2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Iyidir güzelim can sıkıntısı hat safhada add ben evine çağırdı gobek atcaz sense gel beraber oynayak :21:

senden nbr kiz baslamis okula heralde hayirli olsin resmini gordum cok güzel mas.:nazar:

aman geleyim valla cok neselıyım he öğretmenden elektrık aldım

teşekkür ederız teyzesı dun el kadar bebeydı

Len add seni ekledigime pisman oldum hee simdi gordukce burdaki manyakliklarin gelcek aklima:))))))

sağol canım, Van-erciş oldu 22. tercih 26 ya kalmadan atandı.. hayırlı olur inşallah :KK59:
hayırlısı olsun

Vaveyla bn bilemdm feyste grup mu actnz yoksam birbirnzi mi eklionuz bni d ekleyn anacm bnm basim kel mi bacm :KK66:

huhuhuhuhu faceden ekleşiyozzzzzzzzzzzzzzzzzzz ve sevişiyıozzzzzzzzzzzzzzzzzz var mı katlan katılmak isteyen zilliiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Ben de katılmak istiyor özelden mesajım atıcam
sağol canım :KK43: bir havaalanı olaydı şurda pek iyi olurdu.. :KK43:

annemle konuştum nasıl ağlıyor, 27 yıl hiç ayrılmadı yanımdan çok zor gelecek diyor :KK5: :KK5:
vanda hava alanı var galiba
Ne kadar orda kalması gerekecek

Beslenme - Bebelac.com.tr 6-9 aylık beslenmeye bakar mısınız :KK53: :KK53: :KK53:
benimki çeyreğini yese yeter neyse yaa zaten ben mi bakamıyorum bu çocuğa nerede yanlış yapıyorum anlamadım ki çıldırıcam
buradaki en zayıfı benimki 7 kilo yine yemek yediremedim bıraktım şimdi uyuyor
sağlıklı olması önemli kilo önemli değil ama şimdi düzgün beslenemediği için ilerde de yaşıtlarından ufak kalır mı ki

emoşşşş hayorlı olsun kaaadeşinin görev yeri,branşı neydi?erciş güzel kızz
göl kenarı:)))benim ablam da vanda mat.öğrtmeni çok seviyo orayı
:KK53:
iyi olur inşallah iyiiiii üzülmeyn ekmek aslandan çıktı :KK52::KK52:

kızlar ben de face kullanmıyorum.. :KK50: sizi görebilmeyi çok isterdim. :KK50:

add özellikle de seni... :KK52::KK52::KK52:

repu oğlun nasıl oldu canım... :26:

bursalılar ne zaman buluşuyoruz? birileri bana ziyarete gelecekti ama ne zaman... :KK19:

arkadaşlar ilk 6 ay sadece emzirdiniz mi mama da verdiniz mi?
merak ettim de
ve şuan nasıllar yeme uyuma saatleri nasıl belli mi?:44:

mama+meme gitti hep. hala da öyle. şu an saatler az çok belli.

bende buradayım ama ilk başlarda hamileyken takılıyordum çünkü ocak ayında doğum gözüküyordu ama aralık 28 oldu =)

aralık 21 bizim de. 7 ocak görünüyordu doğum, hep buraya bakıyordum ben de. sonra burada kaldım. ama eskilerden pek kimse kalmadı burada.

kızlar ben de face kullanmıyorum.. :KK50: sizi görebilmeyi çok isterdim. :KK50:

add özellikle de seni... :KK52::KK52::KK52:

repu oğlun nasıl oldu canım... :26:

bursalılar ne zaman buluşuyoruz? birileri bana ziyarete gelecekti ama ne zaman... :KK19:

bn de sana bakınıodum ruzacım ya,feysın yokmuş tüh :KK43: tutku bu aralar gırmıyor heralde pek ayarlayıp buluşalım:KK14::KK14:

vave oğlanın keyfine diyecek yok maşallah kuzucuğa... :nazar: büyümüş de hamakta da yatarmış.. :nazar:

bn de sana bakınıodum ruzacım ya,feysın yokmuş tüh :KK43: tutku bu aralar gırmıyor heralde pek ayarlayıp buluşalım:KK14::KK14:

evet canım.. çarşamba günü tatilmiş bize. yerel kurtuluş günü. hazır havalar da iyiyken buluşalım mı?

evet canım.. çarşamba günü tatilmiş bize. yerel kurtuluş günü. hazır havalar da iyiyken buluşalım mı?

cnm ben hala mınık kızımla yalnız hiç dışarı cıkmadım,hafta sonu olsa da eşim getırse bızı arabayla buluşacagımız yere,hafta içi çalışıyor da..

bu arada ben devlet memuryum nasıl yanı tatıl mı cıdden bıze:KK37::KK37:
ayy eşim yanımda ona da söledım şimdi eger ona da tatılse olabılır aslında,bnm jeton şimdi düştü,aslında zekıyımdır ama bla bla blaa...:KK53::KK53:

cok tesekkur ederım canım
ama mutlaka denemenıde tavsıye ederım az emek cok lezzet var
tam bebelı kadınlara

ay oglunu ogluma cok benzettımmmmm masalla koca adam gıbı cıkmıs

pasta börek işlerini rafa kaldıralı 8 ay oldu.. :KK53: ama denemek isterim, hakkaten çok güzel görünüyor... ellerine sağlık.. :KK19:

bu arada ben devlet memuryum nasıl yanı tatıl mı cıdden bıze:KK37::KK37:
ayy eşim yanımda ona da söledım şimdi eger ona da tatılse olabılır aslında,bnm jeton şimdi düştü,aslında zekıyımdır ama bla bla blaa...:KK53::KK53:

evet canım resmi tatil oluyor. konuşun eşinle olmazsa haftasonu da olur farketmez.

pasta börek işlerini rafa kaldıralı 8 ay oldu.. :KK53: ama denemek isterim, hakkaten çok güzel görünüyor... ellerine sağlık.. :KK19:

evet canım resmi tatil oluyor. konuşun eşinle olmazsa haftasonu da olur farketmez.

yarın ben sana özelden mesaj atarım cnm netleştırelım:KK1::KK1:

X