.:)) istanbulu bilenler yardımcı olursa sevınırım.bahcelievler den gitcez.

kızlar,moralim çok bozuk pazartesi günü oğlumu anneannesi ile bırakıp çalıştığım ilçede göreve başlıycam.eşimin yanına görevlendirme bekliyorum önümüzdeki hafta belli olur dediler ama belli olmaz tarih tabi :/ orada çocuğumun kalmasına uygun hiç bi yerde yok,günlük geliş gidiş yapabileceğim bi yer de değil.kaç gün ayrı kalacağım belli değil ama çok üzülüyorum,ya emmeyi bırakırsa benim yüzümden :KK5: tutku arkadaşıma üzülürken aynısı başıma geldi,ah bu stajyerlik:KK14: tutku arkadaşım sen ne yaptın emiyor muydu, dün akşamdan beri karalar bağlıyorum ayrı nasıl kalıcam yavrumdan. dua edin hemen belli olsun çocuğumdan ayrı kalmayım...

çok hızlı verrmişiim emziren biri olarak az yavaş gitmem lazımdı
o yüzden az yavaşlatcam gari haberiniz olAAAAAAAAA

kızlar,moralim çok bozuk pazartesi günü oğlumu anneannesi ile bırakıp çalıştığım ilçede göreve başlıycam.eşimin yanına görevlendirme bekliyorum önümüzdeki hafta belli olur dediler ama belli olmaz tarih tabi :/ orada çocuğumun kalmasına uygun hiç bi yerde yok,günlük geliş gidiş yapabileceğim bi yer de değil.kaç gün ayrı kalacağım belli değil ama çok üzülüyorum,ya emmeyi bırakırsa benim yüzümden :KK5: tutku arkadaşıma üzülürken aynısı başıma geldi,ah bu stajyerlik:KK14: tutku arkadaşım sen ne yaptın emiyor muydu, dün akşamdan beri karalar bağlıyorum ayrı nasıl kalıcam yavrumdan. dua edin hemen belli olsun çocuğumdan ayrı kalmayım...

Canım benım emmeyi 3 aylıkken bırakmıştı sağıp veriyorum ama geceleri beni emiyor.3 gece ayrı yattık .gelince ilk gece biraz yadırgadı tutmak istemedi sonra bir iki denemeden sonra tuttu yıne:)) şu nukk un anne memesine benzeyen ucunu kullanıyorum.biberon alıyorsa o uçtan kullanabılırsın.süt sağma imkanın varsa 20-50-70 ne çıkarsa at buzluga gidene kadar.sen yokken verirler.sağma makinen falan varmı?varsa gittiğin yerdede sağım yapman gerekiyor sütün devamlılığı için.. umarım tez zamanda çıkar görevlendirmen. Çok zor bi durum ben yaşadım Allahım kimselere yaşatmasın. 3 gun bile garip oldum çok alışmışım varlığınaa.öğretmensin sanırım derslerini ayarlamaya çalışsan mesela perşembe cumaya ders almasan? 3 gün gitsen nasıl olur? Süt iznın kaldımı? Kaldıysa onları birleştirebilirsin..
Allah yardımcın olsun inşş

canım benim allah kolaylık wersin.. emmeyi bırakmaz umarım, en kısa zamanda da bulunduğun yere tayin olursun inşallah.

nerdeeee ahali :KK51: sizin oralarda hava güzel sanırım herkes dışarı çıkmış gibü :KK53: biz donuyoruz burada

Canım benım emmeyi 3 aylıkken bırakmıştı sağıp veriyorum ama geceleri beni emiyor.3 gece ayrı yattık .gelince ilk gece biraz yadırgadı tutmak istemedi sonra bir iki denemeden sonra tuttu yıne:)) şu nukk un anne memesine benzeyen ucunu kullanıyorum.biberon alıyorsa o uçtan kullanabılırsın.süt sağma imkanın varsa 20-50-70 ne çıkarsa at buzluga gidene kadar.sen yokken verirler.sağma makinen falan varmı?varsa gittiğin yerdede sağım yapman gerekiyor sütün devamlılığı için.. umarım tez zamanda çıkar görevlendirmen. Çok zor bi durum ben yaşadım Allahım kimselere yaşatmasın. 3 gun bile garip oldum çok alışmışım varlığınaa.öğretmensin sanırım derslerini ayarlamaya çalışsan mesela perşembe cumaya ders almasan? 3 gün gitsen nasıl olur? Süt iznın kaldımı? Kaldıysa onları birleştirebilirsin..
Allah yardımcın olsun inşş

aminn canım.ben de nuk kullanıyorum.mama da alıyor Allahtan,uyuturken artık mamayla idare ederler,gidesiye kadar biraz da sağarım ne kadar çıkar bilemem de:KK43: öğretmenim ama okulda oturmuş bi düzen yokmuş,köy okulu çoğu öğretmen eş durumu vs yle gitmiş.yani ders falan işlenmiyomuş daha ,üç güne toplama işi olmaz o yüzden ama bi kolaylık sağlarlar inşallah.ya da görevlendirmem hemen belli olur,nasıl dayanırım hiç bilmiyorum.Allah büyük beklemem gerek sanırım :KK43:

canım benim allah kolaylık wersin.. emmeyi bırakmaz umarım, en kısa zamanda da bulunduğun yere tayin olursun inşallah.
sağol canım,en çok korktuğum konu da o emmeyi bırakırsa diye harap ediyorum kendimi.bi kaç gün gidicem baktım olmuyor arada bir gün eve gelip sabahına dönücem,tüm şartları zorluycam.
van da deprem olmuş 5.0 kardeşimi daha bir düşünür oldum :KK14:
Allah korusun tatlım..

vavee seni galeee almıyom hiç kıskançç sen beni kıskanıyon cahil garııı
ingilizce biliyon muuu?ana dilim gibi biliyom benn filmleri hep orijinal
izlerim dublaj neymiş bilmemmm.....biz eşimle evde italyanca konuşuruz hep
hafta sonu golf oynarız,tatillerde hawaii adalarına gideriz,

koptum gülmekten,siz çok yaşayın emi :KK52::KK52:iyi ki bir gün girmedim haaa coşmuşsunuz valla,oku oku okuuuu bitmedi resmenoğlum uyurken bi bakınayım dedim,ahan da oğlum uyandı amma sayfalar bitmedi...parayla değil sırayla diyorum,daha da bir şey demiyorum...teyyy teyyy diyorum bir de:KK64::KK64::KK64::KK64:

X