2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
mama+meme gitti hep. hala da öyle. şu an saatler az çok belli.

aralık 21 bizim de. 7 ocak görünüyordu doğum, hep buraya bakıyordum ben de. sonra burada kaldım. ama eskilerden pek kimse kalmadı burada.

teşk canım cevap için bende başta giriyordum aylar oldu girmedim
bu arada maşaAllah oğluna çok tatlı =)

burçak avatarındaki gazetede ne yazıyor merak ettim...
Working with idiots can kill you.. isyerindekilere kafam bozulmustu da cnm o ara koymustum.. bi makaleye gore aptallarla calismak insani cok yoruyo ve rrken olduruo

Son düzenleme:
kızlar bu arada bende beğen butonunu görememiştim şimdi fark ettim yorumların üzerine gelince çıkıyo

Working with idiots can kill you.. isyerindekilere kafam bozulmustu da cnm o ara koymustum.. bi makaleye gore aptallarla calismak insani cok yoruyo ve rrken olduruo
Ah ne kadar dogru bi makaleymis o.... Yazanin ellerini opmek lazim.. :)

van da war da burada yok buradan karayolu mesafesi hem memlekete hem oraya uzun

kiloyu problem etme canım yaa.. senin yapın minyonsa yada eşinin normal yani..

sağol canım, ingilizce öğretmeni kardeşim.. güzel yerde uzak bee.. annem babam ilk kez uzak kalacaklar çok üzülüyorlar ben de onlara üzülüyorum işte

Evet bitufulcum.... Siz gidin face e bizi unutun.biz de bulusur face yapariz... hihhh.. telefondan smile yapamiyorum ama anladiniz siz onu...

Evet bitufulcum.... Siz gidin face e bizi unutun.biz de bulusur face yapariz... hihhh.. telefondan smile yapamiyorum ama anladiniz siz onu...

yaap hadi yaapsanaaa giden yok be ya, sosyal paylaşım alanları out kk in ne dedim ben :120: :120:

Son düzenleme:
oglanin corbasiyla yarinki yemegim ocakta. pisse de yatsam, gozlerim kapaniyor uykusuzluktan... hep sizin yuzunuzden... buraya yazcam diye yemek bu saate kaldi. oglanin corbasi bayagi karisik oldu yine.. soyleki;
parca et
patates
sogan
1 dis sarimsak
kirmizi biber
kabak
maydanoz
bulgur

yer mi ki acaba?

yer yaa niye yemesin. ben de dün yaptım karmakarışık çorba. parça et, patates, kabak, kereviz, havuç, soğan, sarımsak, yeşil biber, bulgur, pirinç daha ne olsun bugün de haşlanmış eti suyuyla tarhanaya attım blendırla ezdim.

ohh.. yarasin tosunuma... yesinler de buyusunler. bir de hic hasta olmasinlar ya... cok uzuluyorum hasta olunca.
kendimize de barbunya yaptim.en kolay yemek.hepsini cigden dogra koy suyu pissin oh ne guzel..cok mu tembel oldum ben acaba...

ohh.. yarasin tosunuma... yesinler de buyusunler. bir de hic hasta olmasinlar ya... cok uzuluyorum hasta olunca.
kendimize de barbunya yaptim.en kolay yemek.hepsini cigden dogra koy suyu pissin oh ne guzel..cok mu tembel oldum ben acaba...

ewet ya aman hasta olmasınlar ..

taze barbunya mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…