2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
noluyor lan depresif hatunlar: ) sakin olun bakam hersey mukemmel olmak zorunda degil, isler aksasa da hayat deevam edecek. Ev isleri cocuk bakimi calisinca daha bir zor oluyor.
ruza yuru be anam kocaya resti cektin demek.
Add nerdesin ula gel de senlendir surayi.
isim gucum war oglan 5 dk uyudu uyandi salliyorum derin dalsin diye pörtlek pörtlek bakiyor yine. ilk uykusunda hic boyle yapmazdi. ah ulan ilk 6 ay ne rahattim ozellikle geceleri. simdi saanki baska bebek buyutuyorum

slm kızlar..şu moda olan 6. hastalığı bizde geçirdik sonunda..çok zorluydu..hasta olan tüm bebişlere şifalar diliyorum..

Çok geçmiş olsun canım.

Ben şu an 60-61 arası gidip geliyorum, 56-57'ye insem fena olmayacak ama hem yemeyince güçten çok düşüyorum, hem de asıl sorunum artık tenimin lastik gibi uzaması Sanki hamilelik derisi nasıl genişlediyse öyle duruyor gibi geliyor sıkılaşmam lazım, o zaman fazlalık da gider diye düşünüyorum. Yatarak yapılanlar hariç işyerinde kapımı kilitleyem de yapam mı acep :44:

Bu arada bizimki de gece fenaydı, babayı salona attık zaten, çift kişilik yatakta oğluşumla uyuduk, oraya dön buraya dön arada mızmız, sabahı zor ettik. Yatırdıktan sonra yanından hiç kalkamadım.

Ruzaaaa öpüyorum oğluşunu, onu bir başka seviyorum nedense

valla resti çektim de takan kim.. kendi kendimi yeyip bitiriyorum..

canım benim.. ben de seninkini benimkine benzetiyorum hep. ben de onu çok seviyorum. gıdışından kokulu kokulu öpüyorum...

Bak bu da benimkinin Çaki hali :

Eki Görüntüle 802077

benim oglumda ayni boyle yapiyor burnunu kiviriyor hizli hizli nefes aliyor biz guldukce daha cok yapiyorbide hastami olsun deyince oksuruyor hemen bu aralar cok huysuz ne gece ne gunduz bi rahat vermiyor surekli kucakta durmak istiyor bebiste 5 aylik olduk biraz zorlanmaya basladim galiba

Allah yardımcın olsun canım... zorlanman çok normal. seni düşünüyorum hep, acaba napıyor diye. dualarımdasın...

Allah yardımcın olsun canım... zorlanman çok normal. seni düşünüyorum hep, acaba napıyor diye. dualarımdasın...

ALLAH razi olsun canimvalla ne yapayim iste kimsemde yok burda o yuzden nazlanamiyorumda ama rabbim kolayligini veriyor yine cok iyiyim bazen unutuyorum hamile oldugumu gobegimde cok cikmadi drda kiz galiba dedi cok sevindim

Ruzacım gercekten akşamları hiç Halim kalmıyor birde hiç dinlenemiyorum haftasonları daha çok yoruluyorum eşim yardım etmeye çalışıyor ama yine de herşey ben de
offf çocuğu babasına bırakıp hamama gidesim var bir kese köpük yaptırdımmı biraz olsun kendime gelirim
Bak bu da benimkinin Çaki hali :

Eki Görüntüle 802077
Maşallah çok çok sevimli
surata bak ne güzel yakalamıssınız :)
hoşgeldin canım nerelerdeydin

anladım.teşekkür ederim

geçmiş olsun.... sana birşey sormak istiyorum... senin çalıştığın okul devlet mi özel mi? anaokulu mezunlarının özel kreşlerde iş bulması kolay mıdır?hani kpss atanamama durumunda ne yapabilirler?

ne yapıyonuz gençler ;

valla ben çok yogunum yavvv kızım kreş evraklarıyla ugraştım ,dün bakırköye geçtim çocukluk arkadaşlarımla daha dogrusu kankalarımla buluştum sohbet muhabbet geyik ve tabiki de alışveriş yaptık çok güzeldi kızımda dün gündüz paso uyudu annesine izin verdi yani

valla durum bende tersi depreyon bana girmiş vaziyette dermişiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm

ferdaaaa yerim o kıvrık burnunu ogluşunun şebek kılıklııııı şeker şey

ocakta pırasa yemegim var anacım ben gider yok kız burdayım korkmayın gitmem biyereeeeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…