2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bebegi yuruyen ceylismiydi maşallah canım
Bizimkide tutunarak yürüyor bayadir bi sn falan durabiliyo desteksiz :nazar:

gelinin de var :))
yazmıştım okumadın sanırım
iki sehpa arasından tutunup adımlayarak geçiyor ,adımlayarak her yeri geziyor sıpa bi de hem adımlayıp hem çekiyor ne varsa :))
ben sana fena bu senin gelin demiştim :))

gelinin de var :))
yazmıştım okumadın sanırım
iki sehpa arasından tutunup adımlayarak geçiyor ,adımlayarak her yeri geziyor sıpa bi de hem adımlayıp hem çekiyor ne varsa :))
ben sana fena bu senin gelin demiştim :))

Sekerim okumadim geçmişi. .

Maşallah benim gelinime yerim ben onu ay gozumde canlandirdim bi an şimdi:KK56:

Sekerim okumadim geçmişi. .

Maşallah benim gelinime yerim ben onu ay gozumde canlandirdim bi an şimdi:KK56:

gözünde canlandırmana gerek yok :)) bak son duruma :) oğlan yürütecin peşinde ,güya kalkıp kendi binecek ,bu aralar acayip buna ilgili :)
kızım ise her zamanki gibi yürüme peşinde :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Ceylis, delikız maşallah :nazar::nazar:yavrularınıza darısı başımıza
oğlum daha emeklemiyor şimdi bile zor zaptediyorum yürüyünce işimiz zor gercekten:)))

12m ve add balik yagi ismi seven seas. Tubi vitamin derken icindeki vitamni deyom, balik yagi arti vitamin a c d e f g yumsak g :KK52: smile tutturamiyorum pc ye gecip yogun faaliyete gecicem :86:

Delikiz yerimm ben onun poposunu kirmizi pijamasini ay ben kiz bebek hastasıyım zaten bidahaki hamileligimde yatip kalkip kiz kiz kiz die dua etcem :KK52::KK52:

Düsüyolar mi? Benimki acayip düşüyor ya dengesini saglayamiyo bazen pat yerde
Harita metod defteri gibi.oldu cocugumun yüzü:KK53:

ahan da açıldım yandınız.... çenem düşer şimdik...

hüremii ben de özledim ya... olmamış hiç.. dizide renk kalmadı valla... :KK50:

Aynen bencede cok iğrenç olmus:KK19:

Kızlar birsey sorucam
yarın diş buğdayına davetliyim de giderken bebeğe hediye almak gerekir mi??? gerekir ise 7 aylık kız bebeğe ne alabilirim ????

Hilal we ortosportos anlatn bkim ne yer ne içersiniz,kimlerdnsiniz:KK37:
hamileliğimden itibaren hemen hemen her gün okuyorum ardada yazıyorum sohbetleriniz çok güzel maşallah fakat ben bir türlü dahil olamadım ailem uzakta ben istnbuldayım bebişim 18 ocak doğumlu kız 72 cm sadece 7kg anne sütü alımı 6,5 aylıkken kesildi bütün günüm onu beslemeye çalışmakla geçiyo istanbul buluşması olursa katılmayı çok isterim yakınımda kimsem olmadığından pek dışarı çıkmıyorum kızımın hiç arkadaşı yok benimde çok düzgün insanlarsınız maşallah sizlerle sürekli iletişimde olmak isterim booool sohbetler diliyorum

hamileliğimden itibaren hemen hemen her gün okuyorum ardada yazıyorum sohbetleriniz çok güzel maşallah fakat ben bir türlü dahil olamadım ailem uzakta ben istnbuldayım bebişim 18 ocak doğumlu kız 72 cm sadece 7kg anne sütü alımı 6,5 aylıkken kesildi bütün günüm onu beslemeye çalışmakla geçiyo istanbul buluşması olursa katılmayı çok isterim yakınımda kimsem olmadığından pek dışarı çıkmıyorum kızımın hiç arkadaşı yok benimde çok düzgün insanlarsınız maşallah sizlerle sürekli iletişimde olmak isterim booool sohbetler diliyorum

tabi canım dahil ol sohbetlere, sewiniriz öpüyorum kuzucuğunu

Kızlar birsey sorucam
yarın diş buğdayına davetliyim de giderken bebeğe hediye almak gerekir mi??? gerekir ise 7 aylık kız bebeğe ne alabilirim ????
bence en çok kullanılan çıtçıtlı badi uzn kollu olması çook daha iyi oluyo 3 lü set şeklinde satılanlar en güzel hediy bence yada ev içinde giyilecek tabanı lastikli çoraplar önümüz kış malum 1 yaşa göre alınan hediyeler çok makbule geçiyor kendimden biliyorum:KK1:

Ceylis, delikız maşallah :nazar::nazar:yavrularınıza darısı başımıza
oğlum daha emeklemiyor şimdi bile zor zaptediyorum yürüyünce işimiz zor gercekten:)))
teşekkürler :KK16:
ay valla erken yürümeseler mi ne bi de bende 2 tane :))

Delikiz yerimm ben onun poposunu kirmizi pijamasini ay ben kiz bebek hastasıyım zaten bidahaki hamileligimde yatip kalkip kiz kiz kiz die dua etcem :KK52::KK52:

Düsüyolar mi? Benimki acayip düşüyor ya dengesini saglayamiyo bazen pat yerde
Harita metod defteri gibi.oldu cocugumun yüzü:KK53:

Aynen bencede cok iğrenç olmus:KK19:

yeme ula kızımın poposunu o popo bana lazım :) RABBİM inş. sana da bir kız evlat nasip etsin
yok başta düşüyorlardı ama şimdi düşmüyorlar
zaten oturarak yavaşça iniyorlar kalkıyorlar
olayı kaptılar yani düşme yok yalnız bırakabiliyorum artık
olsun arkasına yastık koy bırak elleme hiç kendi kendine düşüp kalkmayı öğrensin
ben öyle yaptım
düşe kalka büyüyecekler
önemli olan düşünce tepki vermemek bebekler hemen anlıyor
bizimkilere ben hiç müdahale etmiyorum
düşerlerse iki ağlayıp devam ediyorlar :)
e maksat yaramazlıkya ağlasalar da yola devam :))

teyyyy teyyyy :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

tuba anladın sen onu :KK64: bişey sorcam mama sandalyesini ahanda şimdi alcam, lacivert mi açık mavi mi? eşim lacivert deyor. ısrarla diyor hatta :KK47: ben ruzadakini beğendim. hemen cevap gelmezse açık maviyi alcez dedim eşime :86: cevap wermeyin he mi :86:

teşekkürler :KK16:
ay valla erken yürümeseler mi ne bi de bende 2 tane :))

yeme ula kızımın poposunu o popo bana lazım :) RABBİM inş. sana da bir kız evlat nasip etsin
yok başta düşüyorlardı ama şimdi düşmüyorlar
zaten oturarak yavaşça iniyorlar kalkıyorlar
olayı kaptılar yani düşme yok yalnız bırakabiliyorum artık
olsun arkasına yastık koy bırak elleme hiç kendi kendine düşüp kalkmayı öğrensin
ben öyle yaptım
düşe kalka büyüyecekler
önemli olan düşünce tepki vermemek bebekler hemen anlıyor
bizimkilere ben hiç müdahale etmiyorum
düşerlerse iki ağlayıp devam ediyorlar :)
e maksat yaramazlıkya ağlasalar da yola devam :))

Aynen aynen aglasada kariştirmaya devam ediyor
Acaip ev dağıtıyor:emir_bebek:

2tane cigara zikkimlandim canim tatlı biseyler istiyor bi tane çikolata yesem mi :KK37:

Kuzucm bn bursadaym, yakn zmanda istdakiler bulusçk sanirsm.. dal muhabbtlere sn d katil bize gòrgn gb takilioz öle:KK37: hosgeldn bu aradb:KK8:

ruza ferda artık mama sandalyesi kardeşiyiz :KK52: :KK52: :KK52: mavi-yeşil olanı aldım yanında da kızıma my little pony aldım yine :KK52: kızı olanlar 3 yaştan sonra bunların hepsi pony at, barbie hastası oluyorlar. erkeklere giydir pantalonu wer araba oynasın :86:

Vavee sen nasil esinin fikrini sorgularsin tabiki lacivert alacan:KK53: mavi siparis et lacivert söyledim yalnis gelmis de nasil fikir:KK23:

Yarim saat icinde misafirlerim gelicek ben hala sagimdayim 60 - 70 cc sut icin..pöfff hayat beni cok yoruyosun cookk

sarmadan dolmasına omletlere balıklara herşeyi yiyor artık
yemediği hiç bişey yok çok şükür
katı matı demedim ne bulduysam deptim ağzına
çünkü bir arkadaş var o demişti geç kaldım sonrada hiç yemedi çocuk diye
şimdi 4 yaşına gelmiş halen diyor katı gıda yemiyor hep çorba püre yediriyorum
diyor ondan dolayı erken geçtim kızımda da oğlumda da onlarda erken alıştı çok şükür

birde size bir tavsiyede bulunacağım
çiş eğitimi konusunda ondada sakın ama sakın geç kalmayın
benim kıza annem 1.5 yaşında başlamıştı 2 ye gelmeden 1.5 yaşından sonra hemen kesti
ne gece ne gündüz maşallah hiç altını bağlamıyoruz maşallahı var
bizim bir komşunun torunu var oda çocuk çiş demeye başlamış 2 yaş sıralarında
annesi aman yap bişey olmaz demiş yaptırmış
çocuk hep söyledikçe tuvalte götürmeye üşenmiş çocuk 6 yaşına kadar bir daha asla söylememiş
sakın ona dönmeyin 1 yaşını geçsin bende oğlana başlıcam inşallah 1.5 yaşına doğru
sakın ev kirlenmesin falan (altını açık bırakın o zamandan sonra) yok üşendim yap altına falan demeyin
yoksa bir ömür yapar altına ona göreeeeeeeeeeee:18::18::18::18::18::18::18::18:

evet tuvalet eğitimide çok önemli benim abimin çocuğuda 4 yaşında daha yeni söylüyor
bende seneye yaza başlayalım inş.bezlememeye

X