2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Daha iyiyim vave ama yine yuzum gozum akiyo hala..yaa benide ekleyin kizlar ya vave kagan ruza repu ela add...kisacasi hepiniz aklima kim geliyosa iste:)) msj kutumu renklendirebilir eklemek isteyen yivrilar tekliflere acigim:KK1:

Ela 2 ay oncesi oyleyse normal gayet bizde 8.500 üz..yeter Allah bereket versin:)

Evet şekerim aslinda saglikli olsunda haklisin..

Zencefille ihlamuru denedin mi canim yazmıştım gribe cok iyi geliyor zencefil..:KK16:

Evet canim zencefili hep icerim o biraz toparladi zaten..onunda fazlasi kanama yapiyo ama dozunda kullanmak lazim..

slm kızlar fazla uğrayamıyorum
kafama takılıyor benim yavru zayıf mı kaldı acaba diye düşünüyorum bi yandan da çok erken hareketlendi ve dişlerini 4,5 aylıkken çıkarmaya başladı şuan 8 dişimiz var :nazar:
6 aylıkken 8,5 felandı kg su ama boyumuz uzundu 74 cm di şuanda ne kadar bilmiyorum ama çok tombiş değil zaten öyle olmasını istemem birde bacak boğumlarına baktınız mı hiç? bizim biri diğerinden farklı da?[/

benim kiziminda bacak bogumlarinda biraz fark var.biz 4 aylikken kalca ultrasonu cektirdik.sol bacakta cok az vardi.1 ay cift bez kullandik.gittigimizde doktor 1 yasinda kontrole cagirdi sadece.siz ultrason cektirdiniz mi onceden.
Kizlar arkadasin dedigi gibi sizler dikkat ettiniz mi bogumlara.bir baksaniz.benimde icime su serpseniz.

Ruza oglun cok tatli cok.. Masallah
Allah nazarlardan korusun.

Son düzenleme:
oglumun basinda bekliyorum, 39.3 yine ates :KK5:

Son düzenleme:

Off düşmedi mi canım ya, bence sabah bak çaresine çok yükselmiş, antibiyotikse antibiyotik ver gitsin yavrucuğa. Bizim de tam bir dişimiz çıkıyor derken ikincinin de ucu çıktı, üsttekiler de iyice şişti çıktı çıkacak. İki gecedir uyku yok sürekli mızıldanıp ağlıyor. Biraz önce Calpol verdim, galiba ondan daldı.

Ruza, Vaveyla yakışıklılar çok tatlı maaşallah. Ruza bir fotoda suratını ekşitmiş ya aynı bizim bıdık da öyle yapıyor, hatta bazen gülerek yapıyor, Çaki diye dalga geçiyoruz :)

Off düşmedi mi canım ya, bence sabah bak çaresine çok yükselmiş, antibiyotikse antibiyotik ver gitsin yavrucuğa. Bizim de tam bir dişimiz çıkıyor derken ikincinin de ucu çıktı, üsttekiler de iyice şişti çıktı çıkacak. İki gecedir uyku yok sürekli mızıldanıp ağlıyor. Biraz önce Calpol verdim, galiba ondan daldı.

Ruza, Vaveyla yakışıklılar çok tatlı maaşallah. Ruza bir fotoda suratını ekşitmiş ya aynı bizim bıdık da öyle yapıyor, hatta bazen gülerek yapıyor, Çaki diye dalga geçiyoruz :)

dusuyor yine cikiyor, yarin goturucem dr a ama test vs olmadan antibiyotik vermiyecem kararliyim. ben de antibiyotiklerle buyudum surekli hasta olurdum. ne zaman gereksiz antibiyotik almayi kestim, cok nadir hasta olmaya basladim.

bizim hala dis mis yok. benim de 10 aylikken cikmis bana cekti heralde :KK1:

bitiful bacım geçmiş olsun hala iyileşemedin mi yahuu :KK5: benim oğlan 4.5 aylıkken 9 du, 5 aylıkken 9200 dü sonra hiç almadı neredeyse o zamanlar seri sürünüyordu 1 aydır da emekliyor :nazar: boy da çok uzun değil.. takıldık kaldık.. doktor takılma gelişimi iyi dedi.. şimdi öyle çok toparlak görünmüyor bize ama çevreden görenler tombik diyor :KK37:

ruza biz de dün o markaya baktık e- bebekten açık mavi yeşil olanını beğendim.. iyi mi derken senin kinin markasıymış meğer sen de memnunsun zaten bildiğim kadarıyla

tuğba nerdesin bacım niye gelmiyon, aldınız mı mama sandalyesi? he bu arada tuğba da bir güzellik war anlatam :108: yani Allah özenerek yaratmış derler ya aynen öyle :KK19:

canımmmm:KK16:gelemiyorm çok uykusuzumm çook hiç uyumuyorum bu diş bizi bitirdi
teşekkür ederim iltifat için de,mama sandalyesi alacaz mavi yeşili beğendik canım biz de
onu alcaz oğlum düştü dün anakucağından kesinleşti fikrimiz

hasta kuzulara geçmiş olsun Allah korusun hepsini.bizim 8 ayımız bitti.hala dişimiz çıkmadı, emeklemiyoruz...
9.ayda aşı varmıydı?ben sezeryanla doğum yaptım ama adet olmadım halen, sizce bi sıkıntı mı var???

biz bugün pikniğe gittik.. orman masmavi göl güzel bir gün geçirdik.. oğlum için hamak kurduk keyif yaptı.. he bir de sincap gördüüük yerdeydi ben çok heyecanlandım peşine düştüm ağaca çıktı serenad yaptım inmedi :86:

ohh ne güzel biz de geçen hafta gitmiştik tabi burda göl manzarası yok,:)

hasta olanlar neden iyileşmediniz halaaa:KK52:
ruzaa ne tatlı oğlun maşallah bide sinirlenmişş:KK9:daha tatlı olmuşşşş
repuu geçmiş olsun canım neki bu bebelerin çektiği:26:babaları olsun babalarıııı:KK53:

oğlum gece 3 kere kaka yaptı takipteyim ishal mi oldu kii?7 den fazla olursa mı doktorluktu
:KK50:
uykusuz her geceee...

canım nasıl oldu oğlun? götürdün mü.. haber ver bize de..

sağol canısı. benziyor zaten senin oğlanla benim oğlan.. çok tatlı oluyor öyle yapınca. ısırasım geliyor. :KK16:

hasta olanlar neden iyileşmediniz halaaa:KK52:
ruzaa ne tatlı oğlun maşallah bide sinirlenmişş:KK9:daha tatlı olmuşşşş
repuu geçmiş olsun canım neki bu bebelerin çektiği:26:babaları olsun babalarıııı:KK53:

oğlum gece 3 kere kaka yaptı takipteyim ishal mi oldu kii?7 den fazla olursa mı doktorluktu
:KK50:
uykusuz her geceee...

sağol teyzesi. bazen benim oğlan da ishal oluyor. bağırsakları temizleniyordur. bekle bugun daha.
güzelliğini merak ediyoruz.. nasıl görebiliriz sizi efem? :KK76:

hasta kuzulara geçmiş olsun Allah korusun hepsini.bizim 8 ayımız bitti.hala dişimiz çıkmadı, emeklemiyoruz...
9.ayda aşı varmıydı?ben sezeryanla doğum yaptım ama adet olmadım halen, sizce bi sıkıntı mı var???

canım evet 9. ayda aşı var ama sağlık ocağının sana söylemesi lazımdı. adet olmaman normal. bir sene olmayan da var. başka soru? :KK53:

ruza çokkk teşekkür ederim.şekerim kusura bakma iş yerindeyim o yüzden ara ara giriyorum.doktora kendim için gitsemmi bilemedim.alttan muayene zor oluyormuş.tırstım doğrusu:KK43:(ne aşısı var 9.ayda?

gün'aydın.. güzel geçsin gününüz :118:

bugün kardeşimin ataması belli olacak çok heyecanlıyım :KK76:

X