2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Günaydın kızlar

Bugün Miraç kandili nedense benim en sevdiğim gece bu gece çok dua edelim hem kendimiz

hem bebeklerimiz , hem tüm insanlar , hem bebeğini kaybetmiş sabır sınavındaki anneler ,

hem de yavrularını doyurmak büyütmek için kendini heba eden anneler için.

Bebek müjdesi alabilmek için yıllardır bekleyen sabırlı eşler için , hastalar için ,

nerede yardıma ihtiyacı olan varsa Rabbim yardım etsin diye dileyelim....Allah ın huzuru her zaman açık

o bize yakın ona ulaşmak için özel günlere gecelere ihtiyaç yok ama bugün Peygamber Efendimizin huzura

kabul edildiği , miraca çıktığı gün inşallah dualar da ibadetler de daha makbul...

bebeğimi kaybettim daha küçük olsa da çok içim acıdı bana dua edin :KK14::KK14::KK14:

canım çok üzüldüm nası oldu nası farkettin :KK43: :KK43: :KK43:

Allah ım tekrar yaşatmasın çok geçmiş olsun....inşallah en kısa zamanda tekrar nasib olur :KK5:

Kızlar merhabalar:)

Şubattan selamlar.Hepimize sağlık hamişliklerr :)

Kalp atışını kaçıncı hafta da gördünüz kızlar.
Doktora gidicem ama hala acabadayım.
tam 5.haftada keseyi gördüm ama:KK17:

canım sata göre 5+0 da kalp atısını gorduk

sonra dr 10 gun sonra gel dedi ben daha gec gittim garanti olsun diye

sata göre 7+3 iken kalp atışını gördük :nazar:

inşallah sen de sağlıkla görürüsün kalp atışını

OHH 2 tabak makarna yedim ama sadece ben yemedim haaa birini, bebiş yedi birinide ben patlamak üzereyim uzun zamandır ilk defa böle doyuyorum ::):):KK9:

Afiyet olsun kan can olsun canım : ) ben de bayadır şöle tad ala ala yemek yemıyorum su bulantıalr bi gecse :KK25:

Günaydın herkese güzel hafta sonları diliyorum...
Kendimi hiç iyi hissetmiyorum mide bulantısı geçmiyor,sinüzitim gece kabusum oldu:KK43:(
Cuma günü düğünümüz var ve hiçbir hazırlık yapmadık:KK43:
eşimin annesi bugün için alışverişe çıkalım dedi yatıp dinlenmek istiyorum
offff hamileliği rahat geçenlere çok özeniyorumm.......

bebeğimi kaybettim daha küçük olsa da çok içim acıdı bana dua edin :KK14::KK14::KK14:

Nasıl kalbimi durdu:KK43:((((((
Çok üzüldüm canım allah sabır versin...
küçüğü büyüğü olur mu hiç canında can oluyor sonuçta
dualrım seninle inş.hayırlı bir zamanda allahım yüzünü tekrar güldürür.

ayşe günaydın senin ve diğer arkadaşların miraç kandilini bende mübarekliyorum

kızlarrr günaydınnn
hafta içi işten gelip sıcaktan bayıldımm duş alıp uyudum hemen o yuzden gelemedim :KK43:( özledim sizii .... şuanda herşey yolunda görünüyo ağrım sızım kesildi sadece mide yanmalarım var biraz ama şimdide kafam ona takılıyo neden ağrım sızım geçti diyee sizde durumlar nasıll ???

ayşe günaydın senin ve diğer arkadaşların miraç kandilini bende mübarekliyorum

günaydın canım sağol :)

Kendimi hiç iyi hissetmiyorum mide bulantısı geçmiyor,sinüzitim gece kabusum oldu:KK43:(

benim bulantım bugün daha iyi ama ağzımın hiç tadı yok ne yesem saman gibi sanki

karnımdaki iğne izleride baya acıyo öğürmekten de yanlarım acıyo

yemek yıyemedıgım ıcın halsizleşiyorum valla zor gecıyo canım yaa

napalım bizimki e böle işte ama az kaldı 12. hafta bilemeıdn 16 haftadan sorna daha iyi olucaz ısnallahh :)

kızlarrr günaydınnn
hafta içi işten gelip sıcaktan bayıldımm duş alıp uyudum hemen o yuzden gelemedim :KK43:( özledim sizii .... şuanda herşey yolunda görünüyo ağrım sızım kesildi sadece mide yanmalarım var biraz ama şimdide kafam ona takılıyo neden ağrım sızım geçti diyee sizde durumlar nasıll ???

günaydın canım nerende ağrı sızı vardı da kesıldı :)
benim hiç ağrım sızım yok :) (iğne yerlerim ve öğürmekten kasılmış bazı yerlerım hariç :)
gecen dr gittiğimde kasıgımda batma tipi agrı vardı o kanama alanındanmıs ilacı kullandıkca
agrı gectı dun gene agrıo gibiydi meger çamaşırım çok sıkıymıs ondan olmus dğeiştirdim rahatladım hemen :)
ben bi sorun oldugunu snamıyorum canım...mide yanması benim en sevmediğim şey yemek yeıdkten sonra uzanmamak
lazım ama halsizlik çöküyo gerekırse oturarak uyukluıyorum ama uzanmıyorum :) çok sukur kı mıde yanmam da olmadı
çok sıkıntı bişey ya aman diyeyım dıkkat et bulantımda var zaten bı de yanma öf öf başa çıkamam Allah korusun

günaydın cnmm geçmiş olsun yaa bu sinüzit gerçekten çok kötü yaa Allah yardımcın olsunn ... ayyy bizimde düğün var elbise almam lazım ama senin gibi evden çıkasım yok ama bugün halletmem lazım hemde babama da bişi almam lazımm ayy inşallah hemen bulurumda dönerim hemen eve :))

Bu arada bi konuya açıklık getirmek istiyorum topik suay arkadasın üzerine idi

bana al demişti ama ben almamıştım fakat nasıl olduysa benim üzerime geçirilmiş topik onu da dün

kızkardeşim söledi topik senin adıan die aa hayrı dğeil ya fln dedim ama baktım cidden benim adıma olmuş

dün arkadaşın birne yazmıştım hatat topik suayın üstüne onun için gün içinde üyeliğini açmıyorum dmeiştim

valla kusura bakamısnalr ben hala suay ın üstünde sanıyordum bu yanlış bilgilendirmeden dolayı kamudan özür dilerim :)

fakat bilgim dışında bi değiştirilme olmuş....ben başvurmamıştım...

günaydın canım nerende ağrı sızı vardı da kesıldı :)
benim hiç ağrım sızım yok :) (iğne yerlerim ve öğürmekten kasılmış bazı yerlerım hariç :)
gecen dr gittiğimde kasıgımda batma tipi agrı vardı o kanama alanındanmıs ilacı kullandıkca
agrı gectı dun gene agrıo gibiydi meger çamaşırım çok sıkıymıs ondan olmus dğeiştirdim rahatladım hemen :)
ben bi sorun oldugunu snamıyorum canım...mide yanması benim en sevmediğim şey yemek yeıdkten sonra uzanmamak
lazım ama halsizlik çöküyo gerekırse oturarak uyukluıyorum ama uzanmıyorum :) çok sukur kı mıde yanmam da olmadı
çok sıkıntı bişey ya aman diyeyım dıkkat et bulantımda var zaten bı de yanma öf öf başa çıkamam Allah korusun

yaa hani bebek büyüyo kasıklarda ağrı yapıyo ya bende o yok hiç bu hafta kasık ağrım falan kalmadı normal mi acaba ...
ayyy çok kötü bu mide yanması yaaaa öldürüyo benii...
ayy kuzum yaaa çokmu acıyo iğne yerlerin ben sadece kolumdan vuruyorum Allaha şükür ne morarma ne ağrı hiç bişi olmadı :))
allahım korusun inşallahhh bebeklerimizi haftaya cumartesi randevum var çabuk geçsin yaaa çok merak ediyorum inşallah herşey yolundadır :))

bana al demişti ama ben almamıştım fakat nasıl olduysa benim üzerime geçirilmiş topik onu da dün

kızkardeşim söledi topik senin adıan die aa hayrı dğeil ya fln dedim ama baktım cidden benim adıma olmuş

dün arkadaşın birne yazmıştım hatat topik suayın üstüne onun için gün içinde üyeliğini açmıyorum dmeiştim

valla kusura bakamısnalr ben hala suay ın üstünde sanıyordum bu yanlış bilgilendirmeden dolayı kamudan özür dilerim :)

aa ben geçen hafta gördüm ama suay sana devretti sandım muhtemelen kazen zaten sen ilgileniyosun diye sana geçirmiştir hayırlı olsunn cnmmm topikinn :)))

yaa hani bebek büyüyo kasıklarda ağrı yapıyo ya bende o yok hiç bu hafta kasık ağrım falan kalmadı normal mi acaba ...
ayyy çok kötü bu mide yanması yaaaa öldürüyo benii...
ayy kuzum yaaa çokmu acıyo iğne yerlerin ben sadece kolumdan vuruyorum Allaha şükür ne morarma ne ağrı hiç bişi olmadı :))
allahım korusun inşallahhh bebeklerimizi haftaya cumartesi randevum var çabuk geçsin yaaa çok merak ediyorum inşallah herşey yolundadır :))

canım o kasıkalr gergınleştiği için agrı yapıyo ama vucut hergun aynı olmayabilir yani bigün çok gergınleşir sonra alışır

bi daha ağrımaz fln oalbilri öyle şeyler bence sorun değil :) sen içini ferah tut :)

ya benım de en baslarda morarıodu ama bu kadar acımıyodu iğne yerlerim şimdi dokundukca acıyo

dün yegenım yaslanıo kucagıma o yaslandıkça nası acıdı yerleri...yanı nromalde bişiy ok dokununca fena

ilk 3 ay göbek sonra nasılsa hep koldan bacaktan yapıcaz die şimdi göbekten dvam ediyorum canım :)

ben de dün gidicektım su kanama alanı kuculmsumu bakıcakalrdı ama gıdemedım artık ksımet bugun gıdeırm ıns ıs cıkısı :)

aa ben geçen hafta gördüm ama suay sana devretti sandım muhtemelen kazen zaten sen ilgileniyosun diye sana geçirmiştir hayırlı olsunn cnmmm topikinn :)))

heralde öyle oldu canım napalım devam ettiricez artık...topik almak istemiyodum aslında ama kısmet :)

sağol canım :)

günaydın kızlar herkesin MİRAÇ KANDİLİ MÜBAREK OLSUN...............çok fazla yazamıyorum bu aralar ama takip ediyorum.....bulantılar artışta gördüğüm kadarıyla az kaldı kızlar geçicek......daha bende çekiyorum bu bulantıları 3.ayımızdayız hayırlısıyla 4.aya girseydik hamileliğin tadını çıkarıcaz....2 gün önce dr.teyzemize gittik çok güzeldi....elleri ayakları nasıl kıpır kıpır inanın kalp pıt pıtlarında bile bu kadar mutlu olmamıştım.....2 gündür eşimle ikimizin ağzı kulaklarında....eşim bebişin taklidini yapıp karnımı öpüp duruyor........çok güzel yaaaaaa....darısı herkesin başına....1 hafta sonra 2.li tarama yapılacak...bebeişin boyutuna göre şuanda 3.65 cm...1 hafta sonra 4.50 cm geçer testi yaparız dedi dr.teyzesi......allahım hayırsıyla temiz çıkar inş....BUGÜN BOLCA DUA EDİP NAMAZ KILICAM.....ALLAHIM BUGÜN HERKESİN DUASINI KABUL ETSİN......

günaydın lar ve hayırlı kandiller annişler ve kuzucukları :KK16:

canım ya ikigündür bende korku içindeyken Sabah Sabah görmek Rabbim yardımcın olsun buakşam dua et enyakın zamanda göbişte sonrada kucağında olsun

ay bende böyle yazıyorum ama pzt kalp atışına gidicez ve okadar moralism bozuk ki 2belirtim vardı gögüsler ve göbek ikiside söndü kızlar sizing 7haftada nasıldı duruyorlarmıydı :KK14::KK25:
ay doktora gitme isteği doluydum şimdi korkudan gitmek bile istemiyorum tekrar bi kürtaj kaldırmak istemiyorum Rabbim bu hayırlı günün hürmetine korusun hepimizinkileri of yaş var 1yılda anca oldu artık 40ımda doğurcam derken millet çocuğunu evlendirir ben doğurcam herhalde

canım ya herkezin derdi başka ama sinüzitte kötü geçmiş olsun ay tek çıksan hemen alır dönersin ama inşallah rahat ve çabucak geçer alışverişin hem belki açık hava iyi gelir

kız ben geçen suay da sana devretmiş demiştim ya :) siz şubata gidince bide ordan gelinince gece sıkıntıdan uyumayınca 4civarı bende baktım şimdi sen bunu yazınca sende mi okudun :KK37:
yok kız suay da memnundur bizce de sıkıntı yok hem herkeze yetişiyosun canım :KK16:

canım o kasıkalr gergınleştiği için agrı yapıyo ama vucut hergun aynı olmayabilir yani bigün çok gergınleşir sonra alışır

bi daha ağrımaz fln oalbilri öyle şeyler bence sorun değil :) sen içini ferah tut :)

ya benım de en baslarda morarıodu ama bu kadar acımıyodu iğne yerlerim şimdi dokundukca acıyo

dün yegenım yaslanıo kucagıma o yaslandıkça nası acıdı yerleri...yanı nromalde bişiy ok dokununca fena

ilk 3 ay göbek sonra nasılsa hep koldan bacaktan yapıcaz die şimdi göbekten dvam ediyorum canım :)

ben de dün gidicektım su kanama alanı kuculmsumu bakıcakalrdı ama gıdemedım artık ksımet bugun gıdeırm ıns ıs cıkısı :)

cnm benim kanama alanı tamamen çekmiştir merak etme senn :)) evet cnm yaaa çok pimpirikli oldum cnm yaa diğer bebeğimi bu haftada kaybetmiştim oyuzden çok kafama takılıyo inşallahh herşey yolundadır :)) ahh cnmm yaaa az kaldı sonra kola geçince rahatlican inşallahh :))

X