2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
püüüü yazıklar olsun nerde ulen kardeşlik herkes face te mi taklıyor ne 100.000 e kadar saycam gelmezseniz bir daha gelmeycem

bitiful, kağan,ruza, burçak, selerm, add, ferda,tutku taaa gerilerden gedi, ısılsarem, estarabim aklıma gelmeyenler nerdesiniz ulaa :105: :105:

Son düzenleme:

Benımkıde bugunlerde zor uyuyor ve gece çok sık uyanıyor üSt dişlermi çıkıcak acaba..neyse gözde olsa bi tarafı benzesin :))

Burçak bidahakı buluşmaya görüşürüz inşş.valla bızım burdaki başkanlar hep beni destekledı istanbulu kaç kez aradılar ama uyuzlar gelcek diyolarr..hatta başkan dedi asalet onun için çok onemlı değil tayın falan istemıycek bi sonrakı gruba kalsın yanı seneyee.ammaaaa yookkk.
Neyse bakalım inş çabuk dönerimmm

bitiful, kağan,ruza, burçak, selerm, add, ferda taaa gerilerden gedi, ısılsarem, estarabim aklıma gelmeyenler nerdesiniz ulaa :105: :105:

Beni söylememişsinn(( ama burdayımm:))

kızlar ben geldim
haftasonlarından nefret ediyorum işim hiç bitmiyor eşim sürekli gezmek istiyor eve gelince kostur koştur ev toplamaya uğraşıyom
oğlumda iyice iştahsız oldu bugun sadece kahvaltı yaptı azıcıkta meyve yedi başkada birsey yediremedik :)))

ruzacım seni göremedim yaa kaçırdım galiba zaten ancak girebildim kkya
burçak86 ile vaveylayı görebildim burçak 86 ve vaveyla ikinizinde maşallahı var çok güzelsiniz manken gibisiniz hiç doğum yapmış gibi değilsiniz
burçak 86 ve ruza maşallah yavrularınıza çok tatlılar :))) keske buradada biri olsa da buluşsak

tutkucum insallah sadece sınava gitmeni kabul ederler

add ünlümü olmuş dizide mi oynuyomuş anlamdım onuda çok merak ediyorum

Vaveee benım alıntıladığımda ben yokum ama yukarda senın yazında var gözükuyorrumm :)))

yazdım sonradan hemen ilkini kapmışssın anacım yawrum güzelim

Selam yivrilerrr anca koydum totomu gezdik dolastik arkadaslarla gün yaptik yorulduk bebegide attim kocama ohh muhabbetin dibine dibine vurduk

Kimse face ten konusmuyor yahu kazene saygisizlik yapmayiz sayfada genel bi durgunluk var vaveeeemmmmmm

Tutku Allah yardimcin olsun 15 gun o melek ozlenmezmi yaa..uzulme cok herseyi onun icin yapiyosun bir nevi..isallah rast giderde gelirsin erkenden..yardimci olabilecegimiz bisey olursa soyle fikir mekan bilgisi falan almak istersen..

bitiful, kağan,ruza, burçak, selerm, add, ferda,tutku taaa gerilerden gedi, ısılsarem, estarabim aklıma gelmeyenler nerdesiniz ulaa :105: :105:

geldm burdayımm

cnm o senin güzelliğin,teşekkürler..
addin kızı umutsuz ev kadınlarında oynamış da biraz,ondan öle geyık yaptık şöhretlılerden oldu diye

Bituful saol canmm.inşş işlerim rast gider.eğer zamanımız olursa buyuk akvaryum varmış onu tarif edersen sevınırım :)) biz bahçelievler yenibosna civarında olucaz ona göre söyle:)) mesela istanbula gelipte şurası görülmeden gidilmezzz dediğin biyer varmı??

Ilk dişimizzzz çıktı cok sevindim hemde duygulandim ya

Çorba yediriyodum tik tik etti hic tahmin etmiyodum ama ya beyazlanma kabarma falan olmadi hic anam bide baktim mincik inci parliyorr bi tane

hayrlı geceler kızlar beni merak edip adımı zikreden olmamış
ama ben yine de burdayım
günlerdir hastayım cuma dr a gittik bi muayene etti iğne oldum ilaç yazdı geldim hala kötüyüm yarın tekrar gidicez dua edin kızlar...

ben de geldim....
gelmem sabahı buldu yalnız

özledim sizi,oğlum çok huysuz bu ara sürünüyor bir de
laptop u çekiyo kapatıyor işim zor bundan sonra,
elaaa dişiniz hayırlı olsun,
vavemmm geldim canısı yarın itibariyle tam dönüş yapıyorum topiğe,
add nin kızı izledim ben de,
büyüyünce oyuncu olur sanırsam

o herşekilde her derde en iyi ilaçççççççç
bir tek ölüme çaresi yokkkkkkkk
ama adamı 24 saat nerde bulacan çalışıyoz gııı bebişler derkene
uyku basıyor yorgunluktan sadece 1 tık diyebiliyoz o kadan oda nerdeeee kilo verdirecek????

kahvaltımızı yaptıkkkkkkkkkkkkk durumlar nasıllll????

Kağan1: 177-70 olması gereken 65

asyaasya: 172- 64 olması gereken 59

eylemsevcan: 160- 66 kilo olması gereken 61

selerm: 158- 75 kilo olması gereken 70

ceylis: 173-56 olması gereken 51

Ruza: 163-67 kilo olması gereken 62

intro_ela: 160-68 olması gereken 63

Cabim benim cok gecmis olsun, kusura bakma arada kaynadi ismin. Seni de merak ediyoruz tabi ki.. umarim hemen iyilesirsin..

Heyyy hadi toplanin kendinize gelinnnn

Hayat tarzını biraz değiştirerek kilo vermek mümkün. Aşağıda bazı ipuçları verdik. Bunlara uyulduğu zaman belli bir fayda sağlayacağı kesin. Daha aşağıda ise hangi besinde kaç kalori olduğunu gösteren bir kalori cetveli var. Bu kalori listesi ile alınan kalori miktarı hesaplanabilir.

Gazetelerde veya dergilerde okuyup, çevreden duyulan, sizlere uygun olup olmadığı konusunda emin olunmayan diyetler yerine, yeme-içme alışkanlığını, yaşam tarzını biraz değiştirmek ve uygun derecede spor yapmak elbette daha doğrudur.

1- Kilo almanın en önemli nedenlerinden biri yemek aralarında atıştırmaktır. Atıştıracağın zamanlarda su iç!

2- Buzdolabını boşalt. Böylece hem para harcamazsın hem de seni atıştırmaya iten neden yok olur!

3- Yeterince uyu. Böylece, yiyerek alacağın enerjiyi uyurken toplamış olursun!

4- Alkol, ekmek ve karbonhidratlardan uzak dur!

5- Mutlaka kahvaltı yap. Bu sana gün içinde harcaman gereken enerjiyi verecektir ve öğlen yemeğinde çok acıkmıyor olacaksın!

6- Öğün aralarında yemek yeme isteği doğduğunda, sevdiğin bir müziği dinle. Araştırmalara göre müzik dinlediğinde de sevdiğin bir yemeği yediğinde de beyninin aynı bölgesi uyarılıyor.

7- Ayakta hiçbir şey yeme!

8- Yeşil çay iç. Araştırmalar gösteriyor ki, yeşil çay içmek vücuttaki kalorilerin yakılmasında çok etkili. Günde 3 bardak yeşil çay içmeye çalış!

9- Yediğin şeye konsantre ol. Televizyon seyrederken, bir şeyler okurken ya da e-maillerine cevap verirken yemek yeme!

10- Asansör kullanmak yerine merdivenden çık!

Akvaryum floryada canim yenibosnadan edirne istikametine giderken sağda florya cikisindan ciktiktan sonra floryanin icinden gecmeniz gerekecek ibb tesislerinin yaninda.

Pierloti yi gorme sansiniz varsa gidin bir cay icin derim eyupten teleferiğe binip cikabilirsiniz. O kadar cok yer varki ortaköyde kumpir, tophanede nargile, galata kulesi, yeni taksim, camlica tepesi saymakla bitmez :) topkapi,dolmabahce saraylari,ayasofya camii,yerebatan sarnici etiler..bebek..adalar turu varda var..internetten bi on calisma yap yaninda olursa heryere gidebilirsin kolayca..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…