2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
eylemmmmmmmmmmmm en iyi kalori yaktıran yöntem sevişmek yavrummmmmmmmmmm gerisi boş bende uzmanların yalancısıyım

mankenker niye çıta gibi düşün bakalım spor filan hikayeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

gerçekler bi yana valla kilo vermek zor iş bende 66 kiloyum 1.64 boyundayım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilemiyom banane yaaa azcık göbişim var işe başlayınca spora gidecem göbegi eritmek için bide bol bol ....................... anladınız siz onuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Son düzenleme:
geçmiş olsun.... sana birşey sormak istiyorum... senin çalıştığın okul devlet mi özel mi? anaokulu mezunlarının özel kreşlerde iş bulması kolay mıdır?hani kpss atanamama durumunda ne yapabilirler?

canım devlet okulundayım. okulöncesi öğretmenliği mezunuyum. özel kreşlerde iş bulmak kolay ama atanmak da çok zor değil. en son kpss puanları 64 le falan kapattı. biraz çalışıp atanmak mümkün. özel kreşlerin çalışma saatleri uzun oluyor ve tabi ki maaşları daha düşük oluyor. başka sorun varsa yanıtlayabilirim..

yine aynı muhabbetlerle geldin maşallahh... kız aklın fikrin orda senin... çocuklukta oral dönemi sağlıklı atlatamadın galiba... çocukluğuna inmek lazım.. burçakkk..... sana zahmet iniver bu kızın çocukluğuna canım...

slm, bizde 6.hastalığı atlattık çok şükür. tam üç gün 38 ateşle sabahladık. sonra döküntüler başladı bugün iyiyiz rabbime şükürler olsun. da huyu değişti şimdide ağlarken deli gibi ağlamalar başladı naz yapar oldu hanfendi. aman iyi olsunda dayanırım ben onun nazlarına

döküntüler kaç gün sürdü?bizim 3. günümüz hala kırmızı kırmızı kolları korkmaya başladım..

Cnmm bız feyste addle dedikodu yapiöz arada,ewellallah kurtulamz elimdn :d add bi efsane:)

Son düzenleme:
Canlar isten 5te ciktim bugun, hazirliklar ancak yetisti, malum pazartesi okullar aciliyor.oglani uyutuyorum ayagimda su an. Yemek yedik sofra duruyor. Makinada camasirlar yikandi serilmek icin bekliyor. Kocam maca gitti. Yarin oglene kadar temizlikci gelecek, ev kalk gidelim diyor, onden evi toparlamam lazim... Ben azicik yogunumda ondan giremiyorum.. Add la tanismayi cook isterdim ya.. Face acmak icin kocama baski yapiyorum ama baskilar onu yildirmiyor.... :) burcagim... Yarin bulusma saatini uce mi ceksek? Yetisemem diye korkuyorum.

olur cnm bnm,3 yapalım.. sen de rahat rahat işine bak.. bnm ev de öle valla koltugun kenarındakı tozları gördum demın bıldiğin görmezden geldim temızlıkçı olayını da oturtamadım zaten butun işler yıne eşimle bana bakıyor bu arada yarın ben sana tabletten yanı feysten addi,vaveylayı,kaganın annesını,selermi,bıtufulu kısacası bende eklı tüm kk hatunlarını göstericiim,hiç merak etme sen

Yasasin... :)) valla super olacak.. İnsallah bi aksilik olmaz, cok mutluyum. bulusacagimiz icin... :)) kocama aksam soyledim. İstersen gel, gelmezsen kendim giderim dedim. Gelirim dedi. :)

noluyor lan hem dedikodu yap add ile hem resim göster sıkarım topuklarına sana bir soru soracaktım soruyu unuttum iyi mi
hadi bakam yarım buluşun tanışın kaynaşın ruza yı görünce vaveylanın selamı war de ayrıca :86:

Yasasin... :)) valla super olacak.. İnsallah bi aksilik olmaz, cok mutluyum. bulusacagimiz icin... :)) kocama aksam soyledim. İstersen gel, gelmezsen kendim giderim dedim. Gelirim dedi. :)

ben de birazdan balkona çıkacam çok mutluyum kahve içecem kaç ay aradan sonra eşimi zorla yine maça götürdü yüzsüz adamlar yaa
purçaklan buluşunca vaveylanın selamı war de gözlerinden öp he mi :86:

Soylerim vaveecimm...sen de gelsene, bulusalim, sevgi yumagi olalim... :))
Burcak senin bebisin adi neydi?

dedikodu baldan tatlıdır yapılmadan olur mu yahu söylerım selamını başım üstüne annem adresımı bılıosun ya burdayım ya ordayım ıstedgn yerden soruver hatırlayınca

bnmkı de batak oynamaya gıttı işyerındekılerle.. bizim bıdığı pışpışlanmaktan başka bişi yapmiciim bu gece tatıl ılan ettım kendıme

benmkı de bnı senin yanına bırakıp takılcaktı orda burda özel şoförüm beşirim benm

2 hafta sonra istanbuldayim insallah. ozledim

benimki de ayni durumda. cok feci agliyor. niye acaba :44:

:))))))))))) bu yoruma çok güldüm ya... bu arada ben de add yi çok sevdim.ruzaaa seni de sevdim...

Son düzenleme:

ruzacım cvp için sağol... sorularım var evet ama burayı meşgul etmiyim.sana özelden sorarım.

Noooluyo len fik fik masallah neseler yerinde.. Ben bi sure giremicem buraya su tukenmislik sendromundan cikiyim gelirim

Saka maka bitek sagim yaparken bakabiliyorum vaktim olmuyo cunku..pekte keyfim yok acikcasi bugunlerde..

Bu arada kimse artislik yapmasin istanbullular cogunlukta bi bulusuruk pir bulusuruk 3-4 kisi ama olsun

Repuu sen hangi ilceye geliyon olmadi bizde yapalim bi bulusma bidaha nerde bulcaz seni..ferda add falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…