2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

günaydın canım aminn senınde kandılın mubarek olsun :)

bulantılar benıdme devam valla ara ara azalıyo ama ağzımın tadı gelemdi hiç

napalım gecıcek hep böle olmıycak ya :) bebısler ıyı olsunda...maşallah sübhnallah canım ne güzel

daha kocaman olup tekmeler de savurucakalr ınsallahh :)

günaydın canım kandılın muaberk olsun senınde...

bence sakin ol inşallah kalp atısını goruceksın :)

ayyyy maşşallahhhh kuzunaaa :)) bizim kontrolümüzde haftaya cumartesi 12 haftaya nerdeyse girmiş olcaz hareketlerini hayırlısıyla bizde görürüz inşallahh :)) Allahım mutlulugunuzu daim etsin inşalahh... aminnn cnmm Allahım bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin inşalahhh...

öle düşünme cnm yaaa nie moralin bozuk yapma böle bebeğinide etkileme hayırlısıyla kalp atışlarını duyup geliceksin ... o kürtajı birkez bende yaşadım aklıma geldikçe kötü oluyorum Allahım kimseye yaşatmasın inşallahh

kızlar listenın son hali haalaa eksik olan var ise yazsın ekleyeyım anacım :)

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

bu gece bizim için dua kapılarının açık olduğu gece hadi arkadaşlar hep birlikte dua edilim ellerimiz semaya açıldığında hepimiz için dua edelim bizim bebklerimizi hayırlı bi şekilde kucağımıza almayı, düşük yapan arkadaşlarımızın tekrar hamile kalması için bi de bebek hasretiyle yanıp tutuşanları unutmayalım

Günaydın kızlar, kandiliniz mübarek olsun...

aminn kızlarrrr aminnn Allahım dualarımızı kabul etsin inşallahhh

Günaydınlar herkese.
Kandiliniz mübarek olsun. Allah hayırlı ömürler nasip etsin bizlere, ailelerimize ve bebişlerimize. :109:

Son düzenleme:
ağrın sızın yoksa neolur keyfini çıkart

ayşe birşey yiyemedikçe mide bulantımız dahada çoğalıyor sanırım
birde iğnen var senin dimi,allah dayanma gücü versin canım sana
sağol canım.sıcaklarda hamile olmak daha kötüymüş
zaten halsizis birde hamileliğin verdiği durumlar (
evt benimde eşime ve babalara birşey bakmam lazım
canım ya herkezin derdi başka ama sinüzitte kötü geçmiş olsun ay tek çıksan hemen alır dönersin ama inşallah rahat ve çabucak geçer alışverişin hem belki açık hava iyi gelir
sağol canım.normal başağrısı bile ne kadar kötü ama birde sinüziti ve migreni olanlar kaç katını yaşıyor.allahım bu durumu yaşayanların yardımcısı olsun.....
kızlar listenın son hali haalaa eksik olan var ise yazsın ekleyeyım anacım :)

oy maşallah 79kişiyiz

ağrın sızın yoksa ne olur hiçbirşey düşünmeden keyfini çıkart

aç kalınca mide bulantısı dahada artıyor bence
zorlada olsa accık yemek lazım ama meyve dışında birşey yiyesim yok benimde
senin birde iğne durumun var dimi,allah dayanma gücü versin canım ya
sağol canım
hamileliğin verdiği bir halsizlik var,birde havalar çok sıcak
yazın hamile olmak çok zormuşşş
evt benimde babalar günü için birşeyler bakmam lazım
canım ya herkezin derdi başka ama sinüzitte kötü geçmiş olsun ay tek çıksan hemen alır dönersin ama inşallah rahat ve çabucak geçer alışverişin hem belki açık hava iyi gelir
sağol canım
normalde başağrısı bile ne kadar kötüdür ki sinüzit ve migreni olanlar kaç katını yaşıyor,ilaçta kullanamıyoruz
kayınvaldem şehir dışında oturuyor ortada biryerde buluşucaz alışveriş için
45 dk.yolum var ama gözüm hiç kesmiyor o yolu(

----------------------------------------------------------------------------
listeye maşallah tam 79 kişiyiz:)))
hiç tanımadığımız ama aynı durumu yaşayıp birbirine yardımcı olan 79 kişiii
inş.80 bebek(ikiz bebiş vardı)

Son düzenleme:

doğru haklısın cnm ama işteee ağrı olsa neden ağrı var olmayıncada neden ağrı yok diyorum :)) ayy evet yaaa allahtan 30 lu haftalarda diiliz öle olsak sıcaklarda koca göbekle napcaktık tam zamanında hamiş kaldık valla :))

Canim bildigim kadariyla 25 mm kese bos ise bos gebelik deniyor.. Pit pitlari duycan insallah.. Daha cok kucuk gec dollenme falan olmustur hiic merak etme ve sabirla bekle.. Stres yapinca bebisini bos yere uzmus olursun.. Ben 8. Haftamda gittim kontrole.. Bir kac gun geriden geliyodu mis kokulum.. Ama simdi o acigida kapatmis masallah subanallah

KiZlar kandilimiz mubarek olsun.. Mubarek eden herkestende Allah razi olsun.. Bugun cok dua edelim bebis isteyen arkadaslarimizi da unutmayalim :)

Kizlar bi sikintim var o da hapsirmakkk.. Hapsirinca kasigima bi agri saplaniyo tamda bebisimin oldugu yer. Cok telas ediyorum.. Agri uzun surmuyo ama benim paniklememe yetiyo. Bi zarari olmaz insallahh..

AMINN CANIM :) :)

Günaydın kızlar, kandiliniz mübarek olsun...

GÜNAYDINN :) SENINDE KANDILIN MUBAREK OLSUN :)

Günaydınlar herkese.
Kandiliniz mübarek olsun. Allah hayırlı ömürler nasip etsin bizlere, ailelerimize ve bebişlerimize. :109:

gÜNAYDIN AMIN ECMAIN INSALLAH :)

Kandiliniz mübarek olsun güzel anneler ve bebişleri..

gÜNAYDIN :)

ayşe birşey yiyemedikçe mide bulantımız dahada çoğalıyor sanırım
birde iğnen var senin dimi,allah dayanma gücü versin canım sana
oy maşallah 79kişiyiz

CANIM YIYORUM BEN GENE YA HIC YEMIYO DEĞİLİM AMA ÇOK AZ YIYEBILIYORUM SORNA ACIKIYORUM
ACIKIND AHALİYLE DAHA ÇOK MİDE BULANTISI OLUYO Bİ DE YEDIKLERIMDEN TAD ALAMADIGIM CIIN YESEMDE BUALNTI OLUYO
AYY ÇOK KARISIK İŞLER BENDE ÇÖZEMEDIM KENDIMI :) BULANTIGECSEDE RAHAT RAHAT ŞAAPSAK YAU :)

EVET CANIM İĞNEM DE VAR ALIŞTIM ARTIK ILK ZAMANALR BAYA ZOR OLUYODU AMA :)

ZAMANLA ALIŞIYO INSAN NAPALIM BEBISIM IYI OLSUN DAYANIYORUM INAN KI ŞİKAYET ETMIYORUM

HERSEYIN HAYIRLISI DUN DE ANNEM KARNIMDAKI MORLUKALRI GORUNCE ÇOK ÜZÜLDÜ

AMA YETER KI SAĞLIKLI OLSUNLAR :) RAZIYIM

EVET CANIM INSALLAH HEPİMİZ SAĞ SLAİM KUCAKLARSAK TAM 80 BEBİŞ GELİCEK ŞAKA GİBİ :)

NUFUSU BİRDEN PATLATICAZ YAU :)

sağol canım :)

ay aynısı bana da oluyo hee özellıkle eger uznaırken hapşırmıssam acaip

bi ağrı giriyo kasılıyomus gibi ama çok normal olması ve o kasılmanın bı zararı da yok canım

sağol canım :)

ay aynısı bana da oluyo hee özellıkle eger uznaırken hapşırmıssam acaip

bi ağrı giriyo kasılıyomus gibi ama çok normal olması ve o kasılmanın bı zararı da yok canım

Aynennnn aysem yaa yzanirken oluyo ayaga kalkiiim madem bundan sonra :) cok uzuluom cunku...

Bu arada igne denince aklima geldi. Ben ignemi gobek deligimin 4 parmak ustunden vuruyodum genelde ama dr ordan vurmamami soyledi.. Sasirdim.. Bi kagida cizdi gobek deliginin tam ustunden yatay bi cizgi ve yine tam ustunden dikey bi cizgi cekti.. Dort tane kutu oldu ust sag ve sol kutulara vurcaksin dedi.. Oralarda nasi aciyo anlatamam.. Bi de ordaki deri cekince uzamio ki etle birlikte gelio.. Deri alti diil mi bu igne ya :)

hamişler hapşırmaktan bahsetmişsiniz ya sakın tutmayın kendinizi sıkmayın çok yıllar onceydi tam hatırlamıyorum ama 1kadın kalabalıkta çekinip hapşıracakken kendini tutmuştu ve hem bebişi kaybedip hemde felç mi bitkisel yaşamamı ne girmişti haftalarca tv de çıkmıştı nasıl işlemişki içime tutmam normalde de Allahtan çok gür değil ama olsa da tutmayın sakın

valla bede öyleydim ama geçiyo sanırım mide bulantısı maşallah maşallah sende yiceksin kana kana merak etme hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…