2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
canım bende kullanıyorum doktoruma güveniyorum kendisinin de küçük kızı var önce ona soruyorum siz kızınıza veriyormusunuz diye birde benm doktorum çok ilaç yanlısı bir doktor değil kullan derim

canım peki ne ilacınızın adı ve 1 ay dolunca bitmese bile atıyor musunuz?
teşekkür ederim cevap veren herkeseee

Bitiful gecmiş olsun canım umarım bu gün daha iyisindir
ruzacım maşallah afacan bıdığa tam yemelik olmuş
oglumun basinda bekliyorum, 39.3 yine ates :KK5:
Canım çok geçmiş olsun umarım hiçbirseycik çıkmaz ateş düşürücü kullanıyormusun doktordan gelince sonucu haber ver
gün'aydın.. güzel geçsin gününüz :118:

bugün kardeşimin ataması belli olacak çok heyecanlıyım :KK76:
günaydın:)) maşallah kuzuna yer teyzesi onu bu arada hamak çok iyi fikir :)))
kardeşinin sonucu ne oldu umarım gönlüne göre ve hayırlısı olur

ben kan damlası kullanmıyorum sizler kullanıyor musunuz bacılar:KK52:
sabahları pekmez veriyorum ama kullansam mı ki kafam çok karışık kan damlasıyla ilgili:44:
Yaa bizde kabız yapıyor yinede 2-3 günde bir veriyorum gereksiz yere kullanmamak lazım genelde kan testi yapıp öyle başlıyorlar ama gelişimleri için çok gerekli pekmez yiyorsa oradan alıyordur zaten

merhaba kızlar,

hasta bebişlere geçmiş olsun benim oğlumda hasta ufacıklar dertelrini ancak ağlayarak anlatıyor kuzucuklar,

vaveyla, canım sen bir pasta yapmıştın sana zahmet olmazsa ayrıntılı tarifini verebilirmisin oğluma diş buğdayı yapmayı düşünüyorum becerebilirsem diş şeklinde pasta yapmak istiyorum .
geçmiş olsun canım umarım çabucak düzelir

Bitiful gecmiş olsun canım umarım bu gün daha iyisindir
ruzacım maşallah afacan bıdığa tam yemelik olmuş
oglumun basinda bekliyorum, 39.3 yine ates :KK5:
Canım çok geçmiş olsun umarım hiçbirseycik çıkmaz ateş düşürücü kullanıyormusun doktordan gelince sonucu haber ver
gün'aydın.. güzel geçsin gününüz :118:

bugün kardeşimin ataması belli olacak çok heyecanlıyım :KK76:
günaydın:)) maşallah kuzuna yer teyzesi onu bu arada hamak çok iyi fikir :)))
kardeşinin sonucu ne oldu umarım gönlüne göre ve hayırlısı olur

sabahları pekmez veriyorum ama kullansam mı ki kafam çok karışık kan damlasıyla ilgili:44:
Yaa bizde kabız yapıyor yinede 2-3 günde bir veriyorum gereksiz yere kullanmamak lazım genelde kan testi yapıp öyle başlıyorlar ama gelişimleri için çok gerekli pekmez yiyorsa oradan alıyordur zaten

merhaba kızlar,

hasta bebişlere geçmiş olsun benim oğlumda hasta ufacıklar dertelrini ancak ağlayarak anlatıyor kuzucuklar,

vaveyla, canım sen bir pasta yapmıştın sana zahmet olmazsa ayrıntılı tarifini verebilirmisin oğluma diş buğdayı yapmayı düşünüyorum becerebilirsem diş şeklinde pasta yapmak istiyorum .
geçmiş olsun canım umarım çabucak düzelir

Bende vermiyorum canim benim Ogluma alerji yapiyor çünkü pekmez veriyorum sabahları 1tatli kaşığı. .

Devit-3 kullaniyoruz halaa hiz kullaniyomusunuz sizde devit?

bende temzilik yaptım yoruldum :KK14::KK14:

kızda uyuyor bende kan ilacı hiç vermedim ama vitamin veriyorum :KK30:

uykusuz geceler bizde de var neden acaba ?

çok şükür gribi atlattık ,bituful ve repu çok geçmiş olsun :26:

sağol canım, Van-erciş oldu 22. tercih 26 ya kalmadan atandı.. hayırlı olur inşallah :KK59:

hayırlı olsun canım kardeşinin tayini,

sanırım sosyal paylaşım alanından birbirinizi takip edeceksiniz desenize artık buralarda kimsecikler kalmaz :KK43: canım sana pasta tarifi sormuştum okuyabildin mi birde keçe için kaç cm kalınlıkta keçe kullanıyorsun bende almak istiyorum yardımıcı olursan sevinirim canım

merhaba kızlar,

yok canım ne zahmet olacak :KK19:

pandispanya için : 4 yumurta, 4 kahve fincanı şeker, 4 fincan un, yarım fincan ılık su, yarım paket kabartma tozu(ben iki parça yaptığım için 2 kere yaptım bu malzemeden) yumurtayı ılık suyla 3-4 dk hızlı devirde(mikserle) çırpıp, şekeri de ilave edip köpürünceye kadar çırpıyoruz.un we kabartma tozunu ekleyip 3-4 dk daha çırpıp yağlı kağıt serilmiş kalıba koyuyoruz. sen dikdörtgen kalıp kullanıp pişince keserek diş şeklini werebilirsin.

iç kreması: 3.5 bardak süt, 4 kaşık un, 7 kaşık toz şeker, 1 paket labne peyniri. süt,un, şekeri muhallebi kıvamına gelecek şekilde pişirip en son labneyi katıp eritiyoruz sonra mikserle çırpıyoruz.

şeker hamuru: 1 paket Haribo Marhsmallow şeker(pembe-beyaz) renkleri ayrı ayrı benbari olarak eritip gıda boyası ekleyip 1 paket pudra şekerinden azar azar ekleyerek yoğuruyoruz. tabi yoğururken su da kullanıyoruz. hamur oluşunca pudra şekeri kullanarak açıyoruz.

bu kadder :KK19:

sağol canım, Van-erciş oldu 22. tercih 26 ya kalmadan atandı.. hayırlı olur inşallah :KK59:

hayırlı olsun canım.. uzak ama olsun. atanmış ya, gerisi gelir.

bende temzilik yaptım yoruldum :KK14::KK14:

kızda uyuyor bende kan ilacı hiç vermedim ama vitamin veriyorum :KK30:

uykusuz geceler bizde de var neden acaba ?

çok şükür gribi atlattık ,bituful ve repu çok geçmiş olsun :26:

anamm sen başka işler de mi biliyordun... :KK52::KK52: temizlik gibi... :KK35: şaka bir yana temizlik olayı beni de çok yoruyor. haftaiçi vakit ayıramıyorum oğluma işten dolayı, haftasonu da temizlik ütüyle geçiyor. :KK50: ev hanımlığından istifa edeceğim.. dilekçeyi verdim kocama. :KK53:

hayırlı olsun canım kardeşinin tayini,

sanırım sosyal paylaşım alanından birbirinizi takip edeceksiniz desenize artık buralarda kimsecikler kalmaz :KK43: canım sana pasta tarifi sormuştum okuyabildin mi birde keçe için kaç cm kalınlıkta keçe kullanıyorsun bende almak istiyorum yardımıcı olursan sevinirim canım

sağol canım.. niye kalmasın canım ben bırakmam burayı. sen de gel anacım :nazar:

en ince olanından kullanıyorum keçeyi kaç mm bilemiycem :44:

Vaveyla bn bilemdm feyste grup mu actnz yoksam birbirnzi mi eklionuz bni d ekleyn anacm bnm basim kel mi bacm :KK66:

hayırlı olsun canım.. uzak ama olsun. atanmış ya, gerisi gelir.

anamm sen başka işler de mi biliyordun... :KK52::KK52: temizlik gibi... :KK35: şaka bir yana temizlik olayı beni de çok yoruyor. haftaiçi vakit ayıramıyorum oğluma işten dolayı, haftasonu da temizlik ütüyle geçiyor. :KK50: ev hanımlığından istifa edeceğim.. dilekçeyi verdim kocama. :KK53:

sağol canım......

arkadaşlar ilk 6 ay sadece emzirdiniz mi mama da verdiniz mi?
merak ettim de
ve şuan nasıllar yeme uyuma saatleri nasıl belli mi?:44:

arkadaşlar ilk 6 ay sadece emzirdiniz mi mama da verdiniz mi?
merak ettim de
ve şuan nasıllar yeme uyuma saatleri nasıl belli mi?:44:

ben ilk 6 ay sadece emzirdim, sadece 5.5 aylıkken yoğurda başladım alışsın diye..

yemek saatleri düzenli, uyku da 1 ay öncesine kadar düzenli idi.

X