2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Kızamık aşısı var bizde 8 aylık olduk bizdede diş yok

Son düzenleme:
Bugun girdi benimki ilk defa.masanin altini gezdi.tullerle oynadi.mutfakta da cekmeceleri acmaya basladi.bundan sonra hep peslerinde gezecegiz herhalde..

Aynen öyle yapıcaz benim ki tv ünitesinden cam çerçeveyi indir miş oda kırılmıs 1sn daha geç kalsaydım elini havada yakaladım kırıkların üzerine basacaktı eli parçalanacaktı allah korushn yads agzına atacaktı öyle görünce çok korktum dikkat etmek lazım heryere girip çıkıyo valla

ruza çokkk teşekkür ederim.şekerim kusura bakma iş yerindeyim o yüzden ara ara giriyorum.doktora kendim için gitsemmi bilemedim.alttan muayene zor oluyormuş.tırstım doğrusu(ne aşısı var 9.ayda?

evet canım bu ay aşı var öncesinde kan testi yaptırıcaksın
losu çoksa ondan da emeklemiyor olabilir bizimki 2,5 aydır tutunarak ayağa kalkıp yürüyor maşaAllah =)
ama kıyas yapmamak lazım her bebek farklı olabiliyor
kimisi üşeniyor ama tombik oluyorlar
kendin içinde yine de git istersen bi muayene ol ne olur olmaz

KAN TESTİ niye yapılacak ki?aşı takvimine baktım internetten 9.ayda aşı göremedim.heralde en erken 9.ayda yapılacak aşı bu değilmi?teşekkür ederim cevabın için

aşıdan önce kan testi mi lazım?

Naber güzel anneler...

Afyonup patlamadi hala ruh gibi dolaniyorum evin icinde uykusuz geceler

Ne zaman uyucakkkkkk bu bebelerrrrrrrrrrrrrrr

9.ayi bittigindemi aşı var kızlar bana demediler sankim bu ay kontrol boy kilo bide kizamik mi ne var dedi ama hangi ay dedigini hatirlamiyorum :26:

selam kızlar merhaba ben 2013 şubat annesiyim ama bizim kızlar facede takılıyorlar galiba bende size uğrayayım dedim hasta bebişler varmış Allah acil şifa nasip eylesin inş.

KAN TESTİ niye yapılacak ki?aşı takvimine baktım internetten 9.ayda aşı göremedim.heralde en erken 9.ayda yapılacak aşı bu değilmi?teşekkür ederim cevabın için

rica ederim
kan değerleri bu ayda düşebiliyormuş onun için kan testi yapın gelin dedi ona göre belki verdikleri kan damlasını çoğaltabilirler sanırım

bende buradayım ama ilk başlarda hamileyken takılıyordum çünkü ocak ayında doğum gözüküyordu ama aralık 28 oldu =)

rica ederim
kan değerleri bu ayda düşebiliyormuş onun için kan testi yapın gelin dedi ona göre belki verdikleri kan damlasını çoğaltabilirler sanırım

ben kan damlası kullanmıyorum sizler kullanıyor musunuz bacılar
sabahları pekmez veriyorum ama kullansam mı ki kafam çok karışık kan damlasıyla ilgili:44:

merhaba kızlar,

hasta bebişlere geçmiş olsun benim oğlumda hasta ufacıklar dertelrini ancak ağlayarak anlatıyor kuzucuklar,

vaveyla, canım sen bir pasta yapmıştın sana zahmet olmazsa ayrıntılı tarifini verebilirmisin oğluma diş buğdayı yapmayı düşünüyorum becerebilirsem diş şeklinde pasta yapmak istiyorum .

sabahları pekmez veriyorum ama kullansam mı ki kafam çok karışık kan damlasıyla ilgili:44:
ben kullanıyorum 1 hafta kullanmadım doktor 6. ayda kan tahlili istedi kansızlık var kan ilacını vermiyormusun dedi :) bence kullan derim

canım bende kullanıyorum doktoruma güveniyorum kendisinin de küçük kızı var önce ona soruyorum siz kızınıza veriyormusunuz diye birde benm doktorum çok ilaç yanlısı bir doktor değil kullan derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…