2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
e herhalde 55 kilo hatunun nesini kiskanacak... ol benim gibi 70 kilo bak nasil kiskaniyor.. yemegin salcalisi sekerim.... cibik krakerim benim.... ya neden smile yok bu telefonlarda offf.... (

anlıyorum ben seni 2 doğumdan sonra bende kalça genişledi sanki :86:

he ayrıca hakikaten yemeğin salçalısı kadının kalçalısı azcık etli olmak lazım ne öle kuru kuru :120: benim 3 kilo eksiğim kupkuru oluyor

Son düzenleme:
hihh soyle... gelin buraya konusalim ne guzel.. kocacim face actirmiyor. kiskaniyor herhalde manken gibi fizigimi.....

Biz yine burda konuscaz bebito merak etme maksat gorek dedik ayni zamanda...

Menunde guzelmis seninki yer anam yer masallah..bende bugun yarim kase corba icirdim ama agzini elimle ikiye ayirarak yani zorla:)))

gayet guzelsin canimm...masallah sana. ben de balina kivaminda biseyim iste...
saka bi yana spora baslayacagim ins. az kaldi bekleyin beni... azzz sonra.... yani bi bes alti ay sonra. ...

Genis kalca gormemissin gormek istiyosan avatarindaki karinin kalcasina bak 150 cm:)) ya ben seni birine benzetcem cikaramiyorum kime benzetiyolar seni varmi biri?

Ferda, gokceninannesi, delikizz nerelerdesiniz???

Repu napti acaba oglan nasil oldu dustumu atesi..

Biz yine burda konuscaz bebito merak etme maksat gorek dedik ayni zamanda...

Menunde guzelmis seninki yer anam yer masallah..bende bugun yarim kase corba icirdim ama agzini elimle ikiye ayirarak yani zorla:)))

kizz birak cocugun agzinii gunah anam gunah... sabi subyan... :))
aferin yarin bi kaseye cikar onu.tebrik ederim arkadasim.. benim oglanla bugun kapida oturduk. yani isten gelirken durdurdular illa dur biraz sevelim oglunu diye.o ara alt komsu geldi yeni tasinmis. bir yasinda oglu varmis. benimkini gordu ne kadarlik dedi.8 aylik deyince sok oldu.benimkinden geliskin duruyor dedi.bekleyin getireyim dedi.getirdi cocugu.gayet iyi gelisimi.boyu falan upuzun.ama anne kilo takintili herhalde.gozu hep benim oglanda.ne yediriyorsun, mama ne aliyorsun,emdi mi... resmen bebekligimize kadar indi.oglusuma nazar etcekti cadi... Ben ozellikle kilo alsin diye ugrasmiyorum ki.oglum istahli napiyim yani...bi daha bi yasinda dicem.

Genis kalca gormemissin gormek istiyosan avatarindaki karinin kalcasina bak 150 cm:)) ya ben seni birine benzetcem cikaramiyorum kime benzetiyolar seni varmi biri?

abarttınn adriana lima gibi hatunsun işte :)

benzetmezlar mi :86: birbiri ile alakasız 10 dan fazla kişiye benzetirler beni bak şimdi benzerliklere naz elmaz, nugül yeşilçay, çağla şikel, ebru destan, kibariyenin annesi hangisi

Haklisin valla napiyim zorla veriyorum kendiliginden alicagi yok yoksa( oyle de arkadasim bosver 10 aylik de:)) bizim milletimiz cok sever kiyas yapmayi:)

iştahlı deyip durma kız sen nazar etcen yada ettircen. maaşallah ben hiç bahsetmiyorum bak

Bebis senin avatardaki kadinin kalcasi icin demistim:) evet biraz ebru destan ama degil dur ben cikarcam:)

http://www.kadinlarkulubu.com/borekler/643605-enfes-borekler.html

cakma kol boregı ıle destegınızı bekliyorum kızlar

tam bebeklı kadın boregı
oyumu kullandım canım ellerine sağlık

Selerm doktora goturcwktin tahlil falan diyodun yalnis hatirlamiyosam ne oldu?
canım gittim tahliller iyi birtek ekoyu yapacak olan izindeydi gelmesini bekliyorum ondada birsey çıkmazsa sorunu kendimde bulucam

van da war da burada yok buradan karayolu mesafesi hem memlekete hem oraya uzun

kiloyu problem etme canım yaa.. senin yapın minyonsa yada eşinin normal yani..
Yanlış anlamışım yaa
canım benim boyum kısa ama iştahımda kilomda gereğinden fazla eşim çok yemek seçer ergenliğinde 3 öğün sadece patates yemiş(( halada hamurişi dışında pek bişey yemez galiba babasına çekti(((

ben kan damlası kullanmıyorum sizler kullanıyor musunuz bacılar
sabahları pekmez veriyorum ama kullansam mı ki kafam çok karışık kan damlasıyla ilgili:44:

Ben de kullanmıyorum canım. Hepsinin içinde paraben olduğundan istemiyorum kullanmayı. 9. ayda tahlil var nasıl olsa, o zaman artık mecbur kalırsak veririz.

Bende vermiyorum canim benim Ogluma alerji yapiyor çünkü pekmez veriyorum sabahları 1tatli kaşığı. .

Devit-3 kullaniyoruz halaa hiz kullaniyomusunuz sizde devit?
Devit bir yaşına kadar gerekli canım. Onun da içinde BHA var ama yapacak bir şey yok maalesef. Ya da Amerika'dan doğal içerikli olanlardan getirtmek lazım, onun da astarı yüzünü bayaaaaa geçiyor

kızzz beni de eklennnn
addd ruza ferda şekerim lale adınızı bilsem arar bulur eklerim
hele mesaj yollan da ekleyem resimlerimize bakarıkk

Hayatım bende de yok yaa. Olmazsa sizin için alırım bir hesap.

Yer yer ohh annesi daha ne olsun. Özellikle parça et, sarımsak ve kırmızı biber kombinasyonu ağzımı sulandırdı Valla enteresan karışımlar yapar olduk, ben de bugün tavuk, brokoli, bezelye, soğan, kabak karıştırıp yaptım.

Selerm sutu falandami icmiyo? Bak bizde daha gecmedik ek gidaya 2 gundur zorla veriyorum gunluk 500-600 cc sut iciyor o kadar..kilosu normal bu ay 400 gr almis..emziriyosan sutun olmayabilir yada gercekten irsi kendine yuklenme fazla..

Selerm sutu falandami icmiyo? Bak bizde daha gecmedik ek gidaya 2 gundur zorla veriyorum gunluk 500-600 cc sut iciyor o kadar..kilosu normal bu ay 400 gr almis..emziriyosan sutun olmayabilir yada gercekten irsi kendine yuklenme fazla..

400 gr diyorsun maaşallah.. ya benim oğlan 5. aydan beri 700 gr aldı besliyorum da niye almıyor kii. emekliyor hareketli ama sizinkiler de öyledir. klasik karşılaştırma yaptım sanki doktora sordum büyüme belirtisi yok diye gelişimi çok iyi diyor sürekli. esk deki doktorlar da öle dedi. boyu uzasa bari

Ferda, gokceninannesi, delikizz nerelerdesiniz???

Repu napti acaba oglan nasil oldu dustumu atesi..

Aman beaa bi ton yazmıştım, bizimki uyandı ona baktım filan, sonra sayfa kendini mi yeniledi ne olduysa yazdıklarım gitmiş :44: Şu internet ne kadar vakit yiyo yaa sözde hemen sayfaya bakıp çıkacaktım bir saat oldu, daha kıyafet çanta hazırlıycam yarın işe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…