2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

aynen canım futbol maçları bitti saçma sapan şeyler de izliyoruz.. basketbol, tenis, ralli, golf... çok sosyetik aileyiz, golf izlemeden uyumayız.. her haftasonu da oynamaya gideriz..

kayınvalidenle tanışmak isterim bi gün.. renkli bi kişiliği var sanırsam... tak takıştır, sür sürüştür.... hep süslü gez... makyajsız görmeyeceğim bak...

haklisin ama esim turkce bilmeyince oturup onla izlemenin bi manasi olmuyo ama trdeyken baslamistim ben boyle. lost izleyerek basladim sonra turk dizileri de internetten daha zevkli gelmeye basladi, ama esim turk olsa belki de oturur izlerdik

gecenlerde merline basladik onla adam benden beter cikti
2 haftada 5 sezonu bitirdik
var mi soyle zevkli yabanci dizi tavsiyen ama tvde bitmis olsun.

ahan da açıldım yandınız.... çenem düşer şimdik...

hüremii ben de özledim ya... olmamış hiç.. dizide renk kalmadı valla...

ben de severim dizi izlemeyi ama ben sabit duramıyorum bişeyler kaçırıyorum muhakkak bülent inal hayranı olarak bir çocuk sevdimi kaçırmadan izlerdim, oyunculuğu için haaa :86:
he bir de yabancı dizilerin bağımlsıydım eskiden klasik lost, prison break house, spartacus vs. gibi.

hee eğlenceli hatundur valla.. çok sever muhabbet etmeyi gezmeyi.. dün gece refakatciydi hiç uyumadı,normal bı ınsan yorgunluktan ölür, bugun hastaneden alıp evıne getırdık azcık dinlensin diye," dur şu şalvarımı değiştireyım de arkadaslarımı bi dolaşayım diyo" dedim ii dinle muhabbetleri,köyde biz yokken neler olmuş iice öğren yarın anlatırsın bana dedikoduları
hihi bi mutlu oluyor ben ona takılınca anlatamam
bn süsleniim püsleniim burçak pek güzel desinler ona yeter

ben house manyagıydım cnm bı de friends.. house böle agzımdan salyalar aka aka izlerdım adamın karızmasına aşık bırı olarak.. friendsi hala arada açar açar izlerim,kafam bozulur herhangi bır sezon herhangı bı bölum izlerim öle başkadır bnm için bunlar sezonları bitmiş mis dizlierdir izlenir,tavsıye edilir

house u ben de sevdim. unutmusum yine baslayayim bi ara. ama esim sevmedi. cok tibbi terim var diye friends e bakiiim :13:

ben yerli dizileri ancak takip edebiliyorum. hatta yarım yamalak. bazılarını sadece fragmanlardan takip ediyorum.. yabancılara sıra gelmedi..
naptın bacım? bitti mi kış hazırlıkları? marifetli hatun..

ay sen zaten güzelsin... süslenmene gerek yok.. takıl tabi yavrum. bayılırlar öyle gelinlere... benimki bi kere onunla beraber bebek mevlüdüne gitmedim diye fena bozulmuştu..

ehh başlarda çok önyargılıydım onlara,ama zamanla sevdim sanırım,sevdirdiler kendilerini bızde yaşadık öle şeyler sora oturdu bişiler heralde,yuvarlanıoruz bacım

bu arada geriye doğru hızla emekleyen kızım,artık ileriye doğru emeklemeye başladı,tombik sultanın bu hareketini bir ilerleme olarak düşünüp ailecek sevindirik oluoruz
ceylis seninki yürümeye başlamış,hayırlı olsunn
ayy bnmkı yürürse bız görmemişler olarak çıldırırz heralde

Geldim kızlarr kuzumun yanındayımmm ohhh missss missss..
Bituful yarını sorun çıkmadan atlatırsak cuma da aynı şeyi uyguluycaz , inşş bi sıkıntı çıkmaz..
Uyudu kuzum, bende sizi okuyorumm, çok yazamıyorum çunku telde. Yazmak zor geliyor uyuz oluyorum.siz yazın ben okuyayım:)))

ne yapayonuz bende bacımgil vardı sohbet muhabbet derken yeni gittiler

bende evi topladım işte kız uyudu bakem uyanmaz inş.zilli

teşkler şekerim bazen de yürüyemediğini unutup ordan oraya geçip duruyor
bu arada bizde yabancı dizi seviyoruz dexter ve breaking bad bitirdik beraberce 2side hala devam ediyor

Anaaam ben unuttum Muhteşem'i, merak ediyordum Hürrem nasıl olacak diye, neyse artık gelince beyimle internetten izleriz. Zaten başka dizi izleyemiyorum şu an. Merlin'i çok severdim, yeni sezonu hiç izleyemedim Doctor Who'nun sadece Davis Tennant'lı bölümlerini izliyordum, o da değişti maalesef Bir de hafta sonları Sünger Bob'u seyrediyordum ama onun da seslendirmeleri değişmiş berbatttt

Selam darlingler

Ayy dizi film demeyin eskiden ne izlerdim yerli ozellikle yabanci simdi nerdeee ne bos insanmisim meger yani cok bos vaktim varmis

Her hafta sinemadaydim 8 aydir bi kere gittim oda veledi 20 gunlukken birakip kelebegin ruyasina gittim aylardir bekliyodum cunku.

Lost, house, oz, how i met your mother, friends, south park, family guy,bingbang teory, ....sayamadigim büssuru..simdi under the down diye bi diziye basladim p.tesi gunleri d-smartta ona bakiyorum yerlide su yeni baslayan kayip hosuma gitti..bide 3+1 e cok guluyorum he bide oses turkiyeye bakiyorum butun hafta izlediklerim bu kadddarr.. he bide gun icinde baby tv izliyoz oglumla yerli diziler cok uzun bayiyo beni 3.bolumden sonra..

Off bir yanım kalk iş yap diyo öbür yanım b.k yeme otur diyo. Acaba hangisini dinlesem :44::44::44:

mrhb hanımlar.. ben fırsat buldukça uzaktaaan uzaktan sizi takip edior, keyifli muhabbetinizi zevkle okuyorm.. Allah muhabbetinizi artırsın diyim :) benim bi sorum olacaktı sizlere.. geçen hafta kızım boğaz enfeksiyonu geçiriomuş kan tahlili yapıldı o sırada kanının da düşük olduğunu söledi dr... kan ilacını sordu; kusuyo içiremiyorum dedim.. bol bol pekmez ver dedi zaten bende öle yapıodum.. ama netten bebeklikte kan değerlerinin zeka gelişimi,bedensel gelişimi açısından önemli olduğunu okudum ve iki gündür sabahları küçük biberonuna 2 tatlı kaşığı pekmez,kan damlası ve azıcık su koyuyorum öle içio kusmuyoda.. ama aklıma takılıo doğrumu yapıorum die.. sizce bi sakıncası olur mu.s ?

Yaa şu yan taraflardaki makarna sosları çok iştah açıcı görünüyor, halim olsa kalkıp benzer bişeyler yapıcam ooh şapur şupur (Eylem duymasın )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…