2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bebegi yuruyen ceylismiydi maşallah canım
Bizimkide tutunarak yürüyor bayadir bi sn falan durabiliyo desteksiz

gelinin de var :))
yazmıştım okumadın sanırım
iki sehpa arasından tutunup adımlayarak geçiyor ,adımlayarak her yeri geziyor sıpa bi de hem adımlayıp hem çekiyor ne varsa :))
ben sana fena bu senin gelin demiştim :))

Sekerim okumadim geçmişi. .

Maşallah benim gelinime yerim ben onu ay gozumde canlandirdim bi an şimdi

Sekerim okumadim geçmişi. .

Maşallah benim gelinime yerim ben onu ay gozumde canlandirdim bi an şimdi

gözünde canlandırmana gerek yok :)) bak son duruma :) oğlan yürütecin peşinde ,güya kalkıp kendi binecek ,bu aralar acayip buna ilgili :)
kızım ise her zamanki gibi yürüme peşinde :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Ceylis, delikız maşallah yavrularınıza darısı başımıza
oğlum daha emeklemiyor şimdi bile zor zaptediyorum yürüyünce işimiz zor gercekten:)))

12m ve add balik yagi ismi seven seas. Tubi vitamin derken icindeki vitamni deyom, balik yagi arti vitamin a c d e f g yumsak g smile tutturamiyorum pc ye gecip yogun faaliyete gecicem :86:

Delikiz yerimm ben onun poposunu kirmizi pijamasini ay ben kiz bebek hastasıyım zaten bidahaki hamileligimde yatip kalkip kiz kiz kiz die dua etcem

Düsüyolar mi? Benimki acayip düşüyor ya dengesini saglayamiyo bazen pat yerde
Harita metod defteri gibi.oldu cocugumun yüzü

ahan da açıldım yandınız.... çenem düşer şimdik...

hüremii ben de özledim ya... olmamış hiç.. dizide renk kalmadı valla...

Aynen bencede cok iğrenç olmus

Kızlar birsey sorucam
yarın diş buğdayına davetliyim de giderken bebeğe hediye almak gerekir mi??? gerekir ise 7 aylık kız bebeğe ne alabilirim ????

Hilal we ortosportos anlatn bkim ne yer ne içersiniz,kimlerdnsiniz
hamileliğimden itibaren hemen hemen her gün okuyorum ardada yazıyorum sohbetleriniz çok güzel maşallah fakat ben bir türlü dahil olamadım ailem uzakta ben istnbuldayım bebişim 18 ocak doğumlu kız 72 cm sadece 7kg anne sütü alımı 6,5 aylıkken kesildi bütün günüm onu beslemeye çalışmakla geçiyo istanbul buluşması olursa katılmayı çok isterim yakınımda kimsem olmadığından pek dışarı çıkmıyorum kızımın hiç arkadaşı yok benimde çok düzgün insanlarsınız maşallah sizlerle sürekli iletişimde olmak isterim booool sohbetler diliyorum

tabi canım dahil ol sohbetlere, sewiniriz öpüyorum kuzucuğunu

Kızlar birsey sorucam
yarın diş buğdayına davetliyim de giderken bebeğe hediye almak gerekir mi??? gerekir ise 7 aylık kız bebeğe ne alabilirim ????
bence en çok kullanılan çıtçıtlı badi uzn kollu olması çook daha iyi oluyo 3 lü set şeklinde satılanlar en güzel hediy bence yada ev içinde giyilecek tabanı lastikli çoraplar önümüz kış malum 1 yaşa göre alınan hediyeler çok makbule geçiyor kendimden biliyorum

Ceylis, delikız maşallah yavrularınıza darısı başımıza
oğlum daha emeklemiyor şimdi bile zor zaptediyorum yürüyünce işimiz zor gercekten:)))
teşekkürler
ay valla erken yürümeseler mi ne bi de bende 2 tane :))

yeme ula kızımın poposunu o popo bana lazım :) RABBİM inş. sana da bir kız evlat nasip etsin
yok başta düşüyorlardı ama şimdi düşmüyorlar
zaten oturarak yavaşça iniyorlar kalkıyorlar
olayı kaptılar yani düşme yok yalnız bırakabiliyorum artık
olsun arkasına yastık koy bırak elleme hiç kendi kendine düşüp kalkmayı öğrensin
ben öyle yaptım
düşe kalka büyüyecekler
önemli olan düşünce tepki vermemek bebekler hemen anlıyor
bizimkilere ben hiç müdahale etmiyorum
düşerlerse iki ağlayıp devam ediyorlar :)
e maksat yaramazlıkya ağlasalar da yola devam :))

teyyyy teyyyy

tuba anladın sen onu bişey sorcam mama sandalyesini ahanda şimdi alcam, lacivert mi açık mavi mi? eşim lacivert deyor. ısrarla diyor hatta ben ruzadakini beğendim. hemen cevap gelmezse açık maviyi alcez dedim eşime :86: cevap wermeyin he mi :86:

Aynen aynen aglasada kariştirmaya devam ediyor
Acaip ev dağıtıyor

2tane cigara zikkimlandim canim tatlı biseyler istiyor bi tane çikolata yesem mi

Kuzucm bn bursadaym, yakn zmanda istdakiler bulusçk sanirsm.. dal muhabbtlere sn d katil bize gòrgn gb takilioz öle hosgeldn bu aradb

ruza ferda artık mama sandalyesi kardeşiyiz mavi-yeşil olanı aldım yanında da kızıma my little pony aldım yine kızı olanlar 3 yaştan sonra bunların hepsi pony at, barbie hastası oluyorlar. erkeklere giydir pantalonu wer araba oynasın :86:

Vavee sen nasil esinin fikrini sorgularsin tabiki lacivert alacan mavi siparis et lacivert söyledim yalnis gelmis de nasil fikir

Yarim saat icinde misafirlerim gelicek ben hala sagimdayim 60 - 70 cc sut icin..pöfff hayat beni cok yoruyosun cookk

evet tuvalet eğitimide çok önemli benim abimin çocuğuda 4 yaşında daha yeni söylüyor
bende seneye yaza başlayalım inş.bezlememeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…