2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bitufullll.... seni seni.... :KK20: bir de kibariyenin annesi falan ayak yapıyo.... :nazar: ama hepinizi gördüm ben.. siz beni göremeyeceksiniz çünkü sadece babaları çektik şekeriimm... :KK23:

tuba da maşalah dediğiniz kadar varmış... :nazar:

vavemmm.... senin de bambaşka bi güzelliğin var ya.. :nazar: içim kaynıyor böyle... burçağa da öyle oldu bak.. sanki kardeşimsiniz... :KK19:

aman kendi çapımda eğleniyorum işta sağol bacım :KK54: seni de görek merak ediyoruz.. bu arada ben de aynen hepinizi çok samimi içten buluyorum kardeşlerim benim ablanız kurban olsun size :KK52: :KK52: :KK54: :KK54: :KK54:

Son düzenleme:
Vaveee gel anam istanbulaa kimse yokmu hisim akraba ziyareti felannn..gelde senlensin sehrimizzz..

Bende hepinizi cok sevdim sevgi pitirciklari..yirim kedi caninizi sizin:KK53:

İyi geceler kızlarrrrr
Burçak, ruza buluşmanıza çokk sevındım inşş bidahakıne bizde oluruzz..
yarın gece bu saatte eşimle 15 gunluğune eğitim için istanbula gidîyor olucaz ve oğlumsuzzz:KK43:( onun hırpalanmaması için bırakmaya karar verdikk:KK43:( çunku misafırhanede kalıcaz ne konaklama ne yolculuk şartları oğlum için uygun değil:KK43:(( annem ve arada kayınvalıdem bakıcak.... Çok üzülüyorumm şuan ağlıyorumm bu gece son gecemizzz koyun koyunaaa. :KK43:((((( işe giderek onu bıraktıgım yetmezmiş gibi şimdi birde olmadığım geceler eklendiii.. Belki bi sonraki dişini ilk ben göremicem belkide sıralamaya başlıycakk:KK43:(( Allahımn hiç bi bebişii anneciğinden ayırma:KK43:(( şuan nasıl uyuyor görsenızz izlerken içim parçalanıyorrr. Tel.den resim yüklemeyi bilsem hemen ekliycektım
Eğitime gidince durumumu hocalarla görüşücem bana dua edinnn sınava kadar geri dönmeme izin versinlerrr:KK43:( dilekçeme red verdiler ama belki yüzyüze kıyamazlar durumumaaa.. Kalacak yer ayarladı başkan bakırköyde sulhi dönmezer misafırhanesi.yenibosnaya çok yakınmış....
Hasretimee kolaylık ver yarabbımm:KK43:(

ruza burçak buluştunuz dimekkk:KK53:
bu tanışma buluşmasıydı sıradaki kaynaşma
:KK19:
gelemiyorum bacılar bu ara iş çoook:KK14:
dün düğündeydik miniğimle açık havada,

cigara kullanan kim vardı?felaket içmek istiyor canım nasııı
engelleyebilirim?_help!
asya geçmiş olsun canım ben de bugün indireceğim yatağı aşağıya,
bituful ben seni görmedim hemencecik ismini verde ben de bakem
yarın diş pastası yapcem oğluma vaveee çık gel kız kaynatırız
ruzaaa ben göremedim ben de merak ediyorum seni,ferdayı
:KK50:

Arada böyle yapıp hızlı hızlı nefes alıyor, niye yapıyor anlamıyorum ama çok komik oluyor :KK33:

Aynısını benim oglanda yapıyor canım heycanlandigi zaman yapıyor benim ki :)

İyi geceler kızlarrrrr
yarın gece bu saatte eşimle 15 gunluğune eğitim için istanbula gidîyor olucaz ve oğlumsuzzz:KK43:( onun hırpalanmaması için bırakmaya karar verdikk:KK43:( çunku misafırhanede kalıcaz ne konaklama ne yolculuk şartları oğlum için uygun değil:KK43:(( annem ve arada kayınvalıdem bakıcak.... Çok üzülüyorumm şuan ağlıyorumm bu gece son gecemizzz koyun koyunaaa. :KK43:((((( işe giderek onu bıraktıgım yetmezmiş gibi şimdi birde olmadığım geceler eklendiii.. Belki bi sonraki dişini ilk ben göremicem belkide sıralamaya başlıycakk:KK43:(( Allahımn hiç bi bebişii anneciğinden ayırma:KK43:(( şuan nasıl uyuyor görsenızz izlerken içim parçalanıyorrr. Tel.den resim yüklemeyi bilsem hemen ekliycektım
Eğitime gidince durumumu hocalarla görüşücem bana dua edinnn sınava kadar geri dönmeme izin versinlerrr:KK43:( dilekçeme red verdiler ama belki yüzyüze kıyamazlar durumumaaa.. Kalacak yer ayarladı başkan bakırköyde sulhi dönmezer misafırhanesi.yenibosnaya çok yakınmış....

Ay güzelim Allah verir sabrini merak etme hoz acip kapayincaya kadar gelirsin ins sikma canini :KK16:

engelleyebilirim?_help!

Ben vardim canim ve hala kullaniyorum engellemenin bi yolunu bulursan banada söyle valla sütümün degeri hep gidiyor:KK43:

enerjine hayran kaldım canımmm.... benim gözüm yatakta şu aanda.. çok yoruldum. gece 2 de yattım 7 de kalktım. bütün gün iş, bir de gezme beni fazlasıyla yordu.. tebrik ediyorum seni. :KK19: afiyetle, güle güle yeyin... :KK54:

burçağım.. sağol bidenem... buluşuruz inşallah yine. ama bebişsiz... :KK53:

Bak ben sabah saatinden yırtıyorum, benim uykucu 8.30-9.00'a kadar uyuyor, ben de onunla :) Her gün işe geç gidiyorum ama naapim, süt iznine saysınlar. :KK9:

Eki Görüntüle 803699 Eki Görüntüle 803700 Eki Görüntüle 803701

anaaam foto eklemek ne zormuş:KK37::KK53: bu arada bizim minik farelerın en yakın oldugu ılk ve tek an şu fotoları cektıgımız zaman:KK53::KK53::KK52: bunun dışında ruzanın dediği gb ya biri ağladı ya diğerı yada beraber ağladılar:KK53::KK53:
ruza bacım dierlerinin hepsi ya silik ya hareketten ötürü bulanık,bunlar cıktı aralarından sadece..:KK3: bunlara da şükür:KK34:

Ayyy çok tatlılar ya yavrulaaar maaşallah Allah nazardan saklasın, vay ikinizin bebişleri buluştu hee yerim onları bennn :nazar::nazar:

koydum resmi görenler el kaldırsın... hemen bakın kaldıriciimm... :KK52::KK52:

Göremedim yaaa ne çabuk kaldırdın :KK43:

İyi geceler kızlarrrrr

İnşallah vicdanlı insanlardır da halini anlarlar, anneyle yavruyu ayırmazlar. Amaaan Allah'ın emri mi bu ya idare ediversinler işte gaddarlık yapmasınlarrr :KK47:

engelleyebilirim?_help!

Baak avatara eccük koyuyom :KK9: Pastanın fotosunu çek ekle olur mu ben de yapsam mı diye düşünüyorum :44:

sayfanın artık ziyaretcisi bile yok
Hakikaten ben de şimdi geldim, sıfır ziyaretçi!!! Reytingler sürünüyor :KK52::KK52:

Ruza burcak bebişleriniz çok tatlı maşallah Allah nazardan saklisin...:nazar:

Ay güzelim Allah verir sabrini merak etme hoz acip kapayincaya kadar gelirsin ins sikma canini :KK16:

İnş. Çabuk gecer canm saol

İnşallah vicdanlı insanlardır da halini anlarlar, anneyle yavruyu ayırmazlar. Amaaan Allah'ın emri mi bu ya idare ediversinler işte gaddarlık yapmasınlarrr :KK47:

Bencede canm.yalan söylücek değilim ya raporlarım var orda bebeğimin kaç aylık olduğunu biliyolar.tutki kolum bacagım kırıldı nasıl gidicektmmm.neyse hayırlısıyla bian önce gideyım geleyım inşş.senın sabahları çok iyi uyuyormuş maşş... Gece uykusuna kaçta yatıyorsunuz??
Oğlun sana benziyor sanırım.çok güzel çıkmışsınzzz
52:

Kağan pastanın fotosunu koyda bizde görekk ..ilham gelir bizde yaparıkk

Ruzaaa ne ara koydunda kaldırdın resmi yaa bi kendın gördün heralde:)))

Bir tek gözler benziyor canım ya gerisi baba :KK9: Akşam normalde 9 civarı uyuyordu ama birkaç gündür sapıttı ne olduysa iki saat kadar debeleniyor yatakta. Evvelki gece 11'de uyudu, dün gece saat bir gibi uyandı sonra yine bayağı zor uyudu. Akşam uyuması zorlaştıkça sabah kalkış da geç saate kayıyor.

Son düzenleme:
ben goremedim :KK19:

masallah bebeler tombul tombul ikisi de yemelik :KK54:

teşekkür ederız teyzesi :nazar:

İyi geceler kızlarrrrr

cnm bn sen de olsaydın keşke.. kıyamam üzülme bu kdr yaa,gıdınce durumunu anlat inş yardımcı olurlar sana.. ayrıca en fazla adaylığın gec kalkardı nıye bole çaresı olmayan bı durummuş gb zorunlu hale getırmışler senın bu stajerlık şeysini valla anlamadım:26: askere gıden personele fılan napıo sızın ıdaredekıler ordan da cagırıolar heralde:KK37::KK53:

add senin denizin ne işi war umutsuz ev kadınlarında :KK52:

add artık ünlü oldu şekerım baksana bızım garıban sayfaya bıle ugramıo:KK53::KK53: ahh şöhret gözün kör olsunn:KK53::KK37:

Ruza burcak bebişleriniz çok tatlı maşallah Allah nazardan saklisin...:nazar:

amin cnm bnm hepımızınkılerı korusun Allah..:nazar:

X