2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bn kan ilaci wermeme ragmen tahlil yapildgnda minik farem kansiz çikti,yakn bi arkadasm bnm gereksz gòrdgü içn wermdi simdı yasina grdı gelisım gerilgi olunca tedawi fln görmsi gerekti bebisının hala da kontrol altnda bebegi.. kizlar bu demir bnce ònemli wermiyceksenz d mutlaka bi kan tahlili yaptirin..

canım peki ne ilacınızın adı ve 1 ay dolunca bitmese bile atıyor musunuz?
teşekkür ederim cevap veren herkeseee

vegaferon kullanıyoruz canım.. 1 ay dolunca yenisini kullanmak mı lazım :26: demir beyin gelişimi için önemli bilirisn besine destek olarak takviye damla da kullanmak lazım.. bazı uzmanlaaar :KK52: tabi kansızlık warsa kullanın diyorlar.. ben unutuyorum bazen 10 gün kadar bile atladığım oldu memleketteyken.. ama kesmemeye çalışıyorum.

asya mesaj bölümün açık değüll :nazar:

caım ben msj bölümü nasıl açılır bilmiyorum buraya tek sizi okumak için giriyorum nasıl açıcam msj bölümünü

pasta tarifin içinde çok teşekkür ederim aslında sana keçeyle ilgili bir kaç sorum daha olacak ama bugünlük yeter yarın sorayım :) fazla sıkmayayım seni

kızzz beni de eklennnn
addd ruza ferda şekerim lale adınızı bilsem arar bulur eklerim
hele mesaj yollan da ekleyem resimlerimize bakarıkk
:KK53:

teşekkürler deniycem =)
sütü sütçüden mi alıyorsunuz?
güveniyor musunuz ben emin olamıyorum da =(

sütçüden alıyorum gerçi bn köyde oturduğumdan tanıoruz falan fılan ama,sonuçta tanısan da pis olabılır adam başında dıılsın dimi:KK52::KK52:
bn bole her karmaşaya düştüğümde anne sütü alıyor o,süt onu korur dıorum,tesellim bu:KK51::KK51::KK36:

sütçüden alıyorum gerçi bn köyde oturduğumdan tanıoruz falan fılan ama,sonuçta tanısan da pis olabılır adam başında dıılsın dimi:KK52::KK52:
bn bole her karmaşaya düştüğümde anne sütü alıyor o,süt onu korur dıorum,tesellim bu:KK51::KK51::KK36:

hmm anladım canım teşkler =)
dimesle deniycem dimes katkısız mı acaba :44:

Son düzenleme:
Sagolun bebekler daha iyiyim bugun..layynn eklemek isteyenler msj atsin please kaynasalim..vave ekledim kütür kütursün masallah:))

Bu arada bizde kan ilaci kullanmiyoduk gecen ay hastalaninca kan tahlili yaptirdik kansizlik cikti daktirda kizdi..aman ihmal etmeyin pekmez falan tutmuyo yerini..

Add zillisi seni ozellikle bekliyorum..:))
Tabi baski yapmiyim isteyen yollasin, sonra vay efendim duymadim gormedim demeyin:))

teşekkürler teyzesi.. sen neredesin de o kadar soğuk? bizim burası hala çok sıcak. üstü açık yatıyor oğlum. kısa kollu giyiyor ama sonbahar için uzun kollu aldım. sadece çıtçıtlı badileri kısa kollu. içini çok fazla kalın giydirmiyorum kışın da. evler sıcak oluyor çünkü

sarıkamışta yaşamaya başladık canım,eylül için bayağı soğuk sayılır buralar:KK14:kayağa beklerim kızlar:82:

il içi eş durumu mu yapacaklarmış gerçekkk miiiiiii inanmıyorum çok heyecenlandım yemin etttt!
ayyy ağlayacammmmm hemen bakayım bir gruba

:KK52::KK52::KK52:

yaaa boşyere umutlandırmışım gibi olmiyim:26: bu tekrardan eş durumu yaptılar ya onun ertesi güne okudum öyle bi haber sıra il içilerde diye şimdi aradım o haberi linkini sana yolliyim diye ama bulamadım canım,meb den biri mi yoksa sendikalardan biri mi yazmıştı hatırlamıyorum ama tam da bu başlıklı bi haberdi:26:

bituful ve repu geçmişler olsun diyorum:KK14:hastalıklar çokkk uzak olsun hepimizden.
vaveyla hayırlı olsun atamanız,hayırlısıyla görevini yapar oralarda sonra da tez zamanda da uzaklardan yakınınıza geliverir inşallah:KK76:
konular evvelsi günden beri akmış gitmiş aklımda kalanlar bunlar, atladıklarımı mazur görün:KK3:

huhuhuhuhu faceden ekleşiyozzzzzzzzzzzzzzzzzzz ve sevişiyıozzzzzzzzzzzzzzzzzz var mı katlan katılmak isteyen zilliiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
ben kan damlası kullanmıyorum sizler kullanıyor musunuz bacılar:KK52:
sabahları pekmez veriyorum ama kullansam mı ki kafam çok karışık kan damlasıyla ilgili:44:

bende pek kullanmıyorum.aynen senın gibi sabahları mamasına pekmez koyuyorum.bende arada kaldım.
sağol canım, Van-erciş oldu 22. tercih 26 ya kalmadan atandı.. hayırlı olur inşallah :KK59:

hayırlısı olsun vaveyla.

kızlar ben face kullanmıyorum.

X