2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
becerikli hanımlar kış hazırlığı yapıyor.benim bebiş yemek zor yaptırıyor bana ya... % 100 garantili turşu tarifiniz var mı acaba?kesin tutan yani.

ya aynen gece sorunlu oluyor sabah gözünü açar açmaz nerde o gece uyumayan ağlayan çocuk diyorum.. ama biz de hala diş ucu bilem yok hayırlı olsun dişleriniz demiş miydim

Burcak86 dişiniz hayırlı olsun

reputable evdeki koku sorununu halledebildin mi???
teşşkurler efendım şu dişlerı bole tam görünsün de sırıtırken fotografını cekıcem farenın çok sevıorum böle sadece ön incilerı görünen bebek fotograflarını,görünsnn dişlerrrr

yürüü be eylem sevcan çok kararlı gördüm bacım senı desteklıorum

canım kağanın ilk dişini hiç farketmedik diyebilirim ama şimdi ishal,gece çok uyanıyor ve
yemek yemiyor

diş çıkması dewam ediyor ya ondandır.. bizimkinin diş yerine baktım kızarıklık yok hala..

face e naptın sen dondurdun mu

yaa evet bana fikir ver
arkadaşlarıma benden sapur supur mesaj gidiyormuş 2 gündür sana da geldi mi
aradı bir kaçı dün şaşırdım ben de dondurdum kesin bir çözüm bulana kadar
yada açar bir bakar tekrar dondururum diye düşünüyorum

ben de yanımda alıyorum sorun yok emiyor uykuya dalıyor sonra yine uyanıyor

benim ki de hareketli öyle, çevreye ilgileri arttı normal, daha da artacak özellikle 1-2 yaş arası.. oğlum koşu bandına trmanıp oturmuş dün ne bulsa çekiyor dün yaptığım konserveler yerde tepsideydi elini tam attı yakaladım bir devirse kırılacak çoğu off off bir de çekmece karıştırma dönemi war o zaman daha beterrrr.. oğlum şimdi bile alttaki çekmeceyi açıyor tutunup ayağa kalkıyor

vavee sen aktif görünmeden nasıl giriyorsun kaçakkkk....
öğret helee bacına

hadi canımmmm şifreni değiştir canım. zor şifre olsun. hesabı biri kullanıyor demek ki benim hesaba da ankara manisa istanbul civarından erişim sağlanmaya çalışılmıştı 2 ay önce falan. uyarı olarak mailime geldi. milletin işi gücü yok

bu arada ben 66 kiloyum ve boyumda 160
6 kilo versem bişeye benzicem inşallah
ama ilk önce 5 kilo yeterli benim için
hadi bakalım hayırlısı

canım benide yaz 1.72 kilo 64 bu arada ben kaçırdımmı liste falan mı vereceksin ben özelden msj alamıyorum nasıl açıcam onu yardım..................

kağanın dişi çıkmadan kızarmadı ki
:44:sabah bi baktım patlamış

ne biliim kızımın ki önce kızardı sonra dişi çıktı az huysuzluğu olmuştu.. çıkarma esnasında da çok ağlamıştır sadüce. bir anda oldu bittiydi ya bu erkek milleti bebekken de tuhaf anacım

ben de pazartsi basladim diyete cok iyi gidiyodu ama su an acayip abur cubur yemek istiyorum. 1 bardak sut iciyim dedim ben de

1.65 - 67 kiloyum hedef oglumun dogum gununde 57 olmak

egzersiz cdsi aldim ama baslayamadim hala. bir de bu aksam kutlama var restorana gidecegiz :18: gunduz az yiyip dengelemem lazim

ben de varim ama karardan donenin kasigi kirilsin mi

canım benide yaz 1.72 kilo 64 bu arada ben kaçırdımmı liste falan mı vereceksin ben özelden msj alamıyorum nasıl açıcam onu yardım..................

buldum forum ayarlarım- profil ayarlarım- seçenekleri düzenleye girip özel mesaj ayarlarını açık yapcen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…