2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

hoşbuldum canımcım :) ben de özledim valla....kilo verme olayına sıkı sarılmışsınız valla :!: 1 kilo gitmiş bile ne güzel...canım oğluna yumurta yedirmiştin yanlış hatırlamıyorsam değil mi?nasıl becerdin :) yahu bu sıpa öldürecek beni...bu sabah omlet yedireyim dedim,sonuç hüsran...minicik bir parçayı bir saat ağzında çevirdi çevirdi çevirdi.....sonra öğğğğ pütürlü şeylere alışmadı bir türlü.6 aylıktı ağzına pirinç veriyordum alışsın diye...ters tepti herhalde.

canım balık yağı yanında vitamin takviyesiyle bağışıklığı kuvvetlendiriyor, iştah açıyor.. ben bağışıklık için kullanıcam

markası ne canım bu balık yağının...benimki de son 3 ayda 2 kez boğaz enfeksiyonu 1 kez de grip atlattı.bu bağışıklık işine el atmam lazım acilen

herşeyin zamanı varmış canım kağan bana bunu öğretti senin bebeninde
pütürlü yeme zamıanı var hazır olduğu zaman yiyecek ama sen yine de
denemekten vazgeçme,peynirli omlet yaptım geçen sevdi ama öyle
aman aman yemiyor tabi biraz iştah olayına el atacağım ben de

haklısın...bir gün önce yapamadıklarını bir gün sonra pat diye yapıveriyorlar...tamamen hazırbulunuşlarıyla ilgili...geç kalmaktan korkuyorum ben bu pütürlü gıdalar konusunda...sonra herşeyi püre şeklinde vermek zorunda kalırım diye...her şey de ezilmiyor ki....menü konusunda da kısır döngüye girdim...neler yediriyorsunuz hatunlar

ben bebeğime her şeyi yediyorum balık bile yedi sıpam :)

maşaallah nazar değmesin benimkine sofrada alışsın diye ağzınaa minicik bir lokma veriyorum.yemek bitene kadar ağzında çeviriyor....artık hazırlayıp hazırlayıp çöpe dökmekten bıktım.bazen de yazık,günah diye hoooppp ben yiyorum.şişecem böyle giderse

kendine özel yaptığım yemekleri biraz mızlanarak yiyor ama bizimle birlikte masada yemek yemeyi çok seviyor zaten bebekler bir çok şeyi taklit ederek öğreniyolar benimkinin iştahı babasına çekmiş :)

Valla izletmiyorum desem yalan olur..30-40 dk falan izliyor artık baby tv yi yoksa evi b*k götürcek keyfi alıp koymuyorum yani karşısına işim olduğu zaman sıkışınca yapıyorum..zaten ben ne kadar titizlensemde kv de izletiyo gündüz durmayınca mecburen..

sarmadan dolmasına omletlere balıklara herşeyi yiyor artık
yemediği hiç bişey yok çok şükür
katı matı demedim ne bulduysam deptim ağzına
çünkü bir arkadaş var o demişti geç kaldım sonrada hiç yemedi çocuk diye
şimdi 4 yaşına gelmiş halen diyor katı gıda yemiyor hep çorba püre yediriyorum
diyor ondan dolayı erken geçtim kızımda da oğlumda da onlarda erken alıştı çok şükür

birde size bir tavsiyede bulunacağım
çiş eğitimi konusunda ondada sakın ama sakın geç kalmayın
benim kıza annem 1.5 yaşında başlamıştı 2 ye gelmeden 1.5 yaşından sonra hemen kesti
ne gece ne gündüz maşallah hiç altını bağlamıyoruz maşallahı var
bizim bir komşunun torunu var oda çocuk çiş demeye başlamış 2 yaş sıralarında
annesi aman yap bişey olmaz demiş yaptırmış
çocuk hep söyledikçe tuvalte götürmeye üşenmiş çocuk 6 yaşına kadar bir daha asla söylememiş
sakın ona dönmeyin 1 yaşını geçsin bende oğlana başlıcam inşallah 1.5 yaşına doğru
sakın ev kirlenmesin falan (altını açık bırakın o zamandan sonra) yok üşendim yap altına falan demeyin
yoksa bir ömür yapar altına ona göreeeeeeeeeeee:18::18::18::18::18::18::18::18:

Son düzenleme:

bazi bebekler sevmiyor puturlu, komsunun cocugu 2 yasinda hala pure yiyor. bizim oglan 6 ayliktan beri butun butun verince daha cok seviyor. tercih meselesi bebeklerde heralde.

uzun uzun yazdım hepsi silindi tekrar yazmaya çoküşendim
herkese selam eder çok öperim
eylemsevcan diyette arada kaçamak yapıyorum ama daha düzenli yapmaya başlıycam
reputablecim Bayram tatilinin 2. Yarısında buradayım başında memlekete gidicez ben Kdz ereğlideyim canım beklerim hatta çok sevinirim

Yavrularrrrr napaniz kuzular napiyorr benim oglan hicbisey yemiyor ya

Gunde kac öğün yediriyonuz bebislere bide bi ogunde ne kadar yediriyosunuz bana degisik bi tarifler falan verin ya yemiyor çocuk hiçbişey deli olcam

Ist ben varim ama ben koca zannetmiyorum izin vermez cok isterim ama

aynen yuzustu muzustu temizliyorum bazen ama tam o sirada oturmaya calisinca fena
bir de kiyafetleri geri giydirmek icin pesinde emekliyorum. oyuncak da kar etmiyor. baglayip yapicam sonunda

Bende aynen öyle aliyorum yeminle bazen bagiriyorum valla üzülüyorum sonra

Bebegi yuruyen ceylismiydi maşallah canım
Bizimkide tutunarak yürüyor bayadir bi sn falan durabiliyo desteksiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…