2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Olmaz canım niye olsun, zaten pekmezde de demir var, suyu inceltici olarak düşün. Süt ürünü olsaydı faydasını düşürürdü belki ama böyle sorun olmaz herhalde.

Benim gözler kapanıyor, şu bipleyen makineyi susturup çamaşırları asıp yatmayı planlıyorum. Öpüyorum hepinizi iyi gecelerr! İyi ki varsınız

Olmaz canım niye olsun, zaten pekmezde de demir var, suyu inceltici olarak düşün. Süt ürünü olsaydı faydasını düşürürdü belki ama böyle sorun olmaz herhalde.
inş. canım saol.. bugün 8 aylık kontrolü vardı dr.'a veya hemşireye sorim dedim ama sağlık ocağını birbirine kattığı için oracıktan nasıl çıktığımı anlamadım.. :) böle devam ediyim ben o zaman..

Patavatsiz ver ver bisey olmaz hic vermemekten iyidir pekmez tek basina ilac gibi kan yapmaz cunku..

Ferda kolay gelsin iyi geceler..benimde yapilcaklar var 2 yi bulcak yine

Ferdacan.. Otur bosver.. Ben de bipleyen makinayi bekledim.serdim yatiyorum artik. İyi geceler...

tabiki torunu oldugu için bakıyor.çok güzel söyledin seni ayakta alkışlıyorum canımm..

maşallah annesi darısı bizimkilerin başına.bizimki şimdilik emekliyor
Off bir yanım kalk iş yap diyo öbür yanım b.k yeme otur diyo. Acaba hangisini dinlesem :44::44::44:
ayy Allah iyiliğini versin gülesim geldi.ben olsam şeytana uymaz kalkar iş yapardım.çünkü iş oldumu oturamıyorum.hep ayaktayım.dagınıklıgı hiç sevmiyorum.eşim kızıyor otur diye.ama elimde değil bende rahat olmak isterdim ya

Yaa şu yan taraflardaki makarna sosları çok iştah açıcı görünüyor, halim olsa kalkıp benzer bişeyler yapıcam ooh şapur şupur (Eylem duymasın )

kaçamaklar yokkkkkkkkkk
zati haftanın bir günü size 1 hak tanıdık be yaaaa
yanınıza getirtmeyiinnn beniiiiiii benim pantolonlarım eteklerim bollaştı bilemm
haberiniz olsunnnnn
sizi gidi dayanıksızlarrr siziiiiiiiii

biitt cnbc-e de bir şey bırakmamışsın valla :))
ben de cnbc-e manyağıyım ,hep oranın dizilerini izliyordum ,şimdi de akşamları hep cnbc-e açıktır ,eşim zaten altyazısız da izliyor ,bi ara hep sade İngilizce izliyorduk ,sinemalarda da Türkçe dublaj filme hiç gitmedim ben ,sevmiyorum ,orjinali ve altyazılı çok daha gerçekçi oluyor
ben de en çok big bangtaki sheldon hastasıyım :))
ayyy lostt deme bana.. 2 sene önce kışın haftasonlarımız lostla geçerdi..
sabah kahvaltısından sonra bi başlardık izlemeye gece biterdi :)
bi günde 7-8 bölüm izlerdik :) bazen tekrardan izlerdik filan :) ilkinde üstünkörü dinler 2.sinden iyice çözmeye çalışırdık ,yorumlar yapar tartışırdık filan ,ne günlerdi beeee :)
lostu tek geçerim ben dizi konusunda ,üzerine tanımıyorum
geçen eşime diyordum gel tekrar izleyelim diye
o da diyor ki şimdi kafada bin tane şey var konsantre olamayız :)))
yerli dizi hiç izlemiyorum desem yeridir
saçma sapan ya da taklit ürünü hepsi ..
geçen bi medcezire denk geldim ,emiri ezik görünce izledim biraz :)
ben saatleri eskiden bana çok uyduğu için unutma beni yi izliyordum
foxxun dizilerini seviyorum ben de niyeyse fox a müptela oldum
kuzuya tv izletiyor musun sen

sabaha kadar ayağımda uyudu velet peditus başladım rahatlar inşallah biraz. sabahta balık yağını werdim ikisini yan yana koydum açtırdım ağızları dayadım kaşşığı

vaveyla,kagan1,ruza,reputable,bituful,ferdaerd,addd83,intro_ela,laledvri hepiniz çok güzelsiniz maşallah... bunu samimiyetle söylüyorum hiç çirkin birini göremedim. sanırım ocak annelerine has bir durum bu:))

uzun uzun yazdımm yazdım ama silindi yine
ruza golf muhabbetine çok güldüm,
12m hoşgeldin özledim seni
11 ocak benim de oğlumun doğum günü

gece gelemiyorum artık tükeniyor enerjim
bu arada 1 kg vermişim ben

selam gençler :)

ne yapanız?

vaveyla balık yagı ne için bacım benim zilli hiçbişeye yemiyoo balık yagı alsam işe yarar mı ?

badem koy ulen resim şekermisin çirkinmisin görelim

bende yeni uyandım sayılır offfffffffffff evde iş çok yav topu topu 3 kişiyiz ama sanki 30 kişi yaşıyo gibi ev dagılıyoooo

buarada dizileri internetten izleyen hatunlar bana link verebilir mi güneşi beklerken dizisini izleyecem ama dogru linki bulamadım becereiksiz ben repuuuuuuuuuu var mı diziler için linksende yolla banaaa

canım balık yağı yanında vitamin takviyesiyle bağışıklığı kuvvetlendiriyor, iştah açıyor.. ben bağışıklık için kullanıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…