2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bende pek kullanmıyorum.aynen senın gibi sabahları mamasına pekmez koyuyorum.bende arada kaldım.

hayırlısı olsun vaveyla.

kızlar ben face kullanmıyorum.

ben de bu cewabına hayırlısı olsun diyorum öpüyorum

he bir de damlayı kullanın diyorum

Son düzenleme:

sağol canım bir havaalanı olaydı şurda pek iyi olurdu..

annemle konuştum nasıl ağlıyor, 27 yıl hiç ayrılmadı yanımdan çok zor gelecek diyor

Ne olduki burdakiler genelde boyle yediriyo vave ben haric:)..sadece sut miktari fazla cus 240 cc ne laa

Ne olduki burdakiler genelde boyle yediriyo vave ben haric:)..sadece sut miktari fazla cus 240 cc ne laa

meaşallahh herkes ne kadan da güzel yav kıskandım haaaaaaaaaaaa sizleri hatunlar veeeeeeeeeeee hepiniz manken gibisiniz maşallahhhh tüh tüh tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüühhhhhhhhhhhhhh tükürdüm yüzünüzeeeeeeeeeeeeeee

benim kızım o kadar yese fil gibim olur laaaaa nerdeeeeeeeeeeeeee o kadar çok ne yemek yer ne de mama

bende pek kullanmıyorum.aynen senın gibi sabahları mamasına pekmez koyuyorum.bende arada kaldım.

hayırlısı olsun vaveyla.

kızlar ben face kullanmıyorum.

laleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee geçmişi kirli olan face açmaz yavrummmmmmmmmmmmmmmmmm neden face yok de bakem ablana anlat dök içini ben füsun ablanızımmmmmmmmmmmmmmmmm her türlü cinsellik aktivite vs aklına ne gelirseeeeeeeeeeeee artıkınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Canim sıkılıyor

Şöyle bi düğün falan olsada gitsek oynasakk azicik

ruzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne yapan aşüfteeeeeeeeeeeee yavrum bende her yol var her yol düşünce dünyanı sınırlama her yol evde hizmetçiyim,mutfakta aşçıyım,sokakta hanımefendiyim,yatakta da ....................................... anladınız huhuhuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

bana gel yavrum giyelim dansöz kıyafetlerini açalım son ses müzigi ohhhhhhhhhhhhhhh döktürelim tey tey tey

Vallaha mi

Tamam geliyorum ama benim dansöz kiyafetim yok :18:

Nuri Alço gibi gazozuma uyku ilaci katarsin sen bide o tip var sende

=D aylardır geri kaldım sizlerden ya üzüldüm şimdi direk konulara laf atamıyorum

wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

oynayalım kuzum
benım oğlum dünden razı hemen baaslıo oynamaya eee nbrrr

Iyidir güzelim can sıkıntısı hat safhada add ben evine çağırdı gobek atcaz sense gel beraber oynayak

senden nbr kiz baslamis okula heralde hayirli olsin resmini gordum cok güzel mas.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…