2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ben de suyunu katıyorum da etin kendisini de koyuyorsun değil mi?

köy tavuğu buluyomuşsun ne güzelll,o daha iyi..

ishal için pirinçte yedirilebilir.geçmiş olsun

bu da aklımda bulunsun sağolasın canım

kıymayı ben de dediğiniz gibi yapıp veriyim bari artık,balık da bollaşşsın balığın tadını alsın bebelerimiz. balık canım istedi ya

neye guldunuz tahmin ettigim sey mi acaba

oglum yemek yemeyi birakti bu arada. sadece emiyor, haliyle yetmiyor

kız burçak ben seni ekledim di nereye kayboldun?

bılemedım ben de bı baktım yoksun,dedım ekledı sora da benı beenmedı sildi sanırsam sonucta bı vaveyla dıılım
bacım kabul ettım tekrardan davetını ama simdi oldu sanırsam

günün olayları :

1. ülker' den çeneni kapat paketi geldi :86: içinde ne ararsan war çükülataalar gorfetleeer :86: bahsetmişimdir şikayet başvurusu ettiydim gofretten bişey çıkmıştı naylon gibi ama artık hiç önemli değil ben takmam öyle şeyleri afiyetlen yerim artık sözde numuneyi alacaklardı benim beklentim de sadece bu idi ne gereeeek wardı rica ederim

2. kışlık domates için 10 kg istedim eşimden gitmiş pazara 20 kg almış anam ağladı (hakikaten ağlıyor da hani ama domates için değil kardeşim içün görmemişin kardeşi gurbete gidince böyle oluyor işte hem görgüsüz hem eziğim
neyse domateslere kavanoz yetmedi dolaba atcam

tuğba napıyon gı anladın sen onu :86:

eh napam işte oğlana okuma yazma öğretiyom söktü sayılır
konserveyi+dolaplığı nasıl yaptın benim geçen sene iyi olmadıydı
öptüm seni can kuşşşş

bılemedım ben de bı baktım yoksun,dedım ekledı sora da benı beenmedı sildi sanırsam sonucta bı vaveyla dıılım
bacım kabul ettım tekrardan davetını ama simdi oldu sanırsam

deme öyleeee üzme beniiiiiniye beğenmeyim canım oğluma almayıcm yaa
güzel hatunsun güzelll

seviyom kızz sizi de ammma onu başka seviyommm

eh napam işte oğlana okuma yazma öğretiyom söktü sayılır
konserveyi+dolaplığı nasıl yaptın benim geçen sene iyi olmadıydı
öptüm seni can kuşşşş

ben her sene 100 kg civarı yapıyorum anlatayım :

domateslerin bir kısmını doğruyorum az pişirip (rengi az değişecek kadar) az tuz zeytinyağı ekleyip kavanoza doldurup kapağını sıkıca kapatıp ters çeviriyorum. bir kısmını da ince kıyılmış biberle pişiriyorum menemenlik yada sosluk oluyor.. dolaba da pişirmeden poşetliyorum. ama genelde konserve yapıyorum.. böyle artarsa dolaba atıyorum. dolaba kabuklu tümden de konulabilir ama benim yerim olmuyor.

huhuhu

bende domates yaptım kızlarrrrrrrrrrrr bacımlan beraber

ne yapanız ?

ben yimeklerimi yaptım kocişimi bekliyom gelsede yesek artık birbirimizi amaaaaaaaaaaaan yemekleri diycektimmmm

10 sn bir domates soyarım doğrarım yani bana 5 dk iş anam o senin beceriksizliğin

haha sizin dilinize düşülmesin valla çok pis ti'ye alıosunuz hatunu,az diilsiniz cidden

bişe sorcam belkı konuşulmuştur ama hatırlayamadım bu demir ilacının saati var mı? bn vermeme ragmen kızım kansız cıktı tahlılınde nerede yanlış yapıorum acaba

Kiz kagan hangi cocuga ogretiyon len bebeyemi:))
ya ispanak kavurdumda tuzsuz muzsuz bebege versem bisi olurmu soganlari kavurdumya o bakimdan..
Burcak sabahlari iyiymis vermek oyle yapiyorum sut yada kahvaltidan yarim saat kirkbes dk once veriyorum yani uyanir uyanmaz..yemeklerle beraber olmuyo cunku oyle yap sende..9-10 damla veriyorum HERGÜN..

Benimde konservelerimmm var 20 siseee..ama anam yapti ben ugrasamam

Son düzenleme:
Naber sekerler? Ben de bu demir damlasini arada unutuyorum ya.. İnsallah kansiz degildir yavrucum..

Vave gule gule ye sekerim. Bize de bir iki kavanoz gonderirsin artik.komsuda piser.....
Tugba kiz senin gibi marifetli hatun gormedim ben... Pardon gordum, unutmusum..

Ver gitsin bisey olmaz canim... Sen de gule gule ye.benim de annemle ablam yapti domateslerimi sagolsunlar.. Kurban bayraminda gidince alicam. İnsallahh..

Ayy... Vermene ragmen kansizsa korktum valla. Ben unutuyordum arada.bi tahlil yaptirayim 9. Ay asisinda.ben de sabahlari veriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…