2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ayy cok mutevazi bir insanim. Huyum kurusun. Ben yatiyorum artik. Elim telefona yapisti. Kocam kiziyor. Gerci benim kocam bir numara. Kizmaz bana da.... Neysee... Hadi iyi geceler..

Yok burcak sabah ver daha iyi ac verki iyice emilsin bizdigimin vucudunda yerim o tatliyi ben:))

Ruza kiz bursa soguktur biz pikeyi kaldirdik valla soguk gece..zaten hala gribük ailecek..

Kizlar milli macimi izliyonuz nabiyonuz neyse gidem islerimi yapamda, sagim yaparkene gelirim cok muhabbet etmeyin bensiz

Kizzz... Ne yorgani bu sicakta... İncecik pikeyle yatiyorum ben... Hem sen git de kendi yorganinin altina bak... Bakalim ne var orda.... :)

soguk laaa ist.bul sogukkkkk

bakamıyom yorganın altına korkuyommmmmmmmmmmmmmm göreceklerimden ruzaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ruza kiz bursa soguktur biz pikeyi kaldirdik valla soguk gece..zaten hala gribük ailecek..

Kizlar milli macimi izliyonuz nabiyonuz neyse gidem islerimi yapamda, sagim yaparkene gelirim cok muhabbet etmeyin bensiz

yok be ya ben dizi izliyodum ama kocam tvye el koydu maç izliyooo bende bi burda bi facede takılıyommmmmm

yok be ya ben dizi izliyodum ama kocam tvye el koydu maç izliyooo bende bi burda bi facede takılıyommmmmm [/QUOTE]
ben de seksenleri izliycektim ama kocam maç için tv başına oturdu. bu arada ızliyo musunuz bilmem de 80lerde oynayan oyuncular dizideki çalan o dönemin şarkılarını kendileri seslendirmişler çokta güzel olmuş..

yok be ya ben dizi izliyodum ama kocam tvye el koydu maç izliyooo bende bi burda bi facede takılıyommmmmm
ben de seksenleri izliycektim ama kocam maç için tv başına oturdu. bu arada ızliyo musunuz bilmem de 80lerde oynayan oyuncular dizideki çalan o dönemin şarkılarını kendileri seslendirmişler çokta güzel olmuş..[/QUOTE]

ben güneşi beklerkene bakıyodum ammaaaaaaaaa bakamadım şu maç yüüzünden annemim bi lafı bu maçla ilgili biraz argoo burda yazamayacagım kadar

ben güneşi beklerkene bakıyodum ammaaaaaaaaa bakamadım şu maç yüüzünden annemim bi lafı bu maçla ilgili biraz argoo burda yazamayacagım kadar [/QUOTE]
laf cambazlığının kaynağını bulduk anasının kızısın anlaşılan neymiş de biz de bilelim

napıyonuz ule :99: :99:

oğlum yattıktan yarım saate 20 dk kadar arayla kalktı 3 kez. ne derdi war bilemedim.. ek gıdaya geçtiğimizden beri böyle oluyor bununla mı bağlantı kurmalıyım uzmanlar ne der acaba :86: diş diyorum ne zamadır hatta doktor bile yakın dedi ama hala yookk.. gündüz çok gazlı oluyor sancı mı oluyor acaba deycem ama kocaman adam oldu artık yaww çıkartıyor da pırtt pırtt

neyse selam ederim gözlerinizden öperim ew hala domates kokuyorrrr...

ruza ne demek yollarım adres please.. add ne zaman yaptın gı domatesi bana da yardım eden olaydı pek iyi olurdu..

pazar günü yaptıydık bacımlan kele ben 6 kavanoz yaptım biterse bacımdan otlanacam

ayy bi saat olmuş oku oku bitiremedim he
ne çok yazmışsınız ben yokken
benim yavruluk da erkek kızlar ruza sormuşsun canım da onunçün şeyettiydim
ben sütlü gıdalardan 1saat önce verilecek ve verdikten 1saat sonra sütlü gıdalar verilecek diye biliyorum kızlar kan damlasını ve 2dmla dedi günde bize hemşire :44:
bende taze fasılla barbınya koduydum çok fazla değil az bişicik =)
öle işte bi arkada dolaba akmış bişilerden bahsetti de sirkeli suyla silebilirsin şekerim
ortaya karışık bi cevap

İyi geceler kizlar.bende guldugunuz seyi anladim sanki tabi dogru anladiysam.
Bende 10 sise menemen,4 sise aci sos,4 kilo kirmizi biber, 4er kilo d.biber, patlican kurutmalik,3 kilo taze fasulye kurutmalik.dondurucuya atamiyorum.maglum onumuz bayram etlere yer kalsin diye.devami gelecek..ilk defa domates kurutmayi deniyorum.tabi ben bu islemlerin cogunu gece kizim uyuduktan sonra yapiyorum.

bnm herseyı kayınvalıdemle görümcem halledıyor,domatesti patlıcandı,herseyı konservelıyorlar,sonra kocaman bir kazanda bahcede pişiriyor hatta.. salça filan da yapıolar onlar,bole yaglık kırmızıbıberle domatesden fılan.. gecen yıl hamıleydım elleştirmediler,bu yıl da minik fareden dolayı karıştırmadılar,artık seneye ben de yardım ederım onlara
bizim zeytınyagı da toplanan zeytınlerımızden yetmezse alınıp eklenen zeytınlerden sıkılıyor, ben sadece kilere gidip alıorum.. buzlukta miss gb bezelyeler vardı hatta bı ay oncesınden koymuşlardı,ama bız kocamla elektriği kapatarak yalan ettık,ziyankarız bildiğin
kadın ne dese haklı da allahtan bişe demiyor

Yok burcak sabah ver daha iyi ac verki iyice emilsin bizdigimin vucudunda yerim o tatliyi ben:))

veriim de ye teyzesi böle bacaklarından bacaklarından ye butlarından
öyle yapam madem ben de,sabahları verıım minik fareye çok sinirlenıyor demir ilacını verdiğimde eskıden sadece anne sütü alırken demir ilacı tatlı gb gelıodu heral garıbana tek bı damlasını bıle ziyan etmıodu şimdi ek gıdaya gectıgımızden berı öğrendı tabı asıl güzel şeyleri yüzüne bile bakmıo velet demir ilacını bile hüpletince pisboğaz olcek bu kız sanırsam dıodum ama damak tadı gelişmeye başladı sanırsam

Herkese günaydın
Huzurlu mutlu süper bir gün bizi bekliyor:)))
ben de dün buzluğa taze fasulye, sigara böreği ve buraların kokulu üzümü var ondan attım oğlan uyuduktan sonra yaptım ama paşam 12 ye kadar en az 5 kere uyanmıştır ben de tabi çok geç yattım şimdi işiteyim iyiki bugün diğer günlere göre rahat Eve gidene kadar biraz dinlenmiş olurum

Necip Fazıl Kısakürek
hani böyle cocuk yaşta kızları koca koca pis adamlarla evlendiriyorlar ya, hani böyle bu kadar sapık ve vicdanlari parayla alınıp satılan güya insanlar var ya bir de bu kız çocukları ilk gece yaşlarının küçüklüğünden dolayı ölüyorlar ya heh ışte ben o insanlara ne kadar beddua etsem az. o varlıklara beddua bile az. beyni ile uçkuru yer değiştiren zavallılar asılsa bile az..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…