2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Sevgili 2013 ocak anne adayları herkese selam.,
Aranızda elevit kullanıp kilo alan var mı ? Benim elevit iştahımı açtı ve kilo aldığımı hissediyorum.

elevit bende kullanıyorum canım bana da çok şişlik yapıyo evet iştahda açıyor ama mecbur kullancaz

kızlar acil fikir lazım, aşırı mide bulantısı bir anda hafifleyen var mı? çok korkuyorum acaba bebeğe mi bişey oldu?

:26::26::26::26::26::26::26:

Ya benim is dolaysiyla ucak seyahati yapmam gerekti:KK43:(( doktorumu aradim sakincasi yok dedi ama cok tedirginim:KK43:(
Ya bisey olursa ya duserse allah korusun. Oralarda yorulucam ikigun off offfff.

bende 8haftalık hamileyim 2hafta sonra uçak yolculuğu yapıcam mecburen eğer düşük tehliken yoksa bi sakıncası olmaz rahat ol uçak araba yolculuğundan daha tehlikesiz bence araba daha çok sallanıyor benim gitceğim yer arabayla 22saat uçakla 2saat uçakla gitmeyi tercih ettim bende..bence rahat tut içini allahın izniyle hiçbişey olmaz...

ben pazartesi günü dr uma gideceğim ,o zaman tam 11 haftalık falan olucak benim ki ,avcılar devlet hastanesinde yapılıyormuş,ben p.tesi randevu alıp gideceğim,umarım randevu alabilrimmm:)))

Canım sanırım aynı gün doğumu bekliyoruz.Yalnız benimki doktorumun hesabına göre ayın 22sinde yani gelecek Cuma 11 haftayı dolduracağız.Ultrasona göre de aynı şekilde.Benim adetlerim düzensiz olduğu için satı söyleyemiyorum.Acaba bizim hesaplamada bir sorun mu var.

kızlar acil fikir lazım, aşırı mide bulantısı bir anda hafifleyen var mı? çok korkuyorum acaba bebeğe mi bişey oldu?

banim hiç mide bulantım olmadı...
ama bu gebeliğmden önce 10 haftalık bebek düşük yaptım onda çok kusmalarım artık boğazımı yırtıyodu
düşükten bir hafta sonra falan devam etti azala azala 5-6 gün içinde geçti
birden bire geçmez diye biliyorum..zaten bu haftalarda bir durur bidaha başlar telaşlanma

Benim de gecen hafta oyle gecivermisti, bu hafta yine basladi, daha da kotu diyebilirim cunku onceden sadece aksamlari oluyordu bu sefer oglen de oluyor ve onceden hic kusmadim, bu sefer kustum. Vucudunuza bakip cikarimlarda bulunup kendinizi uzmeyin, en iyisi doktor bakip da "sorun var" demedikce her seyin iyi gittigini dusunmek. Ultrason/doppler disinda iceride ne oldugunu bilmenin hicbir yolu yok malesef!

Arkadaşlar orta parmağımda dolama çıktı çok fena zonkluyor ne yapmalıyım fikri olan varmı?

Kızlar merhabalar:)

Şubattan selamlar.Hepimize sağlık hamişliklerr :)

Kalp atışını kaçıncı hafta da gördünüz kızlar.
Doktora gidicem ama hala acabadayım.
tam 5.haftada keseyi gördüm ama:KK17:

selam canımm
6+3 de kalp atışını duyduk. Doktor sesini verdi.

Canım selam benim 1 gün oluyor 1 gün olmuyor.ara ara olabiliyormuş. zaten hafta geçtikçe azalıyor. kaçıncı haftadasın? doktor bana dedi 9. haftadan sonrada pek artmaz dedi.

belfü kullanıcısından alıntı

tam 5.haftada keseyi gördüm ama

merhaba canım bende 5. haftada keseyi , 6+5 te bebeği ve kalp atışlarını duydum duyman yakındır :))

OHH 2 tabak makarna yedim ama sadece ben yemedim haaa birini, bebiş yedi birinide ben patlamak üzereyim uzun zamandır ilk defa böle doyuyorum ::):):KK9:

OHH 2 tabak makarna yedim ama sadece ben yemedim haaa birini, bebiş yedi birinide ben patlamak üzereyim uzun zamandır ilk defa böle doyuyorum ::):):KK9:

ohhhh afiyet olsun şekerim yarasın bende bu akşam ilk defa doydum yarasın bebişlere diycem ama şu zamanda bebişlere değilde annişlere yarıycak

sudenazeren
slm kızlar yaa ben çok sıkılıyorum hep ağlıyasım var acaba hamilelikten olabilirmi

ayy bende öyleyim böyle içim daralıyor şöyle derin bir nefes alıp rahatlamak istiyorum ama olmuyor inşallah geçer tez zamanda bu bulantılar uykular halsizlikler ve sıkıntılar...

tam 5.haftada keseyi gördüm ama:KK17:

o herkeste farklılık gösteriyor canım senin 7.haftanmış 1 hafta daha bekle öyle git garanti olsun...sağlıklı hamişlikler...

ohhhh afiyet olsun şekerim yarasın bende bu akşam ilk defa doydum yarasın bebişlere diycem ama şu zamanda bebişlere değilde annişlere yarıycak

ay napıyım bayadır bulantıdan yiyemiyodum de de afiyet olsun bize ve bebişlere :)) ilerleyen zamanlarda düşünürüz kilo problemini :)

Kuzu 6. Haftada gittigimde benimde bombostu kese.. Yolk bile olusmamisti. Burda cok dertlestim sizlerle hatirlarsin.. Drum 2 hafta sonra cagirdi gittigimde kalbi de atiyodu.. İcini ferah tut. Dua et Allahima emanet et bebegini canim.. Eminim ki sende goreceksin. Kesen kac milim onuda yazar misin. Hic korkma sabret canim. Gec dollenmedir o.. Zaten kesede gec gozukmustu sanki senin yanlis mi hatirliyorum

kuppe bende 6+2de göremedim karından bebeği kese 19 mm di senin kesen 6 haftalıkken ve bebeği gödüğünde kaç mm di ooofff çok korkuyorum

benimde perşembe günü 6+2 di böle bi kese çıktı alttan bakıldı :KK43:(
kese 19 mm di ya ne bileyim okuduklarımda biraz olsun umudum artıyo bende çarşamba gidicem yani 7+1 olmuş olucak

şimdi okudum geçmişteki yazılarını ayyy nasıl umut oldu bilemezsinnnn inşlh benimde aynı senin gibi olur çünki aynı şeyleri ben şu anda yaşıyorum acaba çarşambaya kadar ne olucak gelişcekmi bebek oluşurmu yoksa boş gebelikmi hem çarşambayı düşünüyorum hemde olmasın die ayyy ne bileyim ya bende 2 gündür iptal oldum çok üzülüyorum

X