2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selerm koku epey azaldi, salonda yattik diger her yerin camini kapisi actim cereyan yapsin diye.

gavurun memleketinde kombiyi nisan sonuna kadar actik, eylulun e siyle tekrar acilisi yaptik.

yemek cogunlukla yapiyorum, yapamadigim oluyor oglan hastaysa huysuzsa ama daha buyuk sorunum daginiklik ve temizlik. zaten hic bir zaman titiz degildim ama simdi hic yapmadigim kadar cabaliyorum, yine de yetisemiyorum :KK5:
1 gunde abartisiz 24 saatte ya, mutfaga dag gibi bulasik cikiyor. 3 kisiyiz topu topu :44:

ben gidicem az form bisküvi falan alıcam
(şimdi o çözüm değil diyenleriniz olacak
ama hayır o vesileyle ben kendimi sıkıyorum o beni yola getiriyor
piskolojik amaçla yiyorum yani)
yoksa hem her akşam normal bisküvi çikolata baklava yiyoruz eşimle çay keyfini
o biçim yapıyoruz onu yapmamış olucam hemde akşama
bisküviyi form yiyorum bari sabahta dikkat ediyim rejimime
devam edeyim gereksiz hiç bişey yemeyim yemeğimide az yiyim diyerek kendimi bu yola tam sokucam
az hazırlık yapacam işte yani sanada pazartesiye kadar müddet tam olarak hazır ol
veya benimle başlamak isteyen herkese müddet veriyorum
maddi manevi kafanızı hazır hale getirin pazartesi bekliyorum
bana yazın hep birlikte ilk hedef 5 kilo 5 ayda verecez
her ay 1 kilo vercez çünkü daha fazlası hem bebişlerin sütüne zarar
hemde tekrar verdiğimiz kiloları geri almamızı sağlar
o yüzden bir girecez tam girecez
haftada 1 de sevdiğimiz bir yemeği tam doyana kadar sınırsız yemek var
onun haricinde yapılan kaçamaklar bir bir yazılacak
size egzersiz yöntemleride söyleyecem hem sütünüzü etkilemeyecek hatta artışına sebep olacak hemde kilo vermenize yardım edecek çok aktif olmayan ve göbeğinizle kalçanızın öncelikle erimesine yardım edecek yöntemler olacak
başlamak isteyenler pazartesiye kadar bana özelimden mesaj yollayarak boyunuzu ve kilonuzu yazın bende kayıt altına alayım isterseniz yayınlarım istemezseniz o sadece bende gizli kalır sizin bileceğiniz bir durum sizi takip edebilmem açısından bu gerekli
hadin bakalım çok öpüyorummmmmmm
benim daha çok vermem lazım boy 1.58 kilo 75 20 kilo vermem lazım
bir de nasıl bir diyet liste falan olacak mı

ben de yanımda alıyorum sorun yok emiyor uykuya dalıyor sonra yine uyanıyor :KK14:

benim ki de hareketli öyle, çevreye ilgileri arttı normal, daha da artacak özellikle 1-2 yaş arası.. oğlum koşu bandına trmanıp oturmuş dün :KK53: ne bulsa çekiyor dün yaptığım konserveler yerde tepsideydi elini tam attı yakaladım bir devirse kırılacak çoğu :KK4: off off bir de çekmece karıştırma dönemi war o zaman daha beterrrr.. oğlum şimdi bile alttaki çekmeceyi açıyor tutunup ayağa kalkıyor

içimi rahatlattın ya ben acaba benimki mi çok yaramaz diye düşünmeye başlamıştım birazda olsa korkularım geçti sanki hep gözü yaramazlıkta buram buram yaramazlık kokuyor diyorum ve tuttuğu her şeyi o kadar sıkı tutuyor ki bırakmıyor ama sanırım hepsi bu ayda öyle başım da saç bırakmadı çekmekten :)))

benim daha çok vermem lazım boy 1.58 kilo 75 20 kilo vermem lazım
bir de nasıl bir diyet liste falan olacak mı

ben kalorilik diyet yapiyorum. 1.gun 2200, 2.gun 2100, 3. 2000 4.5.6.7. gun 1900
2.hafta 1800, 3. hafta 1700, 4. hafta ve sonrasi 1600 devam edicem insallah :KK53:
bir de yarim saat gunluk egzersiz (insanity:KK52:)

reputable canım alıntılayıp cevap yazmamışım
kokunun azalmasına sevindim
aynen canım dağ gibi bulaşık oluyor bende anlamıyorum evin her yerinden oyuncak çıkıyor ev dağılıyor ancak onları topluyorum

içimi rahatlattın ya ben acaba benimki mi çok yaramaz diye düşünmeye başlamıştım birazda olsa korkularım geçti sanki hep gözü yaramazlıkta buram buram yaramazlık kokuyor diyorum ve tuttuğu her şeyi o kadar sıkı tutuyor ki bırakmıyor ama sanırım hepsi bu ayda öyle başım da saç bırakmadı çekmekten :)))

hareketli bebek iyidir, sağlıklıdır demektir candır bee :KK1:

ben kalorilik diyet yapiyorum. 1.gun 2200, 2.gun 2100, 3. 2000 4.5.6.7. gun 1900
2.hafta 1800, 3. hafta 1700, 4. hafta ve sonrasi 1600 devam edicem insallah :KK53:
bir de yarim saat gunluk egzersiz (insanity:KK52:)
cd sini bulabilirsem bende alayım ben de plates seti almıştım bir ara hevesle 1-2 gün yaptım ama işim ancak oğlanı uyutabilince bitiyor o zamanda pestilim çıktığından yapamıyorum

canım benide yaz 1.72 kilo 64 bu arada ben kaçırdımmı liste falan mı vereceksin ben özelden msj alamıyorum nasıl açıcam onu yardım..................

o konu hakkında hiç bilgim yok canım
liste yapıcam
listeye eklicem daha yeni başladım
pazarteside tam diyete başlıcaz

Kağan1: 177-70 olması gereken 65 (6 kilo vermek istiyom demişsin ama öncelikle hedef aynı olsun diye sanada 5 yazdım)

asyaasya: 172- 64 olması gereken 59

eylemsevcan: 160- 66 kilo olması gereken 61

kilo verdikçe yanlarına not düşcem şu kadar verdi diye öncelikle herkese
5 kilo verdirmeye çalışcam inşallah
katılmak isteyenler özelden mesaj atsın
çünkü göremeyebilirim o yüzden

Son düzenleme:
Kağan1: 177-70 olması gereken 65 (6 kilo vermek istiyom demişsin ama öncelikle hedef aynı olsun diye sanada 5 yazdım)

kilo verdikçe yanlarına not düşcem şu kadar verdi diye öncelikle herkese
5 kilo verdirmeye çalışcam inşallah
katılmak isteyenler özelden mesaj atsın
çünkü göremeyebilirim o yüzden
buraya yazmıştım görmedin sanırım özelden de mesaj atamıyorum mesaj kutun dolmuş
boy 1.58 kilo 75

selerm: 158- 75 kilo olması gereken 70

pazartesiye kadar yemem gereken yemekler
1-manisa kebabı(bu akşam)
2-döner 1,5 porsiyon
3-etli pide
4-her akşam dondurma
5-tramisu
6-baklavaa
:KK52::KK52::KK52::KK52:

Herkese selam benim tatilim biraz uzadı eşim ve ben ayrı takılıyoruz.3.dişimizde patladı fakat bir ara boğazları çok kızardığından antibiyotik verdi doktor ve poposunda inanılmaz bir pişik var çok huysuzlanıyordu her yöntemi deniyorum kaçgündür yavaş yavaş geçiyor.Kışlık diyince aklıma buzluğuma attığım şeyler geliyor biz yokken evde şartel kapanmış ve herşey kurtlanmış ev leş gibi kokmuş eşim günlerdir onunla uğraşıyor.Tabi dolap tam takır 1 tane bile birşey bırakmamış herşeyi çöpe atmış.O kokuyu nasıl giderebiliriz dolaptaki

Herkese selam benim tatilim biraz uzadı eşim ve ben ayrı takılıyoruz.3.dişimizde patladı fakat bir ara boğazları çok kızardığından antibiyotik verdi doktor ve poposunda inanılmaz bir pişik var çok huysuzlanıyordu her yöntemi deniyorum kaçgündür yavaş yavaş geçiyor.Kışlık diyince aklıma buzluğuma attığım şeyler geliyor biz yokken evde şartel kapanmış ve herşey kurtlanmış ev leş gibi kokmuş eşim günlerdir onunla uğraşıyor.Tabi dolap tam takır 1 tane bile birşey bırakmamış herşeyi çöpe atmış.O kokuyu nasıl giderebiliriz dolaptaki

http://www.kadinlarkulubu.com/derdim-var/646859-mutfagim-cesed-kokuyor.html

gecenlerde biri bdvye acti. bayagi bi tavsiye gelmis bak istersen

kizlaaaaar bi deyin bana ya, dis cikartirken gece nasildi bebeler? Kizimda hic anlamadim dis ciktigini. oglumun dis mi sebebi anlayamiyorum. Sık uyanıyor agliyor. neredeyse sabaha kadar ayagimda uyuyor. topuklarimda kesin bir sorun olusacak ilerde :KK14:

Canım bizim gündüz sıkıntı yapmıyor pek ama iki gün gece sabaha kadar sürekli mızmızdı. Şu an iyi.

Ben herzaman yemekte yapamıyom oğlanınkini aksatmıyorum hep yapıyorum diye eşim geçen akşam bizde ek gıdaya geçsekte bizede yemek yapsan diyo:)))

Çok güldüm yaaa :KK52::KK52::KK52:

pazartesiye kadar yemem gereken yemekler
1-manisa kebabı(bu akşam)
2-döner 1,5 porsiyon
3-etli pide
4-her akşam dondurma
5-tramisu
6-baklavaa
:KK52::KK52::KK52::KK52:

Ohhhhhhhhhh maşşallahhhhhhhhhh bacımmm afiyet olsunn. :KK56::KK56::KK56:

Canım benim oğlan da şimdiye kadar bir kere bile pişik olmamıştı, diş olayı başladığından beri pişik ve tamamen geçiremiyoruz bir türlü. En son bir eczacının kendi yaptığı kremden aldım, o biraz iyi geldi. Dolaptaki koku için bir kâseye karbonat koymak iyi geliyormuş.

bu çocuk neden uyumuyor yaaa 8 de uyanmıştı hala uyutamadım
delirmemek elde değillll
:KK52:

X